BURKSIMÜÜK: Suvel kiirtoidurestoranis hamburgereid müüv õpetaja ütleb, et eneseuhkus tuleb alla suruda, ja tegelikult on pooled tema töökaaslased kõrgharidusega. Foto ei ole konkreetse looga seotud. Foto: ARNO SAAR
Teele Talve 14. juuli 2014 07:00
Ajal, kui koolilapsed naudivad suvepuhkust, käivad nii mõnedki õpetajad äraelamiseks suvetööl: "Puhkuseraha eest saan maksta juuni ja juuli arved, edasi tuleb must maa," sõnab McDonald’sis lisaraha teeniv Ele.

Ajal, kui koolilapsed naudivad suvepuhkust, käivad nii mõnedki õpetajad äraelamiseks suvetööl: "Puhkuseraha eest saan maksta juuni ja juuli arved, edasi tuleb must maa," sõnab McDonald'sis lisaraha teeniv Ele.

Ele, kes kooliaasta sees on laste seas autoriteet, sõnab, et suviti poole kohaga hamburgerirestoranis lisaraha teenides tekib tal tihti väärtusetu inimese tunne.

"Saan külastajatelt tihti mõnitada, sest üldtuntud arusaam on see, et McDonald'sis töötavad ainult lollid, kuigi tegelikult on pooled seal töötavad inimesed kõrgharidusega," lausub Ele ja lisab, et eneseuhkus tuleb kiirtoidukohas alla suruda.

Edasi saad lugeda paber- või digilehest, või tellides artikli veebist!

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad