14
fotot
(TEET MALSROOS)

Eilsel õhtupoolikul andis rokkbänd Shanon Õllesummeril energiast pulbitseva kontserdi - lavaesisele platsile hilisemad jõudjad ei mahtunud, juba esimese loo refrääni röögiti ühehäälselt kaasa ning fännide rõõmuks visati publikusse ka plaate ja T-särke.

Raadiokuulajatele tuttav bänd jäi ka ise kontserdiga väga rahule. "Väga hästi läks. Rahvast oli nagu murdu, keegi ära ei läinud," rääkis solist Taavi Immato pärast kontserti.

Publiku lemmiklooks oli tema sõnul hetke uusim singel "Varbad liivas". Tõesti, vaatamata loo värskusele laulsid esimesed read kõiki sõnu kaasa. Immato sõnul panevad publiku elama ka Shanoni hittlood "1001 ööd" ning "Anna lootust".

Bändil endal sellist lemmiklugu ei ole, mida oleks kuidagi eriti mõnus esitada. "Ausalt öeldes ma ei ole isegi mõelnud sellele kunagi," ei osanud Immato ka enda isiklikku lemmikut välja tuua. 

Shanonil on kombeks kontsertide ajal publikusse visata plaate ja särke, ikka fännidele krabamiseks ja meeleheaks. Seekord tehti ka üks veidi teistsugune publikutrikk, bändikraami asemel heideti publikusse ka mitu-mitu suurt valget palli. Visuaalne vaatepilt oli igatahes vägev mõlemalt poolt vaadatuna - nii publikust kui ka lavalt. 

Kuidas mehed selle idee peale tulid? "Mõtlesime, et lahe oleks, kui publikul oleks midagi teha. Tundub, et meeldis, sest loobiti ikka korralikult," rääkis Immato.

Shanonil erilisi suveplaane ei ole. Kalendritesse on märgitud vaid väga-väga palju kontserte. Pisut jääb aega ka uue materjali tegemiseks.

Fännide kurvastuseks Immatu uue kauamängiva osas saladuseloori ei kergitanud. "Tähtaega pole veel paika pandud. Me teeme nii, kuidas see tuleb, orgaaniliselt niiöelda."

Seniks võite aga Shanoni uusima loo muusikavideot vaadata SIIT.

Jaga artiklit

6 kommentaari

D
dr. konks  /   17:11, 13. juuli 2014
shännonis mängib ju trashimees suss! haa haaa,kuidas seda meest tõsiselt võtta?
T
tavaline rasvatihane  /   11:38, 13. juuli 2014
No mina nägin poole pealt lahkujaid küll ja läksime ka ise seltskonnaga poole pealt ära. Minu meelest nad ei ole loomulikud laval, püüavad olla mitte ei ole. Jaagup Kreemil ka sama image laval.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis