Eesti uudised

"Kõik pidasid mind natuke napakaks…" (27)

Juhan Haravee, 12. juuli 2014 08:00
LÕPP HEA, KÕIK HEA: Arno Pavel on reisiga rahul, kuid selle masinaga ta enam sama reisi ette ei võtaks. Foto: LAURA OKS

67aastane Kose valla mees põrutas villisega maailma otsa ja tagasi

"Ära oli tüüdanud see lõputu penskari-jutt: ei kõlba ma siia, ei kõlba ma sinna. Mõtlesin, et näitan õige neile kummisuitsutajatele, kes on õige autojuht – tehku järele!" ütleb nooruslik Arno Pavel oma ülipikalt reisilt Vladivostokki tagasi jõudes.

Umbes kaheksa nädalat kulus Arno Pavelil (67), et teoks teha oma ammune unistus, autoreis läbi Venemaa Vaikse ookeani äärde Vladivostokki ja tagasi.

Esmaspäeval, 7. juulil, veidi enne keskpäeva jõudis reisimees Luhamaa piiripunkti kaudu tagasi kodumaale, mille tolmu oli tema 36 aastat vana UAZ ehk uazik rehvidelt pühkinud 13. mail.

Põhjusi, miks Arno 28 000 kilomeetrise sõidu ette võttis, oli mehe sõnul mitmeid. "Üks oli kindlasti uudishimu oma silmaga näha, kuidas inimesed seal nüüdsel ajal elavad," ütleb Arno, kes pole oma truud uazikut pärast reisi pestagi jõudnud.

"Ära oli tüüdanud ka see lõputu penskari-jutt: küll ei kõlba ma siia, küll ei kõlba ma sinna. Mõtlesin, et näitan õige neile kummisuitsutajatele, kes on õige autojuht – tehku järele!"

Edasi saad lugeda paber- või digilehest, või tellides artikli veebist!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.08.2018
Külalislahkusest kurnatud villisemees Arno tuli Ukraina-reisilt: „Nelja aasta pärast lähen Sahhalinile, kui tervis lubab!“
08.07.2018
Villisega Ukrainasse reisinud Arno Pavel: inimesed on siin nii külalislahked, et külmavärinad jooksevad üle selja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee