Meedia

Eesti Päevaleht vabandas Urve Palo ees (24)

LISA KOMMENTAAR

to Abdul Turay 16. juuli 2014 14:50
RE „Miks ma ei kolgi keskerakondlasi?“
Hea artikkel . Kuid ei saa olla nõus mitmete väidetega .
Usun , et Tallinna volikogu võimu poole peal esineb omajagu totakaid ja lapsikuid asju nagu autor seda ka kirjeldab, ei saa öelda et maksumaksjana see mulle meeldiks. Samuti ei meeldi mulle opositsiooni poolt etendatud palaganid,mida nägin oma silmaga paljude pinnuks silmas olevas TTV-s
Noh mis puutub erimeelsuste mitte lubamist , siis see nähtus on laialt levinud ja kõige räigemal kujul just meie oravapartei ridades. Kuidas see oligi“kui sa mõtled nagu meie, oled toiduahelas, kui ei, siis oled kuskil mujal“ .Rääkimata Toompeal aastaid üle opositsiooni vuravast teerullist.
Selge see et opositsioon peab võitlema. Mis puutub sotsidesse siis minu arvates võitlete te tihtipeale valede asjadega või seal kus peaks tõesti võitlema , lohisete lihtsalt pea vooluga põhimõttelagedalt kaasa .
Tõite välja ka tüli põhjuse TTV-le lisaeelarvest eraldatav raha. Tallinnlasena pean TTV –d positiivseks nähtuseks eesti demokraatias, oluliseks infoallikaks ja tõhusaks tasakaalustavaks jõuks meie meediamaastikul domineeriva vohava üheülbalise paduparempoolsuse vastu. Et väga paljud eestimaalased hindavad seda aspekti , näitas ka hiljutine intsident Rõivas vs TTV. Ei arva et TTV on keskerakonna propagandamasin . Samas ei saa eitada et piir teavitamise ja valimisreklaami vahel on üsna õhuke ja esineb piiririkkumisi.
Räägite „ linnapea lõpututest korruptsiooninäidetest“ . Et Savisaar ja KE on meie KAPO eriline lemmikobjekt ja pidevalt mitmekordse luubi all siis tulemused ei näita seda. Räägitakse ikka veel mingist kirjapakist ja 500eurost kui suurest kuriteost. Muidugi on mitmed linnaametnikud saanud kätte teenitud karistuse pistise vms eest.
Mis on vahe korruptsioonil riigi tasemel linna tasemega võrreldes?
Riigile ja rahvale kahju tekitamine eriti suures ulatuses.VEB- fond i saaga ja mis eriti riigile ohtlik selle riigisaladusega katmine 70 aastaks . Venemaa saab eesti riiki jätkuvalt shantaseerida.
Sadade miljonite matmine salaja rahva eest Iordaaniasse ja Utah,i.Täiesti kontrollimatu maksumaksja raha väljavoolu kanal. Kas ka riigisaladusega kaetud?
Ehitame Superministeeriumi .Mis saab sellest eesti maksumaksja ?Topeltkiirusega kärpimise?
Hävitame 300 kooli. Hävitame jätkuvalt eesti maaelu ja eesti inimeste elukeskkonda.
Nende rahadega saaks ju teha palju oma rahva heaks .
Vahe on prioriteetides. Eesti rahvas ei kuulu parempoolsete prioriteetide hulka.Eks inimestele hakkab see kohale jõudma. Seepärast hoitakse manipuleeritavatest E-valimistest kinni küünte ja hammastega ja materdatakse TTV-d.
urve 10. juuli 2014 19:36
tõde on ikka valus kuulata
Nii on. 10. juuli 2014 14:16
Urmo Soonvald teeb igast väljaandest lühilese ajaga Öhtulehe.Paistab,et omanikele meeldib selline ühtlaselt kollane tatt.
metsavend 10. juuli 2014 10:33
Mina pole kunagi päevalehte lugenud.
Tühikargajate sopaleht.
Milleks on üldse vaja seda lehte.
Wabariigile piisab õhtukast ja postikast. Eestis on liiga palju lehti. Metsade hävitamine on ii suur.
Minge kõik internetti. Tihu Tõnis tahtis NETIT.
troll 10. juuli 2014 09:35
Teletorni on vaenlasele vaja. Teletorn on kaugele näha, vaenlasel hea kurssi Tallinna peale hoida. Tegelikult on salaplaan, et sõja ajal püstitatakse Teletorn Alutaguse metsa ja siis vaenale ikka täiega rappa.
nii lihtne 10. juuli 2014 08:27
vabandan ja asi klaar??? Ajaleht ja kirjutaja ikka kinni, nagunii vahet ei ole millist loed, nagu nõuka ajal, noortehääl või rahvahääl;)
Arvan, 10. juuli 2014 08:04
pilti vaadates,et ta on võimeline midagi veel lollimat ütlema. Edaspidigi on nende ütlemiste avaldamine pressis ohtlik, sest see näitab meie ministrite intellektuaalset taset. Selle avalikustamine on aga ohtlik meie riigile.
kas ei peaks 10. juuli 2014 07:40
ka ajakirjanikke vastutusele võtma? Nad peavad ikka mõtlema, mida suust välja lahmitakse. Kõigepealt peaks ikka tõde selguma ja alles siis uudis. Kohe kindlasti peaks karistus järgnema ja selline, mis paneb ka teised ajakirjanikud mõtelema.

Lembus ... 10. juuli 2014 01:01
Aga natuke nalja ikka sai ju ...
mulle 9. juuli 2014 21:41
tundub, et ükskõik mis tundub sentsatsoonihõnguline, kõik on meie ajakirjandusele teretulnud,peaasi, et esimesena ära panna, no kas tõesti kellegile ei tulnud pähe, et nii absurdset asja annab ikka välja mõelda, aga sensatsioonijanu,, jaaaaa, kõige tähtsam
Alar1 9. juuli 2014 21:24
Vabandab ja ongi kõik? Päevaleht sai vale tellijalt avaldamise eest suure musta kilekoti rahaga ja samas suurendas vale abil ka lehe läbimüüki ja sealt tuli teine patakas raha. Nüüd on taskud raha täis ja võib möödaminnes ka vabandada.
seto 9. juuli 2014 19:57
olõõiq vajja ministrirovval nii ulli juttu molost vällä ajjaq ,õt peräst viil kohtumajja minnäq....Inne om vajja märgota midä suumulgust vällä ajat....Häbü ministrirovva piät olõma....
moor 9. juuli 2014 19:40
Kuidas nii, "Päevaleht" ja "Delfi", avaldate "kellegi väitel" lausutud sõnad? Üle kontrollimata?
Mis, kurat, ajakirjandusega toimub viimasel ajal?
Mulle jääb küll mulje, et toimub pidev sotside laimamine, et praegusest koalitsioonist väljuks ainult refid puhaste poistena.
Proua Palo poolt õige käik, ma vahepeal hakkasin sotsides kahtlema, tore, et neil ikka selgroogu on säilinud.
niikaua,kui tellimuse eest makstakse,ei muutu siin midagi, 9. juuli 2014 20:04
aga kirjatsurad tuleks valetamise eest,rängalt maksustada.
peatoimetaja käsutab alluvaid 10. juuli 2014 18:51
Peatoimetaja, ikka peatoimetaja. Ilma temata ei ilmu ükski laimu- või valet kirjutatud
käkerdis.
Trix 9. juuli 2014 19:38
Minu arust tegi VÄGA õigesti. Nagu ei saa öelda, mis sülg suhu toob, ei saa nii ka kirjutada. Selge see, et Päevalehel vesi ahjus nüüd, aga mina ei võtaks selle olude sunnil "vabanduse" pärast avaldust kohtust tagasi. Las maksavad, omad vitsad.