Tunne ja Mari-Ann KelamFoto: Marianne Ubaleht
Marianne Ubaleht, Margarita Gavrilova 5. juuli 2014 17:07
Tänavu laulu- ja tantsupeo piletite hinnad varieeruvad alates 4 eurost kuni 50 euroni. Lapstele (al 7 a), õpilastele, tudengitele, pensionäridele ja ratastoolis olevatele külastajatele kehtivad soodustused.

Ülejäänutele kehtivad täispileti hinnad, mis jäävad vahemikku alates 6 eurost kuni 30 euroni. Lisaks on võimalik soetada 50 euroseid toetajapileteid, mille abil saab toetada laulu- ja tantsupeo traditsiooni püsimist.

Peole minejad avaldasid arvamust, kas laulu- ja tantsupeol peaks olema pilet või võiks rahvusliku identiteeti kandvale üritusele pääseda tasuta. Vaata, mida arvab Eesti rahvas.

Laulu- ja tantsupeole ei tohi kaasa võtta alljärgnevat: alkohoolseid jooke, klaas-, plekk-, plastik- või muid anumaid.

Samuti peaks koju jätma esemed, mis võivad ohustada turvalisust või takistada kellelgi üritusel osalemist või liikumist, seal hulgas piknikukorvid, vihma- ja päevavarjud, suuremõõduline pagas.

Narkootilisi, pürotehnilisi, kergesti süttivaid, mürgiseid, radioaktiivseid, määrivaid, tugevalõhnalisi aineid, samuti kõikvõimalikke ebaselge koostisega aineid, külm- ja tulirelvi, lemmikloomi.

Kiiremat liikumist soodustavad abivahendid nagu rulluisud, rulad ja jalgrattad peaksid ka koju jääma.

Samal teemal

Kommentaarid  (54)

KIVIMEES 7. juuli 2014 10:17
ÜKS DÜSTROOFIK JÄLLE KUSTUTAB :ÜLIKUTELE PREEMIA ,PUHKUSEREIS BALI,HAVAIILE ,HIGISTAJA RAHVALE VETT JA LEIBA,PREEMIAKS HINNATÕUS!!!!!!!!!
mis viga riigikogulastel öelda, et koguge see 6€ aasta peale ära 7. juuli 2014 10:07
nöme, kuidas välismaalt tulnud olukorda hindavad. Istunud seal USA-s ja lennanud kohale ning öelnud oma arvamus siis.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS