Eesti uudised

Lapsevanem "Suvesangaritest": "Üks õnnetusjuhtum juba oli, mis järgmiseks?"

Teele Talve, 5. juuli 2014, 08:00

213 KOMMENTAARI

t
Tule taevas appi.../ 7. juuli 2014, 16:44
PÕHIMÕTTELISELT ON NII ET SEE SAADE EI OLEGI MÕELDUD LASTELE! KUI TEIE EI OSKA VOI EI SUUDA OMA VÕSUKESTELE SELGEKS TEHA MIDA VÕIB TELEKAST VAADATA JA MIDA MITTE, SIIS VÕIB JU PMTL TEIE KUUE AASTANE POEG SAMAHÄSTI KA PORNOT VAADATA? TEHKE ISE OMA LASTELE SELGEKS MIDA TOHIB JA MIDA MITTE! KRISTJAN JA INDREK EI PEA TEIE LAPSI KASVATAMA JA SELLETÕTTU ET TEIE LASETE SUVESANDAREID OMA VOSUKESTEL VAADATA, EI PEA NEMAD END MUUTMA!!!!!! LÕPETAGE TEISTE SÜÜDISTAMINE JA HAKAKE ÜKSKORD ENDA VIGU NÄGEMA!!!!!!
l
linnuke/ 7. juuli 2014, 13:40
Ma ei saa aru mida te siin vingute,Indrekule ja Kristjanile edu ja jaksu juurde,mulle suvesangarid meeldivad,kallid mitteseletatavad lapsevanemad,palun tõmmake enda telekasse siis Lolo TV seal on hommikust õhtuni lastekas,siis saavad teie lapsed (kes teevad lollusi homikust õhtuni) lastekaid vaadata,seal võib ka lollusi teha nt lendava vaibaga sõita,teie laps võtab vaiba,istub pääle ja viuhh lendab,siis läheb vaippõlema...noo see 10aastane võis noaga võtta sealt saia ära ja selle läks röster põlema,sa pole ainus ,mina ka tegin ükskord nii...ma ei saa aru,10aastastel peaks nagu aru juba arenenud olema??
a
Anni/ 7. juuli 2014, 13:00
Minu 6-aastane tirts vaatas ka muide seda saadet. Järgmisel hommikul kordussaatene. Nii et satuvad ka lapsed teleka ette nimetatud saadet vaatama. Lapsed on muide väga agarad igasuguseid põnevaid asju järgi tegema. Tõesti peaksid saatejuhid mõtlema, mida saates näidata.
n
naljakas / 7. juuli 2014, 00:08
jah kui saade süüdi siis kus vanemate silmad on kui laps teeb asju järele lastel peab kogu aeg järel käima,isegi arvuti näitab igasugu lollusi ja seal ka tahavad lapsed olla mida peab ka vanem jälkima ei saa süüdistada enda vigu kui ise ei oska lastel silma peal hoida
a
6. juuli 2014, 23:13
Aga miks lasta siis enda lastel seda vaadata? Kuigi see alkoholi peitmine oli küll suht mõttetus, miks sellist jampsi vaja? Ei ole just kõige meelelahutuslik osa see.
l
lapsevanem/ 6. juuli 2014, 22:28
hallo lapsevanemad! saate alguse ajaks st. kl 22.00 peaksid lapsed juba ammu und nägema mitte vaatama telest täiskasvanutele mõeldud saateid.
m
murr/ 6. juuli 2014, 21:50
asi pole lastes, lastevanemates,kellaajas,vaatamises.Kas saatetegijate meelest on see vägev eesti nali?Ma ütleks,et VÄGA haige nali.Nali olekski nagu idiootidele vaatamiseks tehtud.Arvatakse,et eestlastele on ainult joomine,seks,rõveduste esitamine-nali.POLE!
s
Suvesangarid/ 7. juuli 2014, 19:47
tahaksid nagu teha Duudsoneid, aga haledalt kukub välja.
l
Lumememm/ 6. juuli 2014, 18:25
Kuulge lapsevanemad, mis te vingute! Saade on saade- nii lihtne ongi...
Kes kritiseerida tahavad, laske oma lapsel vaadata "Jackassi" ja las nad teevad järgi seda osa, kus totakad lasid klambripüstioliga tagumiku peale paberi kirjaga "I´m stupid" või midagi taolist...
Piltlikult selge, mida võib ise proovida.

t
6. juuli 2014, 17:23
To frrrrr...
Kui sa pole võimeline lapsele selgitama, mis on huumor, või mis reaalsus siis proovi, ehk mõni psühholoog aitab sind. Kui aga sinu laps hakkab jäljendama tele -vigureid siis ära süüdista televisiooni vaid ISEENNAST. Need saated ei ole mõelduh ahvidele, vaid INIMESTELE!
i
Idiootvanemad/ 6. juuli 2014, 16:57
Minu arust on kurb ainult see, et idioot-vanemad oma lastel suvel päevad läbi teleka ees lasevad istuda ja oma lapsi ei kasvata.
Sealt need rumalad võsukesed tulevad, kes arvavad, et kõike, mida telekas näitab, tuleb järele proovida.
Ega Amöörikamaa enam kaugel ei ole, kus igaühel on oma advokaat, kuna inimkond on lihtsalt nii debiilistunud :)
t
tere talv/ 6. juuli 2014, 14:55
huumorisaade on see ju, kuidas siis lapsevanemad ei tee seda lapsele selgeks ja üleüldse, see ei ole lastesaade, lapsed peaksid kell 10 õhtul voodis olema. Kasvatage oma lapsi!
m
mia/ 6. juuli 2014, 13:35
Sel kellaajal, kui saade eetris on, peaks lapsed juba voodis olema! Võiks nagu vihjeks võtta, et SEE POLE LASTESAADE!
v
vaataja/ 6. juuli 2014, 11:41
m
mina / 6. juuli 2014, 11:39
k
keegi/ 6. juuli 2014, 11:38
tore ja lahe saade. vrisejad tehke ise siis midagi , või ütelge teema mida teha. poistele aga jõudu ikka
m
Mina/ 6. juuli 2014, 10:09
Kõige lõbusam saade mida ma olen näinud loodan , et see jääb pikaks ajaks telekasse.

i
Inimene/ 6. juuli 2014, 10:06
Mida tee lasete siis lastel vaadata seda, minu arust need on olnud väga head õpetused seal saates, lapsevanemad ei pea laskma kõike siis teha lastel järgi. Äkki laps ei teinud lihtsalt seda õigesti mida seal õppetas.
n
6. juuli 2014, 08:56
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
k
6. juuli 2014, 12:30
kes sinu ilukirurg on - soovita siis teistelegi kirvenägudele, või oled ise ?
f
fr/ 6. juuli 2014, 08:52
Masendav, et autor ilmselt sõimab konservatiivideks televaatajaid, kellel veel aru peas on ja kellele selline labasus teleekraanil ei meeldi. Sellist moraali rahvale pähe kallata? No tule taevas appi!
r
Rumalukesed.../ 6. juuli 2014, 08:28
miks te üldse vaatate suvel telekat. Ilmad ilusad, minge matkaradadele jalutama, telkima...eemale sellest telesaastast. Ka vihmaga on võimalik väljas olemist nautida, tuleb lihtsalt õige riietus selga panna. Ning veel lastele näidata telekat ja veel nii hilja õhtul? Come on! Kas see siis ongi tänapäevane laste kasvatamine, telekaga?
m
Mina ei vaata, aga mõju ühiskonnle jääb ikkagi/ 6. juuli 2014, 09:33
Tänapäevaeid lapsi kasvatab kool, meedia, tänav, kodu jne. keegi ei ela ega kasva suletud maailmas. kõik, mis silma hakkab ja kõrv kuuleb jätab jälje meie arusaamadesse. sellepärast On ääretult kahju, et kauaigatsetud tsensuurita sõnavabadus pole kaasa toonud midagi muud, kui: ropendamise, nilbuse, labasuse, moraalituse, tarbijaliku ellusuhtumise inimestesse, eriti naistesse; Kõik, mis vähegi väärtuslik on paisatud põrmu: perekond, armastus, lugupidav suhtumine naistesse, kasvatuslik mõju lastesse jne.
Kui saadet tehakse, siis on ka vaatajaid kes vaatab igavusest, kes tuttavaid nägusi, kes erialasest huvist. Põhjusi on palju, miks selline saade vaatajaid saab.
s
soovitus/ 6. juuli 2014, 08:10
soovitan lapsevanemale siis kanalit vahetada ,kust tuleb suur laulupidu,ning vahepeale üks suur olematu riigi ülistamine-et kui hästi ikka meil kõik on.Minu meelest teevad mehed täitsa õiget asja!
m
mari/ 6. juuli 2014, 08:09
Mina selliseid saateid ei vaata. Elu on liiga lühike, et oma aega niimoodi raisata. Murelikuks teeb, et selliseid tühikargamise saateid nii palju tehakse. Kas eestlaste taset peetaksegi selliseks alla keskpäraseks. Kui aeg-ajalt mõni tark saade sisse vilksatab, siis on kohe hoopis teine tunne.
s
saabur/ 7. juuli 2014, 13:15
aga ikka piisavalt pikk, et siin m.öliseda :D
idi.oot
s
sos/ 6. juuli 2014, 06:21
Halloo! Aastaid näidataks jubedaid multikaid- üks vägivald ja tapmine- no keelake need juba ükskord ära!
s
Sikk/ 6. juuli 2014, 02:30
Ma ei mõista miks siis sellist kisa polnud kui telekast tulid sellised saated nagu Wremja, sipelga 14, Kõige suurem sõber, kus oli veel suurem rõvedus lollitamine jne!!!!

n
naine/ 5. juuli 2014, 23:54
Ma just mõtlesin, et lastesaade, sest nägin eile saatejuhte tõsimeeli proovimas, kas võisai kukub tagurpidi või mitte.
v
Vihane lugeja./ 5. juuli 2014, 23:16
No kurat te lasete nii väikseid seda saadet vaatama? see on onju teie probleem kui te oma lapsed sellega ära rikute, samamoodi tehti kättemaksukontori saade leebemaks kuna rumalad lapsevanemad lasevad oma jõmpsikad vägivallaga seonduvat saadet vaatama.
l
Liis/ 5. juuli 2014, 22:01
Tere! Mõistan teie muret. Aga te peate ka sellest aru saama et see saade polegi lastele vaid täiskasvanba magama.utele. Vaadake mis kell see hakkab sellel ajal peaksid kõik lapsed ju
l
lol/ 5. juuli 2014, 21:52
s
5. juuli 2014, 21:29
seda veel, et pange siis ise kasvõi 2 suurt pudelit omale püksi, ja püüdke viia kuskile üritusele sisse ! - kõik saaks nalja, või lapsed teevad järgi... ja sangarid ongi need, kes ALATI on üldise hallusega vastuollu läinud, mannerheim soomes, meie tiit madissoon siin, jne. sellised viivadki elu edasi.
k
Kiimas vanaema / 5. juuli 2014, 20:53
Te kes vingute siis te peaksite ise koos lastega varakult magama minema, see on puhtalt lapsevanema süü et see kodu peaaegu põlema oleks läinud, ise ta ei seletanud lapsele seda miks ja mida veel. Kui nende naljad ei ole teie arvates naljakad siis jah tõesti mingi koos lastega magama, sest te olete ilmselt ise natukene laste taolised, või vahetage kanalit.
m
Mis te siis vaatate/ 5. juuli 2014, 20:40
`Kui nüüd siin vingute . Ärge vaadake , kui ei meeldi ! Mina ei ole vaadanud ühtegi nende saadet ja olen väga rahul . Minu poolest tehku nad seal saates mida tahavad ! Minu jätavad nad absoluutselt külmaks !
n
naika/ 5. juuli 2014, 20:36
2 labast koopamatsi, kes teevad omaarust "pulli"- no ausõna, lubage naerda!
Olen sattunud mõnel korral seda saadet vaatama ja ei arva sellest midagi, sest nõmetsemine pole pop :D
Noored võiks aga aru saada, et kõike, mida TV´s näha on, ei ole sulatõsi ja ei tasu igasugu "trikke" järgi proovida!

k
kat/ 5. juuli 2014, 20:31
kasvatage enda lapsi siis nii, et nad igast lollusest kinni ei võta. See ongi meelelahutus, pluss miks ei tehta artiklit headest asjadest, nt sellest, kuidas nad kodutuid loomi reklaamisid? Miks antud tegelaste lapsed varjupaika ei jooksnud kui nad jubedalt kõike endale külge haagivad?
k
kat/ 5. juuli 2014, 20:31
kasvatage enda lapsi siis nii, et nad igast lollusest kinni ei võta. See ongi meelelahutus, pluss miks ei tehta artiklit headest asjadest, nt sellest, kuidas nad kodutuid loomi reklaamisid? Miks antud tegelaste lapsed varjupaika ei jooksnud kui nad jubedalt kõike endale külge haagivad?
l
Lihtsalt vaataja/ 5. juuli 2014, 19:43
Samuti kavatsen ka edaspidi seda saadet vaadata ja soovin saatejuhtidele edu:LAHE SAADE.
l
Lihtsalt vaataja/ 5. juuli 2014, 19:33
Miks tehakse sellest saatest NII suur probleem,alati võib ju kanalit vahetada.See saade on super,lihtsalt sobib NEILE,kes huumorist aru saavad.Minu meelest on praegused multikad hullemad kui sada Suvesangarit kokku.Ka toimub saade suht õhtul:VANEMAD,LASTESAATED ON JU AMMU LÄBI VÕI LEIDKE MÕNI TEINE KANAL!!!
l
Labasused ei ole naljakad./ 5. juuli 2014, 20:11
Rräägite siin väikestest lastest, aga mõelge ... Millise sõnumi annab see saade 14 - 20+ lastele ja noortele!? Sangari nimi on häbistatud: nuku torkimine nõeltega,,labased nn. püksinaljad, alko propaganda, tubli on see, kes seadustest mööda hiilib ja ürituste korraldaja nõudmisi eiratakse jne.jne. Kas see kõik on sangarlus!?
Meedia kujundab noorte arusaamu õiglusest, sobivusest, moraalsusest jne. Kui meedia pasundab, et püksyes salaja alko sissesmuugeldamine on in, siis vanemate ütlused ei maksa midagi! Teismeliste vanemad on kõik seda kogenud.
v
volts/ 5. juuli 2014, 20:48
vaata saadet ''Vaid Venemaal Pluss'' , ja las lapsed kaa vaatavad!!! Siis saad aru, et sangarite saade on köömes!!!!
l
Liia/ 5. juuli 2014, 22:11
Püüdleme jah lolliksjoonud naabrite taset kätte saada - olemegi juba päris lähedal.
v
vihur/ 5. juuli 2014, 19:29
Eesti võiks muust maailmast õppust võtta, iga saate alguses on mis vanusest on sobilik :=))
n
No tõesti/ 5. juuli 2014, 18:56
Kus on pahaste lastevanemate kurtmine VÄGIVALDSETE JA ROPENDAVATE multikate kohta, mida näidatakse juba hommikust alates? Kus on samade lapsevanemate kurtmine VÄGIVALDSETE JA ROPENDAVATE filmide ja muude telesaadete kohta, mida näidatakse 24/7 ? Kuidas kaitsevad samad lapsevanemad oma lapsi kõike sisaldava ja lubava interneti eest ?
ü
ütleks/ 5. juuli 2014, 18:32
eesti keeles, et täis jama, aga kellele meeldib sellist käkerdist vaadata,andku minna, telekal on häid nuppe jama vahest proovin neid ka.
m
Marko/ 5. juuli 2014, 18:22
Jumala ok saade .. neile kes naljast aru ei saa on ETV :D sangarid jõudu ja jaksu parim saade sellel suvel!!! loodame et ei jää ainukeseks hooajaks !
n
Noo?/ 5. juuli 2014, 22:14
Ei aja naerma, isegi mitte muigama - pigem piinlik. Saatejuhtidel puudub see hoopis - lihtsalt tore ennast näidata!

l
Luise/ 5. juuli 2014, 18:10
Olen sattunud seda korra vaatama ja sellest mulle piisas. Pole väga ammu kuulnud nii labaseid saatejuhte. Võttis sõnatuks. Muud midagi :)
m
muffin./ 5. juuli 2014, 17:47
Meie lapsega ka vaatame seda saadet,sest see on naljakas.Kuna ta on 8a. ja saab enamus asjadest ka aru ja kõike ei pea päris tõsiselt võtma.Kurb on aga see,et ropendamine on mingil põhjusel lubatud ja teatud labased sõnad.Lihtsam oli kanalit vahetada kui hakata seletama.
m
Mari/ 5. juuli 2014, 17:06
see EI OLE lastesaade, milleks süüdistada saatetegijaid, lihtsalt vaadake, mida teie võsud telekast vaatavad.
o
oliver/ 5. juuli 2014, 17:55
Kuna saade algab k.22.00,siis lapsed lähevad magama ja telerit ei vaata.Täiskasvanu peab ise asjust aru saama ja lahterdama sobivaiks ja mittesobivaiks,et mitte järele tegema hakata.Saade iseenest on vaadatav ,kuna meie huumoripõllul valitseb ju täielik põud.
t
tipsi veel/ 5. juuli 2014, 16:59
Saates oli veel lambapügamine,kas too laps siis hakkab oma koera lügama kääridega kui tal lammast käepärast pole võtta???sellised 10aastased peaks magama juba sel kellaajal,,minu arust Indrek ja Kristjan teevad häid nalju ja seal kontoris teevad süüa sellepärast kuidas kontoris ellu jääda te siis vist ei kuula mida nad räädivad,,,ma arvan,et see kontor on turvatud kõigi asjadega kui peakski midagi juhtuma,,midagi läheb põlema,,mida te vingute Suvesangarite saate kallal ärge vaadake siis seda,,minge kell 9magama ja asi jokk!!!!!!
k
krisstina/ 5. juuli 2014, 16:54
Vaata oma lapse järele rohkem
t
tipsi/ 5. juuli 2014, 16:53
Kurat ma aru ei saa,mida see katrin siis vahib seda saadet,,,tolle arust ei tohi siis midagi enam telekast näidata,,,ainult aktuaalne kaamera ,,,vaata toda ja ära hädalada!!!!!!!!,,,,,,10aastane plika võiks lastekaid vaadata mitte sellist saadet ja järele teha,,koolist vist 5klassile pole vist käsitööd ja kodunust,et seal õpetatakse juustu saia tegema,,ma õpetan ise võta sai,panevõid peale ja lõika juustu peale,,valmis ,,head isu!!!
m
5. juuli 2014, 16:35
Miks seesaade on 22.00 ? aga sellepärast et väiksedlapsed seda ei vaataks , või siis vaataks koos vanematega kes seletavad toimuvat, seal on paljuasju mida lapsed aru ei saa näiteks tantra ja see kuidas nad räägivad:) Ja pal,un hoidke siis oma lastel silma peal , kui te ei taha et nad seda saadet vaatavad :) see saade on minu arvamut mööda mõeldud niimodi et alöla10 aastased seda üksi vaatama ei peaks :) Laps nägi trikki ja proovis järgi , saade tuleks ära keelta : KUS INIMESED ON TEIE MÕISTUS?? Sama hästi võüiks siis ära keelata saated, Võimalik vaid venemaa, kõige naljakamad koduvideod,elmari KOKASAADE , KUNA LÖAPS VÕIB PROOVIDA JU SÜÜA TEHA JA NOAGA SÕRME LÕIGATA... Lihtsalt võtke mõistus pähe inimesed... :)
v
5. juuli 2014, 16:37
Vabandan kirjavigade pärast, kiiresti kirjutatud. :)
m
mina/ 5. juuli 2014, 15:59
minge ...... virisejad ,ära vahi kui ei meeldi ,pange teine kanal

n
Naine 52/ 5. juuli 2014, 15:36
Mehed tegid peegelpõranda peal kükke...kükke...
j
Jups/ 5. juuli 2014, 15:34
Lapsed ei tohikski nii hilja üleval olla ja lapsevanem peaks ikka ise ka teadma mida laps telekast nii hilja vaatab!
ü
üks poiss/ 5. juuli 2014, 15:19
mis asja? Mida te lapsevanemad mõtlete kes te tulete ennast siis õigustama. Kurat keegi ei käis teie lastel Suvesangareid vaadata ja see laps peab olema ka natukene lihtne kui proovib seda järgi. Ma ütlen lapsele jookse peaga mööda seina ja ta ta siis jookseb ka? C`mon see saade ei ole kellelegi kohustuslik, kui teie laps hakkab järgi tegema siis ta lihtsalt ei saa seda vaadata.
k
5. juuli 2014, 15:19
kes kardavad, et nende lapse hakkavad kõiki nn. madalalaubalisi nõmedusi järgi tegema, mida kust tahes näevad, siis - eelkõige tuleb oma lastele väga lihtne asjaolu selgeks teha - nad on inimesed, mitte ahvid.
mu meelest meid juba lasteaias õpetati nii, et kui keegi käsib pea ahju pista, kas sa pistad ?
n
5. juuli 2014, 15:10
niiii palju komme, järelikult... kõik vahivad ! mina ka, algul tundus mullegi see saade mingi üles punnitud nõmedike tsrkus, aga vaadates nad nagu on arenenud, ja aina arenevad, ratastoolidega ja lambapügamise õpetussaates olid väga tublid, kuna ma pole eluski mingi talluks olnud, ajuehitus on teine järelikult, siis ma olen nendega väga nõus teisiti mõtlemise osas. lasku edasi ja pangu veelgi hoogu juurde, enamik maadligi lömitajaid ei saa aru ja on vihased, kui mingi hiina röster põlema läheb, pole erand, kõik hiina asjad on pigem terroristidele, kas eesti mehed peaks seda rõhutama, jah, võiksid küll, et hoiduge hiima s.tast. edu neile igatahes, olgu sügissangarid ka jne.
o
ohh,ohh .........hea maitse piir?/ 5. juuli 2014, 14:45
Kui loe ,paneb küll imestama,et eri humoorika üldse enam inimestele ei istu,kui nende järelpölved kasvatakse,kui ahve,...tee palun köik järele,mida sa näed ja kuuled.... eks esimeseks vöiksid vaadata need lapsevanemad ennast peegli ees ja alles siis hakata oma sisemises peidetud negatiivset energiat välja puistamiseks kohti, kuhu ja kellele see sülitada. Ja laste koht pole küll vanema generatsioonile möelduid saateid vaadata,selleks on ju olemas eraldi laste saated.teil soovitus peaksite tegema a läbi kursus, kuidas ja mida laste kasvatus tähendab,enne kui neid sünnitama hakkate.......sorry
r
Ruts/ 5. juuli 2014, 14:39
just vaatsin telkust saadet, Võimalik vaid Venemaal. on ikka saade, ajab hulluks, kohe tahaks neid lollusi järgi tegema hakata. See saade tuleks kohe ära keelata, las TV3 võtab vastutuse minu elu rikkumise eest. Homme annan nad kohtusse ja küsin 10000000000000000000 milli komensatsiooniks ;)
p
pets/ 5. juuli 2014, 14:30
kes seda madalalaubaliste saasta üldse vaatab? irw

k
Kus on hea maitse piir?/ 5. juuli 2014, 14:24
Töesti igal asjal on piir, samamoodi ka heeringas veenuse ölal kui ka avandi ja sepa vanaastaôhtused naljad on ùle piiri läinud, hea maitse piir vôiks siiski olla, et mitte ainult lastele vaid ka tàisksvanutele eeskuju náidata. Lihtsalt häbi ja piinlik on sellist madalalaubalist nômedust nâha kuulda.
m
5. juuli 2014, 14:36
mida kuradit sa siis neid vahid, ole vait ja ära vaata, väi sa vaatad ja käid siin ennast välja elamas
M
:)/ 5. juuli 2014, 21:47
Must huumor ei saa üle piiri minna, Seepärast seda nimetataksegi mustaks huumorist. Mustast huumorist ei saagi ja ei peagi kõik aru saama. Ära tunne ennast puudutatuna, ka sinu jaoks on sobilikud naljad olemas :)
j
jups/ 5. juuli 2014, 14:20
Miks te siis lubate lastel vaadata seda? Kasvatamatud lapsed siis teil kui nad proovivad ise kodus neid järgi
S
kurjustavad konservatiivsed vaatajad/ 5. juuli 2014, 14:13
Sellistel tuleks laste kasvatamine ära keelata?
n
n20/ 5. juuli 2014, 14:22
No eks võta siis lastelt vägisi teler ära. Tuleb ikka jama majja: julmad vanemad, eks võtavad lastelt asju. Või kuidas?
g
GGG/ 5. juuli 2014, 14:12
Kindlasti enamus rösteritega saab ka horisontaalasendis röstida. Mingitel odavatel mudelitel ehk tõesti pikaliasendis termoregulaator ei lülitu välja ja siis on toss taga. Aga lastel ei soovita omaette üldse elektriasjadega mängida. Laps võib äkki ka kummuliasetatud pesumasinaga pesu pesema hakata.
l
Liis/ 6. juuli 2014, 00:52
Kunagi proovisin ka rösteriga juustusaia pikali asendis teha. Saiapuru kukkus külje peal oleva hõõguva küttekeha peale ja hakkas kärssama, söestus ära, juba esimese 3 sekundi jooksul. Lõpetasin kiiresti ära, sest ei tahtnud, et põlema läheks. Proovisin, sellepärast, et internetis soovitati rõõmsalt, et nii saab, ise ei oleks selle mõtte peale tulnud. Lapsed pole ainsad, keda meedia mõjutab.
m
merka/ 5. juuli 2014, 14:04
No mina ei saa jälle aru nendest pooletoobistest kes iga pühapäev end paariks tunniks teleka ette sätivad, et vaadata nõmedat "Sajandi armastust" või mis iganes ta on! :D Nii, et kellele ei meeldi ärgu vaadaku ka "Suvesangareid". Mina vaatan!
J
:D/ 6. juuli 2014, 01:00
Ja mina ei saa aru nendest pooletoobistest, kes "Suvesangareid" vaatavad, niiet oleme tasa :D
k
konservatiivsed???/ 5. juuli 2014, 13:53
Ma ütleks pigem täie mõistuse juures. Sarkasmil ei ole selles asjas kohta!! Inimesi õhutatakse ja õpetatakse väärtegu toime panema. Ja mingid haiged kommentaatorid sõimavad vanemaid, et 10-aastane laps teeb järgi seda, mis telekas õpetati. Muide mina ei paneks üldse rõhku saatejuhtidele, vaid just toimetajale ja produtsendile, kes on saate tegelikud autorid, kes neid lollusi välja mõtlevad või vähemalt heaks kiidavad. Siin ei saa kisada, et kes käskis telekas nähtut järgi teha, kui neid asju näidataksegi selleks, et soovitusi anda, kuidas teha. Ma ei tea kuhu on eesti rahva mõistus kadunud. Enamus meelelahutusest on muutunud labaseks ja nõmedaks. Tujurikkuja viskab nalja küüditamise üle, heeringas veenuse õlal ajab mõistusega inimesel südame pahaks. Kuhu on kadunud tõeline huumor? Või ongi kogu Eesti mentaliteet langenud nii madalale ja meedias kajastatakse lihtsalt seda, mille järgi on nõudlus? Ma ei mõista.
p
paha näide/ 6. juuli 2014, 01:41
Tujurikkuja ei visanud nalja küüditamise üle. Tujurikkuja viitas sellele, et meie suur ja lai naaberriik püüab ajaloolist tõde just nii näidata nagu tuhanded eestlased oleks ise soovinud kaugele maale kolida (suure rõõmuga). Teatavasti on sketšides oluline ära oodata lõpupuänt ja siis kogu näidatu sellega veel läbi mõelda. Selle sketši puänt oli teade, et antud klippi "rahastas meie naaberriigi ajaloolise tõe komisjon".
Samamoodi ei visatud nalja Estonia katastroofi üle. Näidati vaid seda, kui nõme on teha rahaks selliseid katastroofe ja sadade inimeste hukkumisest romantikat tekitada. Ainest andis Titanicu näitus ja glamuursed tegevused (õhtusöögid jms) sellega seoses. Tõstatatigi küsimus, kas ühel päeval läheb meie Estonia katastroofiga samal moel. Kelle ema, isa, poja või abikaasa botast või merepõhjast toodud käekella suure raha eest näitama hakatakse?
Tujurikkuja ei teegi nalja, vaid näitab väga tabavalt ära vasturääkivused ühiskonnas ja päevapoliitilised kurioosumid.
Suvesangarid on lihtsalt kaks labast tola, mis räägivad seda, mis sülg suhu toob. Tujurikkuja näitab asju nagu need on. Vahel valusalt ja vahel piiridel kõndides, aga nagu siin öeldakse, et peab kaasa mõtlema, kas röster läheb põlema või ei, peab ka Tujurikkujaga kaasa mõtlema ja mõistma palju laiemat pilti kui see, mida parajasti näidatakse.
p
paha näide/ 6. juuli 2014, 01:41
Tujurikkuja ei visanud nalja küüditamise üle. Tujurikkuja viitas sellele, et meie suur ja lai naaberriik püüab ajaloolist tõde just nii näidata nagu tuhanded eestlased oleks ise soovinud kaugele maale kolida (suure rõõmuga). Teatavasti on sketšides oluline ära oodata lõpupuänt ja siis kogu näidatu sellega veel läbi mõelda. Selle sketši puänt oli teade, et antud klippi "rahastas meie naaberriigi ajaloolise tõe komisjon".
Samamoodi ei visatud nalja Estonia katastroofi üle. Näidati vaid seda, kui nõme on teha rahaks selliseid katastroofe ja sadade inimeste hukkumisest romantikat tekitada. Ainest andis Titanicu näitus ja glamuursed tegevused (õhtusöögid jms) sellega seoses. Tõstatatigi küsimus, kas ühel päeval läheb meie Estonia katastroofiga samal moel. Kelle ema, isa, poja või abikaasa botast või merepõhjast toodud käekella suure raha eest näitama hakatakse?
Tujurikkuja ei teegi nalja, vaid näitab väga tabavalt ära vasturääkivused ühiskonnas ja päevapoliitilised kurioosumid.
Suvesangarid on lihtsalt kaks labast tola, mis räägivad seda, mis sülg suhu toob. Tujurikkuja näitab asju nagu need on. Vahel valusalt ja vahel piiridel kõndides, aga nagu siin öeldakse, et peab kaasa mõtlema, kas röster läheb põlema või ei, peab ka Tujurikkujaga kaasa mõtlema ja mõistma palju laiemat pilti kui see, mida parajasti näidatakse.
l
Lapsele silm peale ja kogu lugu!/ 5. juuli 2014, 13:38
A l a t i juhtub kuskil miskit! Ei saa sellepärast ära keelata saateid,tegemisi ja korraldusi! Eestlane,ära mine lolliks ameerika moodi oma jauramisega tühiste asjade pärast!
m
Mann/ 5. juuli 2014, 13:30
Aga see pole ju lastesaade ! Kui te muidu aru ei saa siis vaadake mis kell läheb saade eetrisse. Korralike VANEMATE lapsed magavad sel ajal. Ei ole vaja siis väljas õltsi libistada ja jätta lapsed tuppa teleka kasvatada. Järgmine kord võib juhtuda midagi hoopis hullemat ja seda ei pruugi näidata Eesti kanal, kuhu siis kaebama lähed ?

u
Unknown/ 5. juuli 2014, 13:30
Kes üldse selliseid saateid vaatab?
h
Human/ 5. juuli 2014, 13:27
Öelge siis oma lastele et telekas tehtut ei proovita järgi kui nad on piisavalt vanad et seda järgi proovida on nad ka piisavalt vanada et aru saada kui te nendega räägite
m
Ma ka aru ei saa.../ 5. juuli 2014, 13:24
See, et sinu peres mingi õnnetus juhtus, ei tähenda, et teised kannatama peavad!
Kinos oli ka samamoodi, et vanemad käisid väikeste lastega MS12 (Mittesoovitatav alla 12- aastastele) vms. filmi vaatamas, siis kaebasid, et heli liiga vali on. Sellepärast kannatasid teised vaatajad, et heli vaiksemaks keerati. Ärge laske siis oma lastel igasuguseid asju vaadata!
t
to ma ka aru ei saa/ 5. juuli 2014, 14:11
äkki keegi heas usus asus saadet vaatama kui mõnusat ajaviidet. ma juhuslikult nägin ka neid pudeli püksiajamise vennikesi- no andke andeks, polnud ei hariv, ei humoorikas. kahju oli neist vennikestest, nagu oleks neile ette öeldud, mida teha, aga omal mõistus vähene nagu debiilikutel, et ära öelda. oleks veel mingi jalaga persse nali, aga selline punnitamine... väga hale ja nõme!
m
5. juuli 2014, 13:19
Ma ei saa aru miks on vaja iga asja peale ainult nutta inimestel. See on kohutav. Kui te nii osavad olete ja teate nii hästi mida teha siis palun väga minge tehke ise parem saade, millel on ka rohkem vaatajaid ma tahaks näha kuidas te sellega hakkama saate. Ja kui teile ei meeldi midagi siis keegi ei keela kanalit vahetada või üldse telekas kinni panna. Ja tõesti nagu siin on palju öeldud, et kell 10 õhtul peaks väiksemad lapsed juba magama. Ja samuti te võiks ikka natuke kontrollida mida teie laps telekast vaatab ja siis sinna kõrvale natuke täpsustada, näiteks et see on ohtlik ja nii pole ilus teha.
e
Eestimaale/ 5. juuli 2014, 13:13
on tekkinud teatud grupp pooletoobiseid, kes aina inisevad ja inisevad ja inisevad.Igalt poolt leitakse midagi, mis on vale ja mida ei tohiks ja mis tuleks ära keelata ja viimasel ajal nagu tuleb ikka sellist jama päris kõvasti juurde, pea, et iga päev saab juba lugeda millestki, mis kellelegi ei meeldi.Minu soovitus, põõrduge arsti poole, ehk saate miskit leevendust ja kui selleks raha ei jagu, no siis on veel mitmeid mooduseid, millega saate oma muredest lahti(ei hakka siin õpetusi jagama, kuna äkki LAPSED juhtuvad siin kommentaare lugema :D).
j
Jutt./ 5. juuli 2014, 22:18
Sul endal pooletoobise jutt, ära eestimaa pärast muretse!
l
Liisu/ 5. juuli 2014, 13:00
See rösteriga juustusaiade tegmine on juba mõnda aega fb ringelnud ja mina oma 10 aastase pojaga proovsin ära enne saate tegemist. Ja juba enne selle tegemist arutasime läbi, et see võib olla ohtlik. Tuleb ikka nii endale kui lapsele selgeks teha, et kõik, mis telerist, arvutist raadiost kuuldakse-nähakse ei ole tõene.
t
5. juuli 2014, 12:58
Telekas ega arvuti pole lapsehoidja. Saade on piisavalt hilja laste jaoks.
Järgmiseks on see, et hakake oma lapsi reaalselt kasvatama. Võtke vastutus!
k
Kristjan/ 5. juuli 2014, 12:53
Minuarust on see ema kes oma mure kurdab debiilik... & tulles tagasi selle rösterijuhtumine, siis mis pistmist sellel on saatega "suvesangarid"?

l
Liisu/ 5. juuli 2014, 12:50
See rösteriga juustusaiade tegmine on juba mõnda aega fb ringelnud ja mina oma 10 aastase pojaga proovsin ära enne saate tegemist. Ja juba enne selle tegemist arutasime läbi, et see võib olla ohtlik. Tuleb ikka nii endale kui lapsele selgeks teha, et kõik, mis telerist, arvutist raadiost kuuldakse-nähakse ei ole tõene.
i
ikka/ 5. juuli 2014, 12:43
valus vaadata, kuidas võileiba maha loobitakse!!! Väidetavalt on meil siiski palju puudustkannatavaid peresid ja lapsi...
Kuidas saab toidu mõnitamine olla kellegi meelest lubatav ja veel enam, isegi naljakas!?
k
Karel/ 5. juuli 2014, 12:29
Mis mõttes? Vähemalt nad oskavad saadet juhtida ning meelt lahutada! Mis see pudelite peitmine siia puutub? Et äkki läheb see kotike tal kõhu peal katki? Enda asi, kas või kuidas sa lapsele seletad ,et kõik mölakastist tulev ei ole puhas tõde.
s
Sherry/ 5. juuli 2014, 12:25
Mida te tahate meelelahutuslikku näha siis andke ideid? Tahate sellist saadet kus kaks ülikonnas meest istuvad kontoris, loevad raamatut, viilivad küüsi ja see on meelelahutus. Tulge ise parema ideega lagedale, kargate siin kommentaariumis. Ära lase oma lapsel kõike sodi telekast vaadata, kui ise kasvatada ei viitsi on kohe televisioon süüdi? Saade on teatud vaatajaskonnale ja mitte kõigile, võiks siis vaadata natuke mis saated su last üles kasvatavad. Paneks kasvõi multika, aga lihtne ju telekas käima panna, laps ette lükata ja hea rahulik eksole. Laps tegi järgi ja nüüd jookseme pildistama ja lehtedesse, ei salli selliseid.
t
taivaisa/ 5. juuli 2014, 12:23
sellistele lastele peab vist ka vetsupaberile peale kirjutama,et peale kasutamist viska potti mitte ära hakka seda sööma
k
krdi debiilikud/ 5. juuli 2014, 12:22
pole sõnu lihtsalt millised suured probleemid siin lahkamisel on =)
r
R.S/ 5. juuli 2014, 12:21
Minu arust ka pull saade, lapsed tuttu sellel ajal..pole vaja nii hilja telkut vaadata..
m
matu/ 5. juuli 2014, 12:15
Pole vaja siis kõiki asju järgi proovida, lapsed peaksid magama sellisel kella-ajal.

v
väga kahju/ 5. juuli 2014, 11:52
See on tõesti väga nõme saade,mis tv3 on ekraanile lastud.Midagi naljakat seal ju pole,ainult lollused
h
HK/ 5. juuli 2014, 11:49
Kui see on tõsimeelne saade, siis tuleks see saade lõpetada tegijate küündimatuse pärast. Kui see on aga naljasaade, siis sama - saade tuleks lõpetada tegijate küündimatuse pärast. Tegijate küündimatus teha saadet - olhi tisese või naljavõtmes - on lõpetamise põhjus. Raisata TV eetrit kõige madalama intelligentsitasemega vaatajaskonna lõbustamiseks pole eriti tark TV kanali enese maine seisukohalt. See ühe saate lamedus ja madal maine kahjustab ka kõiki teisi sama kanali saateid, sest viib alla kogu TV3 maine.
e
Empss/ 5. juuli 2014, 11:44
Täisdebiilne saade. Kusjuures ükski normaalne lapsevanem ei annaks oma lapsele pulgakommi. Esiteks on see lapsel väga pikalt suus ja seetõttu lagundab hambaid täiega. Samutikui väikelapsel see komm kogemata kurku läheb, siis seda enam kurgust mingi nipiga kätte ei saa, ennegi kuulda olnud kuidas lapsed pulgakommiendal kurku tõmmanud ja lämbunud.
v
5. juuli 2014, 11:40
Vaadake aga Ameerika kogu pere filme, need ju nii naljakad ja süütukesed...
l
lahe/ 5. juuli 2014, 11:38
Mis sest alkost enam peita, seadus lubab juua kus tahes...
s
Sellepärast, et/ 5. juuli 2014, 11:33
See saade on täielik mõttetus, ma seda ei vaatagi. Edu tegijatele, mõelge järgmine formaat välja. Parem müüge formaat näiteks venemaale.
m
mind/ 5. juuli 2014, 11:17
isegi ei morjenda. MIDA nad seal susserdavad. ma vaatan seda puhtalt selle-pärast. et nad on ise nii ajuvabad ja see teeb kuidagi meele kergeks. ma ei otsi sealt ei nippe ega kõrg-kultuurilist meelelahutust. lihtsalt elu nii sakib. et HEA TUJU on saamas suureks defitsiidiks ! ma vaatan ainult selleks. et kasvõi väikseks ajaks unustada. KUI nõme mu elu on ... ja lihtsalt itsitada ...
t
Tõesti/ 5. juuli 2014, 22:20
Tõesti teeb tuju heaks, kui näed, et keegi sinust veel lollim on!
a
andy/ 5. juuli 2014, 11:05
Üldiselt kui palju on inimesi nii palju on ka arvamusi.See pole lastesaade ja kordusedki on kas öösse või nüüd ka tv 6-s õhtul. Aga las need lastevanemad lasevad siis parem mr.Beani ja Benny Hilli lastel vaadata.See ju ka huumor ning lastel on,mida järele teha! Või keelaks ära....

k
Kallid lapsevanemad/ 5. juuli 2014, 11:02
Teate kui jube on kätemaksukontor, kananahk tuleb peale. Laste lemmiksari muide. Ja täitsa sobival kellaajal. Teisel päeval hea lasteaias muljetada....?
a
aga/ 5. juuli 2014, 22:22
lapsed jagavad ülihästi, kus nali peidus.
g
Gerli/ 6. juuli 2014, 13:05
Tahtsin enam vähem sama enne öelda :D
l
lugeja/ 5. juuli 2014, 10:59
Kui kodusest kasvatusest on midagi puudu jäänud, ei saa teise kohe süüdistama hakata. Kui laps pole veel võimeline iseseisvalt nõtlema, siis ei saa teda üksi teleri ette jätta...
k
Karla/ 5. juuli 2014, 11:27
Üks pahandus ei tähenda veel, et laps on kasvatamatu. Konkreetse juhtumi puhul oli tegemist üsna aruka lapsega, kes tekitatud tulekahju oskas ise kustutada.
j
Jüri Öö/ 5. juuli 2014, 10:59
Maailm on nagunii ümber ringi pees .
hüsteeritsevaid lapsevanemaid pole tarvis, aga nad on ja jäävad.
Igatahes parim saade siiski .
e
ema/ 5. juuli 2014, 10:57
Kas on kusagil kirjas, et see on lastesaade, lapsed peavad magama sel ajal kui saade toimub aga mida teevad teie lapsed, vahivad suurte saateid. Enam ei kirjutata peale, et 16 aastastele keelatud ,omal peab kodus kord olema ja lapsed magamas õigel ajal. See, et nad ahvivad järgi igasugu asju ,mida näevad on teie endi aksvatus.
l
liz/ 5. juuli 2014, 10:55
mulle meeldib,andke aga takka..........
h
HK/ 5. juuli 2014, 10:53
Majapidamisseadmetega valesti ümberkäimise õpetamine pole just teab mis huumor. Lapsed on need, kes kõike siiralt usuvad ja järele teha proovivad. Kui nende teletegijate meelest see oli nali, siis pole nende koht ekraanil - nende huumorimeelel on midagi viga. Huumorimeele puudulikkus viitab intelligentsuse puudulikkusele. Loomulikult meeldivad sellised "naljad" teistele samasugustele puudulikele, nagu on kommentaariumist ka lugeda. Kuid TV pole siiski puudulikele mõeldud ega selleks olemas, et puudulikke lõbustada ja nende tasemel "nalju" pakkuda.
.
Hoopis raskem tegu oli noortele alkoholi joomist promoda ja õpetada, kuidas seadust rikkuda ja turvatöötajatest alkoholiga mööda hiilida, et siis ennast rahvaüritusel täis juua. Kui saatejuhtide meelest on seaduserikkumiste õpetamine õige tegu, siis pole nende koht lihtsalt televisioonis. Produtsent Margus Sikk, kes leidis veel võimaluse selle kohta küsijat ja kogu vaatajaskonda mõnitada, peaks pärast sellise lõigu eetris olemist ja sellist vaatajaskonda mõnitavat "selgitust" oma töökohta vahetama - tema koht pole tema eetilisele arengule vastav.
.
TV3 poolt ikka masendav tase. Oleks vaja vahetada tegijaid.
j
Juss/ 5. juuli 2014, 12:33
Kes käsib lastel seda vaadata? Vanematel väga mugav ju telekas nupuvajutusega tööle pann ja titt sinna ette istuma panna. Peaasi, et ei peaks ise tegelema ja kasvatama eksole? KEEGI EI KÄSE SEDA VAADATA, ela oma elu titemammi. Tõsine häbi, kui Eestis sellised lapsevanemad kes jätavad 3-aastase ööseks metsa kodu otsima ja süüdistavad telesaadet oma laiskuses. Jätad lapsed xxx kanali ette istuma, räägivad midagi sealt järgi siis on kah halb televisioon ju süüdi, et su kodus iseenesest lahti läks......
l
liz/ 5. juuli 2014, 10:51
Minule meeldib.....ja kõik!Ärge vaadake ..kui ei sobi,TEILE!
a
Aivar/ 5. juuli 2014, 10:47
No mille probleem, olen ise 3 lapse isa ja vaatame seda saadet äkki keelaks ja multikad lastele mis on vägivaldsed, või keelaks õltse kõik asjad ära sest äkki võib juhtuda midagi

m
m30/ 5. juuli 2014, 10:45
Tüüpilised eestlased, endale saade ei meeldi kuid istuvad terve perega tv ees ja passivad ise ei saa asjale pihtagi....teiseks tegu pole üldse lastesaategagi,..lapsed peaksid sellisel kella ajal juba voodit märgama mitte selliseid saateid koos perega vaatama!tule taevas appi.
a
Ats/ 5. juuli 2014, 10:43
Sellel issil,kelle laps rösteri põlema pani,on hirmsasti vedanud.....oleks laps telekast mõnd märulifilmi näinud,kus keegi maha lastakse ja seda hakanud kodus proovima.....või krimi eeskujul,kus tulekahju näidatakse,oleks kodule tule räästasse pistnud....kui inimene on loll,siis seda kauaks...
m
Mina/ 5. juuli 2014, 10:42
olen seda saadet ka vaadanud (olen naine 60a. lähedal`). Mõnikord meeldib, mõnikord mitte nii väga. Aga see,et ma vaatan, on minu otsustada. Mis puutub laste ohtlikesse katsetesse, siis on lapsed alati igasuguseid asju katsetanud- mina ise kaasa arvatud umbes 50 aastat tagasi. See tõesti ei ole lastesaade ja seda peaksid vanemad reguleerima, mida nende lapsed vaatavad, mida mitte.
l
Liisu/ 5. juuli 2014, 10:38
Kellele ei meeldi ärge vaadake. Te lihtsalt ei oska inimeste huumorit puhtast intelligentsist hinnata. Lapsed peaksid sellisel kellaajal juba ammu magama. Ja vanemad peaksid siiski oma lastele selgeks tegema kas ja mida tohib järgi teha või proovida. Ei ole teps mitte Suvesangarid süüdi kui lapsevanematel on kodune töö tegemata.
k
kults/ 5. juuli 2014, 10:31
See pole ju lastesaade ja kui sellest aru ei saa, poleks teil vaja paljuneda!
e
Ei vaata./ 5. juuli 2014, 10:30
See saade on üks nõme ja tobe saade koos saatejuhtidega. Sellepärast ka ei vaata seda. Imestan, miks inimesed seda üldse vaatavad.
b
Bolsevik/ 5. juuli 2014, 10:27
Sellised ajukääbikud nüüd mõned naljamehed--- vabandage väga---- nende peale võiks ainult pussu lasta, sest õiget peeru nad küll ei vääri!
m
mis siin ikka/ 5. juuli 2014, 10:24
rabeleda. lapsed või mitte, kellegi OTT'i sugused seda vaatavadki. tüüp sõimleb nagu voorimees, lapsed on tema kõnepruugis "pärdikud ja tatid"......... ja need kaks saatetegijat on saanud teda, et on äravahetamiseni sarnased ja on ilmselgelt oma plämast eufoorias. no mis teha. mage.

m
Mõttetu,/ 5. juuli 2014, 10:23
vaimutu ja nõme saade. Las erakanalid teevad seliseid lamedusi.
5
50 a.naine/ 5. juuli 2014, 10:22
Tegelikult on see üks hea saade, väga hea. Ma arvan, et paljud lihtsalt ei saa aru, seepärast
peavad neid nalju labasteks. Need polegi naljad, vaadake enda ümber natuke või veel parem
vaadake endi tegusid- täielik peegelpilt! Mul oleks häbi rääkida, et laps katsetas ja oi mis juhtus.
See on küll tölpluse tase.
ä
ärge vinguge/ 5. juuli 2014, 10:13
Saade on täitsa vaadatav ja lapsevanemad hoidku suud kinni,kui pole suutnud oma võsukestele õpetada,mida tohib ja mida mitte.Ja kui lapsed vaatavad saadet Võimalik vaid Venemaal ja hakkavad asju järgi tegema.Keda krt.siis süüdistate?
s
simple truth/ 5. juuli 2014, 10:11
Minu meelest on kommentaarium natuke põlema läinud. võiks ju olla nii,et kellele see saade ei meeldi, ei vaata seda (seega ei kommenteeri) ja kellele meeldib, need kiidavad takka. Arvamusi maailmas sama palju, kui inimesi ju. Miks vaja kraagelda?
Ja lapsevanematele: palun ärge näidake seda saadet oma lastele, kui on oht, et nad ise mdiagi kodus järgi proovivad.
ja nii ongi.. punkt
a
annu/ 5. juuli 2014, 10:10
Väga hea saade on! Minu lapsed magavad sellel ajal ja ise naudin huumorit :)
h
Huvitav/ 5. juuli 2014, 22:24
Huvitav arusaam huumorist.
t
Tundub/ 5. juuli 2014, 10:04
et kogu rahvas on viimaste aastakümnetega nüriks muutunud. Naljakad pole selles saates midagi ja õpetliku ammugi mitte. Saate nn tegijad on alla igasugust taset. Aga polegi ime, pole Eestis kooli kus režissööriks õppida, näitekunsti osas on komöödia zaanri õppimine samuti niru. Enamus on isehakand tegelased, kes siis ennast ka kiidavad.
m
Mitte ei tundu, vaid nii ongi/ 5. juuli 2014, 10:18
"Suvesangar" on täielik vedelseep. Ajakirjanduslikus mõttes. ERR-i tüüpnäide. Bla-bla..
k
Kaarel/ 5. juuli 2014, 10:50
ERR-i tüüpnäide? TV3-l pole ERR-iga mingit pistmist.
p
PAADI@ALUNE.EE - EH-EH-HEE!/ 5. juuli 2014, 10:04
Kui jalka Brasiilias lõpeb, viskan teleka rõdult alla.
t
tšeburaska/ 5. juuli 2014, 09:58
Kas tobedamat pilti ei osanud kollane ÕHTULEHT oma artiklile lisada?

h
5. juuli 2014, 09:57
Hästi kasvatatud lapsed võiksid sel kellaajal magada juba ja kui kordussaadet vaatavad, siis võiksid sa ise ka teada, mida lapsed telekast vaatavad ehk lapsevanem on see, kes keelab seda vaadata, mitte televisiooni ei saa süüdistada. Anna ainult lapsele arvuti kätte ja ta leiab youtubest igast mahlakat kraami.
s
sander/ 5. juuli 2014, 09:56
See saade on tänapäeva multikate kõrval nohu!!!!
r
Ray/ 5. juuli 2014, 09:53
m
mari/ 5. juuli 2014, 09:52
Lapsevanem peaks ikka lapsega koos teleri ees olema ja selgitama talle, mis on õige ja mis vale. Minu arust on kohatu süüdistada selles mingit telesaadet, ammu on sellest ka juba räägitud, et televiisor pole lapsehoidja. Enam-vähem saade, kui juhtun sel ajal teleri ees olema, siis vaatan. Kuigi tegelikult olid algul ootused suuremad just Vaheoja pärast. Ägedad saatejuhid.
r
Rohkem naljasoont, inimesed!/ 5. juuli 2014, 09:48
Miks te siis vaatate, kui ei meeldi? Kui reiting madal, kaob saade nagunii.
n
5. juuli 2014, 10:03
nalja, nalja, nalja sulle!
e
Edasi on lugu nii/ 5. juuli 2014, 09:47
et laste kasvatamist ei pea jätma televisiooni, interneti, sõprade ja kooli hooleks, vaid sellega tuyleb ise tegeleda.
h
Huvitav/ 5. juuli 2014, 09:53
kas mõni lapsevanem on eriarvamusel? Arvabki, et lapse kasvatamisega peavad tegelema kõik teised, ainult tema mitte?
n
Nimi/ 5. juuli 2014, 09:43
Saatejuhid ei pea vastutama kui keegi lollustega hakkama saab asju järgides. Ise on nad valinud selle, et katsetavad ja vastutavad sel juhul ka ise. Samuti peaksid vanemad õpetama oma lapsi.
s
Stop!/ 5. juuli 2014, 22:27
Meedia pole kempsusein.
i
ince/ 5. juuli 2014, 09:43
selles, et teie tatikad on lollid, selle eest ei saa teid mitte keegi kaitsta. issi peaks sotsiaalmeedias kommenteerimise ja eitede piltide vahtimise asemel oma lastele elementaarseid ohutusreegleid majapidamises tutvustama.

t
troll/ 5. juuli 2014, 09:42
Minu meelest naeruvääristatakse, mitte ei reklaamita. See on ikka suur vahe.
k
KEEKS/ 5. juuli 2014, 09:37
Enamus kes siin kommetneerivad on debiilikud kaasaarvatud mina!
s
see/ 5. juuli 2014, 09:35
saade on küll debiilikutele mõeldud
g
g/ 5. juuli 2014, 09:35
Olen kahel korral üritanud saadet vaadata, aga see on nii labaste tegijate tehtud, et ei suuda lõpuni vaadata. Koopiad isehakanud viimase aja tegijatest kes arvavad, et teevad lahedaid asju.
a
asda/ 5. juuli 2014, 09:30
Ohjaah.. Kõigile neile kes ütlevad, et saade labane ja rämps - Ilmselgelt ei saa järeldust teha pelgalt ühelt osalt. Järeldavasti olete korduvalt vaadanud ning see tähendab juba huvi!
Praegu sa lihtsalt elad end kommentaariumis välja et natukenegi tähelepanu ja tunnustust saada.. Ja kui te olete nii kõrge IQ- ga, siis passige BBC-d ja muu meedia vaatamine peaks teile üldse patt olema.
o
omg/ 5. juuli 2014, 09:29
mida te passite siis teleka ees?vahetage kanalit või minge õue
a
a./ 5. juuli 2014, 09:25
Palun öelge mulle, mis hoiab teid teleka ees? Kui teile ei meeldi see, mis te vaatate - pange teine kanal või pange telekas üldse kinni ja mängigu lauamänge. Saade on ka sellisel kellaajal tegelikult, kus väikesed pereliikmed peaksid juba voodis olema, mitte televiisori ees.
k
Kui/ 5. juuli 2014, 09:38
saade ei meeldi, siis võib ju arvamust avaldada. Ja lastel võiks ikka suvel vabadus olla.
t
To Kui/ 5. juuli 2014, 13:31
Ja laste vabadus siis ongi telekas ees istumine kell 10 õhtul ja teie jaoks "lolluste" vaatamine? Tule jumal appi no tõesti te peaks õppima korralikult lapsi kasvatama.
a
a./ 5. juuli 2014, 22:08
Suvel vabadus on õues olemine. Ja kui ilm ei luba - siis võiks kodus midagi head mängida koos vanematega, mitte televiisori ees passida.
j
Jarmo/ 5. juuli 2014, 09:24
See ei ole ju lastesaade? Ja see "lapsevanem" võiks enda lapse õigel ajal magama panna :)

i
Igaljuhul./ 5. juuli 2014, 09:23
Igaljuhul etem saade kui Jõekalda kõik saated kokku...
a
Arvan,/ 5. juuli 2014, 09:39
t
täüselt/ 5. juuli 2014, 13:44
Arvan ka,et kindlasti mitte!
õ
Õudne elu/ 5. juuli 2014, 09:21
Rumalaid inimesi ei tohiks üldse teleka ette lastagi. Hoidku jumal selle eest et mõni neist Jackassi juhtuks nägema või mõnd Bondi filmi. Tom ja Jerry peaks sellistele olema keelatud. Mul ei tule lollikindlat telesaadet praegu meeldegi.
t
tups/ 5. juuli 2014, 09:27
s
sups/ 5. juuli 2014, 10:07
teletupsudes oli ju see perverssne tolmuimeja... lapsevanemad tahavad raudselt ise vaadata neid suvesangareid ja siis näevd lapsed pealt..ja oh häda
m
MT/ 5. juuli 2014, 09:19
nende tegijate saated ongi kuidagi imelikud. punnitatakse nalja teha ja olla sarkastilised, aga välja kukub labane ning tõenäoliselt on need saatetegijad ainsad, kes naeravad. olgem ausad, jõekalda ja margnaga ei anna võrrelda - nemad tajuvad piiri ja on päriselt ka naljakad. samas, eks me kõik pea oma leiva kuidagi koju tooma.
m
Mari/ 5. juuli 2014, 09:16
Ega debiilikuid keegi sünnitada ei taha, aga neid tuleb EV-s eriti ohtralt. Kõige hullem on, et nad kõik püüavad "ekraanile" saada, sest arvavad ennast olevat erilised naljamehed. Aga ajude asemel oleva uriinikotiga ei kuku naljad välja. Ise muidugi lõkerdavad, nagu debiilile kombeks.
v
vaatleja/ 5. juuli 2014, 09:16
Jääb mulje, et saade on just-kui meie praeguse valitsuse peegelpilt ja sellepärast ei taheta seda eetrisse lubada. Ja ilmselt nii ongi.
K
-/ 5. juuli 2014, 09:15
Kas siis ei ole kooskõlastatud,mida saates näidata võib ja mida mitte.
p
PENSIONÄR/ 5. juuli 2014, 09:12
Ja mis need laest rippuvad ja röökivad lauljad paremad või halvemad on - ikka samad näod ja teod! Peaasi, et raha tuleb - ja mida võikamad trikid, seda suuremad summad!
a
Aru ei saa,/ 5. juuli 2014, 09:09
kui saade on meelelahutuslik, siis peaks naerma või vähemalt tuju heaks minema aga millegipärast on häbi neid kahte vaadata ja seega enam ei vaata.Igal aastal näidatakse Nõmmikut ja Abelit vähemalt kaks korda ja ikka naerad südamest nende Saaremaal suvitamast.
t
TÕSI ON!/ 5. juuli 2014, 09:14
Aga millegi pärast AINULT 2-3 korda, eks ole ju!
h
hmm/ 5. juuli 2014, 09:20
No mida sa halised. keegi ei topi sind vägisi saate ajaks teleri ette!
n
no issand... / 5. juuli 2014, 09:41
Keegi ei keela sul ju oma VHS-lt Nõmmikut ja Aabelit "järelevaadata" ! See et sinusugustel puudub loogiline mõtlemine ja kaasaegne huumorisoon, ei tähenda, et telesaateid peaks teie kriteeriumite järgi tsensuurima! Saade algab kell 22.00 ja sellisel ajal on võimalik kõikidel vanaisadel/vanaemadel koos laste-lastega sängi tuttu minna või lihtsalt vahetada kanalit.....või veel parem videomakk telekaga ühendada ja Nõmmikut ja Aabelit vaadata.
k
KUI KAASAEGNE HUUMORISOON .../ 5. juuli 2014, 10:08
... välistab igasuguse südamlikkuse ja inimlikkuse, siis pole ju midagi imestada, kui inimkond hukka läheb oma julmuse ja sõdimistega. Seda on ka Piiblis ette kuulutatud.
Ja veel - miks mõistetakse nii kirglikult kohut nende üle, kellele ei meeldi julmused ja rumalused, kes ka avaldavad ju oma arvamust. Võistlus, et kumb pool peale jääb - rumalus või rumaluse eitamine - on ju lihtsalt imelik!
a
asd/ 5. juuli 2014, 10:58
modernsest huumorist on selles saates küll asi kaugel. Klassikaline "pole mõtteid" pastakast välja imetud jura.
a
Ahahaaaa!/ 5. juuli 2014, 22:30
Misasi see kaasaegne huumorisoon on????

n
naine/ 5. juuli 2014, 09:08
Mida veel, kellegi teise kallal pole nokida siis leitakse ikka mõni kelle kallal nokida vinguda ja viriseda... Saade on eht, sest see on teistugune kui teised jõekalda ja muud saated. Lihtne ja vahest üpris naljakas saade! Keeleke krt siis omi lapsi et nad ei vahiks seda saadet! Kui nad nii idioodid on et katsetavad kõike järgi, krt internett on igasugu pahna täis , mida kõike kodus teha saab veel...
Keelake ära lastel saate vaatamaine , lihtne ja loogiline!
n
No / 5. juuli 2014, 09:12
sina küll naine pole, pigem mingi tibi, ainult need mõistavad nii lolli juttu ajada...
n
naljategu/ 5. juuli 2014, 09:07
ei ole naljaasi. See on ränkraske töö. Praegune tase on sovjetiaega tagasi pööranud: panniga pähe, jalaga tagumikku ja vette - mida mustemasse, seda parem. Baskini (seenior) ja Järveti (ka seenior) tasemeni on veel väga pikk tee. Ja universaalset Everit ka ei paista. Kui tehtud nalja peale saab ainult nõutult õlgu kehitada, siis ei ole see veel nali.
g
G/ 5. juuli 2014, 09:41
Tahaks väga, et mõistus ja naljad sovietiaega rahval tagasi läheks, oleks pisut inimlikum see elu. Nüüd on isegi alkohol avalikult lubatud, et rohkem nalja ikka saaks. Täiesti haige värk!
k
Klaabu/ 5. juuli 2014, 11:10
Jjah,nõukaaega tema igatseb...jaan Tatikas ja Salomon Vesipruul ära ununenud või?
t
tore/ 5. juuli 2014, 08:49
a
asd/ 5. juuli 2014, 08:48
See saade ongi üks idiootsemaid, mida eesti telekanalid tootnud, nii et ei satu vaatamagi seda. Alguses esimest osa sai jälginud, aga siis sain aru, et rämps ja sisutu.
a
asd/ 5. juuli 2014, 10:56
s
Sherlock/ 5. juuli 2014, 08:45
Keelake siis üldse telekad ära. Laps näeb filmidest, multikatest jne ka rumalusi. :D Asi on ikka lapsevanemates, kes ei suuda lastele selgitusi anda ja kes ei suuda oma laste järgi vaadata.. Pigem on seega probleem vanemates, mitte Tv 3 saates.
e
Elts/ 5. juuli 2014, 08:57
Asi pole ei niivõrd lastele näitamisest või neil asjast arusaamises, ka täiskasvanule pole see saade ju naljakas ega meeltlahutav.Ütleksin ühe sõnaga - RÄMPS.
s
Sherlock/ 5. juuli 2014, 18:54
Ja kui Disney multikas, keegi kellegile panniga pähe virutab, on see täitsa ok? :D Minu arvamus on ikkagi see, kellele ei meeldi, võib ju alati kanalit vahetada ja lapsele harivamaid saateid vms näidata. Sel puhul, ei tee ka paha lapsevanematel end harida, mitte teleka ees istuda :D
h
Hahhaa.../ 7. juuli 2014, 11:30
... Mulle meenub mõned aastad tagasi lugu kohalikus lehes, kus lapselaps virutas magavale vanaemale panniga piki pead, sest tahtis näha, mis ümber pea tiirlevad, tähed või linnukesed... Kui ikka vaadatavat ei adu, kingi telekas ära :)
t
TV/ 5. juuli 2014, 22:38
Miks nõutakse kõigilt tootjailt kvaliteeti, aga TV võib maa üle külvata millega iganes.
e
Eesti mees/ 5. juuli 2014, 08:42
Lahe saade,kellele ei meeldi ärgu vahtigu.
a
5. juuli 2014, 09:13
ah sina oledki siis üks neist, kelle tõttu vaadatumate telesaadete topis figureerivad Võsareporter ja Raha Eest Söön Või Sitta jms toredad saated.
v
vaataja/ 5. juuli 2014, 08:39
t
to:Topakad/ 5. juuli 2014, 08:39
Kui lapsed hakkavad neid "trikke" järgi tegema, siis ega need vanemad suurt targema aruga ei ole. Soovitus poolearuga või veel vähemaga, püsige teleritest, kinost ja meediast kaugemal Teile omale on see ohtlik.

m
Munk/ 5. juuli 2014, 08:39
Soovitan tol pereemal siis nunnaks minna kuhugi ja lapsed ka kloostrisse panna. Kui ikka naljast aru ei saa ja endal mõistust peas ei ole siis tasuks tereist vaadata ainult Aktuaalset Kaamerat.
j
Just nii. / 5. juuli 2014, 22:40
t
Tule taevas appi/ 5. juuli 2014, 08:37
Saade on eetris algusega kell 22:00, seega lapsevanemad peaksid nagu mõistma, et tegu pole lastesaatega. Lisaks võiksid hüsteeritsejad mõista, et saates nähtut ei tohiks tõsiselt võtta. Kui puudub must huumor, siis milleks vaadata seda?
t
TT/ 5. juuli 2014, 08:37
Lapsevanemad, kes kell 22 koos lastega saadet vaatavad, peaksid kõigepealt endasse vaatama, sest sellel ajal on lastel uneaeg mitte vanematega koos tobedate saadete vaatamine.
j
5. juuli 2014, 08:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
k
Küsiksin,/ 5. juuli 2014, 11:36
Kas see on tõesti lahe, kui võileibu maha loobitakse?? No mina ei näinud selles küll midagi naljakat, ega ka lahedat. Ma arvan , et selline kogemus on küll iga meist.
m
Mr/ 5. juuli 2014, 08:33
Saade on hilja õhtul, kell 22:00, ei ole lastele ju mõeldud. Pigem peavad ikka vanemad jälgima, mida lapsed TV-st vaatavad, eriti sellisel kellaajal.
k
kuule/ 5. juuli 2014, 09:08
h
hmm/ 5. juuli 2014, 09:25
Su lapsed hulguvad siis hommikuni kuskil ringi?
u
Urmas/ 5. juuli 2014, 08:32
Lapsevanemad!
Kaevake Walt Disney hauast välja ja kaevake ta kohtusse! Hullemaid sadistliku sisuga multikaid annab välja mõelda. Millised sadistidid ja loomapiinajad kasvavad lastest, kes vaatavad selliseid Disney multikaid nagu Tom ja Jerry ja paljud teised.
Tulge, lapsevanemad ükskord mõistusele- see on meelelahutuslik saade, mitte mõni populaarteaduslik dokumentaalfilm.
w
Walt/ 6. juuli 2014, 15:50
Kommentaariga nõus, ainult et täpsustaksin: Disney multikad on suhteliselt lastesõbralikud. Haigelt sadistlikke multikaid hakkas tootma William Hanna ja Joseph Barbera MGM stuudios. Neil on ka mõned normaalsed tegelased (nt. smurfid) aga enamasti on Hanna-Barbera multikad väga haiged.
m
mida siis Mythbustersi saate kohta arvata veel nn. konservatiivsel eestlasel/ 5. juuli 2014, 08:31
n
No / 5. juuli 2014, 09:00
Need ongi madala IQ-ga ullikestele mõeldud...

h
Hohoo/ 5. juuli 2014, 08:29
Ja nii meist ameeriklased saidki :)
s
Spetsialist/ 5. juuli 2014, 08:29
Mismoodi see "õnnetusjuhtum" saatega seotud oli? Pigem oma rumalus kui midagi järgi tegema hakata.
h
hmm/ 5. juuli 2014, 09:27
Kui su lapsed kolavad hommikuni vabalt ringi ja öösel telekat vaatavad. Siis oled sa halb lapsevanem. Eriti veel kui sa ei suuda lapsele selgitada mida on mõistlik järele teha, mida mitte.
t
to hmm/ 5. juuli 2014, 09:41
olgu, lastele seletan ära, et see, mida sa praegult ekraanil nägid, on tehtud nende jaoks, kellel ajumaht võrdne haugi omaga. Okei! Aga arutleks, et MILLEKS tehti selline saade? Et saaks nalja, oleks meelelahutuslik? Paraku pole ju! Pole naljakas ega vaimukas! Palju meil vabariigis neid tibatillu ajumahuga inimesi on? Mingi pisikene peotäis. Kas pole priiskamine nende jaoks teha saadet?
j
julgeb kobiseda/ 5. juuli 2014, 09:42
sinul lapse vanemana on võimalik valida, mida su lapsed just vaatavad. Kui sinu kommentaari järgi toimida siis tuleks keelata kõik uudistesaated, palju kahtlasi labaseid reklaame, enamus filme, kõik tissikad ilmatüdrukud ja üldiselt ka poliitikute ning usutegelinskite vesatlussaated, sest lapsed ei saa aru, et ilus jutt on tegelikult vale ja shou.
t
To "to hmm"/ 5. juuli 2014, 13:25
NO miks on vaja vaadata kui mitte midagi ei meeldi? Kes keelab kanalit vahetada. Ja kelle süü küll see on, et teil on nii sitt elu et ei suuda enam naljast ka aru saada. Mina leian selles saates mitmeid meelelahutuslikke asju ja mälu on mul samuti suurem kui haugil ja ilmselt ka suurem kui teil, kes te tulete siia mustama kõike mis lastele ei sobi. Kaevake äkki pornosaidid ka kohtusse, sest tahest tahtmata teie noorukesed hakkavad neid juba 12 aastaselt külastama. Aga no tegelt peaksite just teie olema need kes natukenegi jälgivad mida teie laps seal arvutis teeb ja mida telekast vaatab.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee