Eesti uudised

Akadeemik Anto Raukas soovitab peaministri nõunikuks nõid Nastjat

Juhan Haravee, 3. juuli 2014 07:00

81 KOMMENTAARI

a
Anto Raukas/ 4. juuli 2014 08:34
Mind tõepoolest täiesti harimatute inimeste sõim ja ilkumine ei häiri. Kuid soovitan neil ilkujatel õppida korralikult lugema ja seejärel ka loetust pisut aru saama. Juttu ei ole ju KAEVANDAMISEST, vaid maavara ressursi mahakandmisest, mis on eesti rahva vastu suunatud kuritegu. Võib-olla osa ilkujatest on sedavõrd noored, et tahavad ise mõnekümne aasta pärast seda ressursi kaevandada. Praegu nad aga võitlevad selle eest, et eesti rahvas elaks võimalikult vaeselt ja veaks kogu killustiku Soomest, Rootsist ja Norrast. Ja miks peaks soomlane Eestimaa huvides taluma karjääre enda maal? Eks ikka selleks, et lolli eestlase, eeskätt praeguste ilkujate arvel raha teenida!
k
kes teisele nime annab, / 4. juuli 2014 10:56
Kuidas sellest siis ikkagi aru saada (tsitaat artiklist): "Nabala maardlast on akadeemiku sõnul võimalik kaevandada 52,258 miljonit kuupmeetrit lubjakivi, ..."
Vääna aju kuidas tahad, aga ikkagi ei suuda aru saada, kuidas kaevandamata saaks ressursse kasutusele võtta.
Vale on ka jutt, et maa-aluseid vooluteed on vaid pendlimeeste tuvastatud. Piirkonda on käinud uurimas soomlased oma georadariga ja see on kaardistatud.
Ja kui on akadeemik võtab õiguse ilkuda väite kalla, et Nabala, Kuimetsa, Tuhala – on maa-aluste vooluteedega üksteisega seotud, siis tegelikult on räägitud karstist. Kui akadeemik ei tee neil vahet, siis vaadaku joonis 2. Leo Vallner "KARSTINÄHTUSED KAVANDATAVAL NABALA LOODUSKAITSEALAL", kus on märgitud vooluteed ja karstivee liikumine.
m
mina/ 4. juuli 2014 05:15
MINGE TEKI ALLA,MIS TE HAUKUTE,EI JILGE ENAM VÄLJA SEALT TULLA.
e
eestlane/ 3. juuli 2014 23:34
Nõukogude ajal võis ka päris rumal inimene saada akadeemikuks ,peaasi, et kuulusid NLKP-sse. Kas seltsimees raukas oli NLkP llige. Seltsimees raukasele sobiks nõunikuks Anu Saagim
r
rahazuts/ 3. juuli 2014 19:12
On kõige kindlam vahend meelt muutma,
Paekivitoodete Tehase juhatuse esimehe Vladimir Libmani sõnul on Nabala karjääri vastu huvi tundnud paljud kohalikud ja välismaised ettevõtted, kuid koostöölepe sõlmiti just Eesti Ehitusega. „Ja seda kahel põhjusel. Esiteks on tegemist ettevõttega, keda tuntakse kui ausat ja tõsiseltvõetavat äriühingut. Teiseks oleme Eesti Ehitusega koostööd teinud aastaid ja seni on kõik kulgenud väga sujuvalt. Näiteks tegutseb meie kunagi ühiselt alustatud ettevõte Väokivi, praegune Saare-Dolomiit-Väokivi, juba ammu iseseisva ja eduka firmana,” selgitas Vladimir Libman.
Enne kaevandamise algust viivad ettevõtted Nabala lubjakivimaardla Tammiku ja Tagadi uuringualal vastavalt seadusele lõpule üksikasjalikud geoloogilised uuringud, korraldavad keskkonnamõjude hindamise ning hangivad kaevandamiseks vajalikud load. Pärast nende tegevuste õnnestumist investeeritakse vajalikesse seadmetesse ja infrastruktuuri.
Geoloogiliste ja hüdrogeoloogiliste uuringute ning keskkonnamõjude esmase hindamise juures teevad ettevõtted koostööd Eesti Geoloogiakeskuse kogenud spetsialistidega. Uuringute tulemused kinnitab Keskkonnaministeeriumi juures tegutsev varude komisjon, pärast mida viiakse läbi tulevase karjääri keskkonnamõjude täielik hindamine.
Esialgsete plaanide kohaselt peavad paekivi varud olema kinnitatud käesoleva aasta 1. juuliks. Uuringutulemuste sobivuse ja riikliku kaevandusloa saamise korral plaanitakse koostada mäetööde korraldamise professionaalne projekt, valmistamaks ette karjääri avamist aastatel 2009 – 2010 ning teostamaks heaperemehelikult hilisemat ekspluatatsiooni. Koostööleping on sõlmitud 10 aastaks. Osapoolte kokkuleppel ei avalikustata koostööleppe üksikasju.
n
njahh/ 3. juuli 2014 17:19
Vot see on nüüd see koht kus hr Raukas pani sutsu puusse, et ma ei hakka hindama tema avalduse sisu aga tuues mängu nõid Nastja????? Nimelt peaks too noor naine olema keskkonnaalase kõrgharidusega ehk saan küll aru miks hr Raukas just tema võrdlusesse tõi aga alati tasuks igaks juhuks lahmimise asemel ka fakte kontrollida :D
s
Selle aasta kõige häbitum artikkel/ 3. juuli 2014 17:01
Mäletate aastat 1987, kui terve Eesti võitles fosforiidi kaevandamise ja selle juhtoina Jampoli vastu. Siis ole pea ainsaks erandiks akadeemik Raukas, kes oma ajaleheartyiklitega võitles kaevandamise poolt. (Analoogia teise akadeemiku - akadeemik Naaniga, kes eestlestest pea ainsa erandina liitus Interrindega.)
Nüüd on teatud seltskond asjast kasu lootvaid teadlasi ja ärikaid taas asunud rünnakule selleks, et ikkagi fosforiiti kaevandama hakata. Selle seltskonna üheks juhtoinaks ongi uus kohalik Jampol - Raukas. Selle sigaduse teokstegemiseks on aga vaja põhja lasta looduskaitseala plaan. Kogu tõde.
j
3. juuli 2014 20:38
jah, see segase peks avalikult, end akadeeikuks nimetavalt - ? - koputamise eest, - kuidas peale fukushimat kõigile näkku pasandas , et tuumajaamad on ohutud ! - nüüd jälle, keegi ei tea mitte midagi, aga - tema on akadeeik !
kui nastja nõunikuks võetaksegi, oleks see riigitaoline tõespoolest esirikkurite seas, mitte aina langev viimane.
t
tõsielu/ 3. juuli 2014 16:57
Ilmselt on vaja nõidasid, kes tulihobust jahutaks.Rõivase jahumine ja sellega kaasnevad ämbrid on 100 päeva jooksul ära tüüdanud. Nüüd väidab peaminister, et Tallinna Televisiooni vaatab vaid 0,4 eestimaalastest.Kus võtab mees sellised arvud ja kui need on tõepoolest ettesöödetud mõne uuringufirma poolt, siis tuleks tahtliku vale levitamise eest litsents ära võtta.See aga ei tee sugugi paremaks, Rõivase olukorda, kes näitab üle jätkuvat vaenulikust opositsiooni ja nende meedia suhtes.Ehk ei soovigi peaministrina jätkata ja on võimu esindajana episoodiline nähtus, kes räigelt tulistab mitmest torust, sest enesekaitseks ei paista argumente enam jätkuvat, kuid tellimustöö on siiski täidetud
s
sos/ 3. juuli 2014 16:38
Vanapapi ikka puha segi pööranud ja see nõid Nastja täitsa totu.
.....aga ok, sain naljast ja irooniast aru küll. Küll see asi ka laheneb.

v
veeuurija töööö/ 3. juuli 2014 16:10
Raukas kui 1977. NSVL meistersportlane matkamises tunneb ju loodust läbi-ja lõhki. Kogu Virumaa ja Rakvere kreis on tema jalajälgi täis.
Ainult aastad kogunevad, tuleval aastal juba 80 ning ega hästi ei mäleta mis eile räägitud sai.
a
Anto Raukasel on tuöline õigus!/ 3. juuli 2014 15:48
Meil kuulatakse tõesti pendlimehi, Mange, posimisega kaelakeesid teenivaid kutsutädisid-onusid jms. "tarka" seltskonda. See aga näitab juhtide primitiivseid teadmisi ja üldist suurt rumalust. Panna kinni rumalusest maavarade kasutamise võimalus on NAERUVÄÄRNE!
k
3. juuli 2014 20:43
kui neil pendlimeestel ongi ÕIGUS, erinevalt raugastunud end akadeemikuks pidavalt segasest, iga vähegi arukas isik teab, et ilma veeta pole elu, ja puhas vesi on kõige olulisem maavara, kõige hinnalisemgi.
k
Kati/ 3. juuli 2014 22:06
Sina oled NAERUVÄÄRNE.Pendlimees on 1asi ja kaevandamine on midagi muud.Seal on ainult rasked rahad.
e
Ei../ 3. juuli 2014 15:02
..ole küll teemasse ülemäära süvenenud,kuid kui sealt ikkagi normaalselt kaevandada saab,siis ma ei näe küll põhjust,miks seda tegema ei peaks!Kui on valida,kas tohutu hulk lubjakivi või nn.nõiakaev-valin igal kümnel juhul kaevandamise.Kaev on huvitav nähtus,kuid kui sealt saaks eesti rahvale arvestatavat tulu(mitte mingil juhul ärimeestele!)siis tuleks sellele nõiakaevule käega lüüa.Meenub,et kunagi elas Suure-Jaanist Vändra poole üks kurjast vaimust vaevatud naine,keda pool eestimaad lausa ekskursioonide kaupa vaatamas käis.Teda vaevas mingi ehitusmaania,kuid see on praegu kõrvaline.Kord sattusime ka sinna ja tema hakkas siis oma valdusi tutvustama.Ojja oli vooluga moodustunud midagi poolsaare sarnast ja selle kohta ütles see vanamutt -roosisaar!!!Kogu see valduste tutvustamine käis umbes samas vaimus ja sellise tooniga nagu ta juhataks ekskursiooni ermitaazis.Roosidest polnud haisugi,oli ainult lepavõsa tüma maa peal.See nõiakaev käib ka sellesse kategooriasse.
t
totu/ 3. juuli 2014 14:42
Jaapani tuumajaama ekspert pläralõug sm Raukas soovib vanadusnõtrusest ajendatult taas pildile ilmuda,kuid läbikriipsutatud eksperdid on samahead kui tuul kõrbes-korraks ringutad kergendatult,kuid samas on tühi,kollane põrgulikkus taas su ümber.Ei taha ka vanaka korralikult vanaduspõlve pidada,ikka kiunatab.
a
Autoroolajad tahavad lihtsalt rahvamehi mängida/ 3. juuli 2014 14:29
Ei usu, et peaminister on neilt võimu üle võtnud.
l
Liider/ 3. juuli 2014 14:15
Ma ei ole Nastja vastu ,oma naiseliku kavalusega ta kindlasti teeb midagi ära!
Tahtmine on ikkagi taevariik ja saamine maine...
Edu Nastjale!!!
v
Vana/ 3. juuli 2014 14:04
Kust need Raukase pajatused pärit? Ikka TTV-st ja küsijaks ei keegi muu,kui "ooberst" Raid! Tähendab siis nüüd seda,et pole seal mingit "karsti" ja võiks killustikku kaevata,aga see pagana valitsus ei luba! Inimesed (enamus neist) pole aga "haugi mäluga" ja neil on meeles,kuidas TTV ja Raid võitlesid selle vastu,et sealt ei tohi kaevata,sest on karstiala ja blä-blä! Et "nõiakaev" jne. Kõige "ausam" televisioon TTV võtab kinni kõigest,mis mustab valitsust,olgugi et need on vahest 180 kraadi vastupidised varemöeldule!
v
VAIM/ 3. juuli 2014 13:00
IRL ei ole mingi konservatiivne erakond , EKRE on konservatiivne erakond.

p
purkee/ 3. juuli 2014 12:59
Nali naljaks aga asjal on teisest küljest lähenedes isegi jumet. On sääl nõunikuametis, kes on, kuid Nastja mingi meeleheaga või meelitusega soovitud seadust toetama moosida oleks täiega välistatud. See noor inimene on puhta südame ja rikkumata äraostmatu iseloomuga.
k
Kas sa, Kalle Kroon,/ 3. juuli 2014 12:51
kardad tuumajaamu? No tea siis, et sul on vaid üks maalapike maailmas, kuhu veel ei peaks ulatuma tuumajaamadest tekkiv radioaktiivne saast. Ehk läheksid Lõuna-Ameerika kirdeossa? Mida tead sina kaasaegsetest tuumajaamadest? Lõpeta enne kool ära! Algkooliski on juba juttu ahelreaktsioonist.
m
muki/ 3. juuli 2014 12:50
Vanainimese asi, ega see, et kunagi oled akadeemiku kraadi välja teeninud tähenda veel, et vanast peast kupli all loksuma ei hakka.
a
Aga kiidame siis/ 3. juuli 2014 12:47
valitsust, koos Eesti Energiaga! Nemad oskavad puhtalt kaevandada USA-s. Ei riku Eesti loodust, ei riku Ameerika loodust. Raha aga tuleb, jõua vastu võtta!
k
Kati/ 3. juuli 2014 12:35
Vanamees on tõesti lolliks läinud.
m
Memm/ 3. juuli 2014 12:25
me aga hetkes et oma kukrut täita.Pole vaja mingeid looduskaitsealasid.Saastame .Palju siis Raukas oma raha juurde saab,Jätke natuke loodust eestisse alles .Mõned müüks ka ema maha peasi et raha saaks.
k
Kalle Kroon/ 3. juuli 2014 12:19
Müüdav akadeemik olete, Anto Raukas! Alles tegite lobitööd tuumajaamade tarbeks, nüüd saite raha kaevandajatelt ja hakkate jälle otsast peale! Ja see jutt siin okultismist liidrite puhul- akadeemik argumenteerib end Kolmandas Silmas ja Päikesetuules ilmunud väidetega- Rehepappide akadeemia...hhahahaa
a
Aksel/ 3. juuli 2014 12:18
Teemat üldisemalt vaadates on Anto Raukasel õigus. Kogu see keskkonnaga jamamine, kaitsmise mõttes, tuleks selgemale veele tuua. Kes vastutab selle nonsensi eest, mis Natura 2000 on kokku keeratud? Iga suvaline MTÜ on määravam, kui kehtivad seadused. Ametnikud MTÜ-s teenivad lisa oma kaukasse igapäevase riigiametniku töö kõrvalt. Kui see riigitöö on nii vähe koormav, siis tuleb nad lahti lasta ja las siis tegutsevad oma MTÜ-s ja ei vääna omale sobivaid kitsendusi seadustesse.
a
August/ 3. juuli 2014 15:19
Kõnealune ala on Ülemiste järve valgala
Kui see rikutakse, kas raukas hakkab ise ämbritega vett Peipsist Tallinna tooma?
Puuvilla kasvatamine oli ka nii määrav et terve Araali meri on surnud
Mõni ei õpi kunagi ega millestki
Vaa mees, varsa aru
a
Aksel/ 3. juuli 2014 16:28
Ülemiste järve valgala? Ise ka usud?
Kui nii oleks, miks siis järve vette tohutult keemiat tuleb panna, et see juua sünniks? Või paneks üldse radooniga mullid sisse :)

i
irw/ 3. juuli 2014 12:16
Ma soovitaks Pendli Felixit, aga teda enam pole.
j
Just/ 3. juuli 2014 12:07
Maavarasid tuleb just meil kaevandada aga mitte oodata, et mingid okupandid siit raha hakkavad välja vedama.Mis looduskaitseala, kui rahvas on vaesunud ja hädas. Maavarasid tuleb kasutada mõistlikult ja oma riigi ja rahva kasuks.
j
3. juuli 2014 12:23
Just okupandid saavad kasumi endale,mitte meie rahvas! Põlevkivi on ka meie vara,aga vaadake,mis maksame elektri eest koos igasuguste lisaarvetega!
p
pidite ju lennuki kiirusel berliini inimesi vedama, ./ 3. juuli 2014 11:30
See polegi kuritegu, et tuldi rääkima üht veostest, et raud ja betoon saaks maha laotatud, aga vedama hakkatase hoopis midagi muud.
k
Kaabaklik rünnak looduse vastu - eesmärk: fosforiidi kaevandamine/ 3. juuli 2014 11:29
Eestis on väike rühm asjasthuvitatuid geolooge ja mäemehi (eriti Jampol Raukas ja Jampol Reinsalu) ning ärimehi (Viru Keemia Grupp), kelle eesmärgiks on fosforiidi kaevandamine ja kes on selle nimel valmis kõigeks, ka looduse hävitamiseks. Kõnealune artikkel on tüüpiline näide selle kohta. On selle kaitseala ründamise taga ju ainult soov tagada võimalus fosforiidile. Väga häbiväärbe seltskond!
j
just/ 3. juuli 2014 12:10
Teie vaadake aga loodust aga mina tahan süüa ja talvel sooja ja sooja veega pesta ka.
p
3. juuli 2014 20:51
pole loodust, ei söö sa midagi ega ole vett, mis elu sa idikas loodad ?
p
Plazma/ 3. juuli 2014 12:14
....aga kõike tarbida tahaks hullupööra.
j
Juurika Jorss/ 3. juuli 2014 11:24
Mõned märkused: esiteks, soomlased kontrollisid vitsameeste töö georadariga üle ja leidsid veel kaks maaalust jõge; teiseks, lp. akadeemik Raukas on tegev Geopaatia seltsis(kes soovib, uurigu internetist lähemalt), seega ka ise "vitsamees"; kolmandaks analoogse kvaliteediga lubjakivi ladestatakse põlevkivi rikastamise jäägina IGAL AASTAL 5 milj. tonni aherainemägedesse; neljandaks olemasolevate karjääride varudest jagub vähemalt 20 aastaks (isegi kui teede rahastust ei vähendata), Nabala karjääri toodang aga on plaanitud põhiliselt ekspordiks, jne., nii et mõtlemist jagub, (kui mõtlemisvõimet on).
t
tibu/ 3. juuli 2014 11:13
Aastal 1958 lõpetas Anto Raukas Tartu Riikliku ülikooli. Samal aastal asus tööle Tallinna Tehnikaülikooli Geoloogia Instituudis, aastast 1999 samas direktori kohusetäitja.
Ta kuulus 1964. aastast NLKP-sse.
aga sellel ajal õpiti Ülikoolis peamiselt poliitaineid ja muu oli lihtsalt nn. kõrvaltegevus..... ja igasugune alternatiiv- so ka pendlimehed ja muu nsäärane oli lausa tabu.... mis siis siin nii väga imestada...inimene on lihtsalt vanade arusaamade küüsis ja pole suutnud sellest lahti saada...
l
loogiline/ 3. juuli 2014 11:05
ikka veel õiendab ? ! järelikult oli nuts rahvale puru silma ajamise eest ikka väga priske
R
Mis siiin pikalt röhkida / 3. juuli 2014 11:04
Rehvid tuleb prügimäele viia

e
Ei tea/ 3. juuli 2014 10:52
mis Nastjal viga on et ei kolba. Ja meie kaevu omal ajal ehitati nii et kahe kuivanud oksaga leiti vee -soon yles ,
k
kopranahk/ 3. juuli 2014 10:47
Iseenesest tabav soovitus. Hea iroonia..
g
georadar/ 3. juuli 2014 10:40
Akadeemik Raukas ärgu valetagu, et ainult pendliga on karstiala uuritud. Georadari uuringutest on juttu siin:
Nabala: vesi või karjäär?
http://www.ilm.ee/?45549
Nabala looduse päästmiseks tuli appi Soome georadar
http://pealinn.tallinn.ee/?pid=119&nid=11520&lang=5
e
EH/ 3. juuli 2014 10:39
ka inglid ja wanakurat ka walitsusse=ja ongi uus est. põrgulik õigusriik
n
Nõiakaev/ 3. juuli 2014 10:20
Ega sedagi nõid kaevanud. Seegi pendliga väljaotsitud loht. Sattus ainult oma pendliga väga suure veesoone peale. Maa alt vett tuli. Mida veel tarvis? Nüüd aga järsku nõiakaev! Sel juhul on kõik arteesia kaevud nõiakaevud. Neid on looduslikkegi. Pole pendlit vajagi vee otsimiseks. Aga varem või hiljem kaevama hakatakse. See on küll kindel.
j
jass/ 3. juuli 2014 10:11
Palole oleks ka nõida vaja kes aitaks pikksilmaga teletorni otsast piiluda kui kaugel vaenuväed on.
l
landlord/ 3. juuli 2014 10:09
/"Ühtki neist jõgedest ei ole senini registreeritud teaduslike meetoditega."/
Kas see väide vastab tõele?
e
elo/ 3. juuli 2014 09:55
Raukase jutt läheb järjest imelikumaks
E
:)/ 3. juuli 2014 14:30
Eks vanad inimesed mõnikord ikka ajavad segast juttu suust välja :)

a
Akadeemikul on muidugi õigus,/ 3. juuli 2014 09:40
aga kardetavasti jääb ta hüüdjaks hääleks kõrbes. Neile, mõistmatutele, kes siin arvavad, et akadeemik soovitas tõsimeeli Nastjat ministriabiks jne. : saage ometi elementaarsest irooniast aru! Jutt pendlimeestest valitsuses oli mõeldud ju meetripikkustes jutumärkides!
m
Memm/ 3. juuli 2014 12:31
Akadeemiku jutt pole õige vaid seal on SUURED rahad mängus ja enamus raha läheks vene rahvusest inimeste tasku ja näpuga ka riigile.Teile on ju linke antud uurige ja lugege mitte ärge unnake siin.
n
Nii lolli juttu pole ammu kuulnud/ 3. juuli 2014 08:54
Isegi see loodusevaenlane (Jampol Raukas) pole seni nii suurt jama ajanud. Põhjus on lihtne - vaja on ligipääsu fosforiidile, et geoloogidele prisket taskutäidet oleks. Selle nimel hävigu või kõik.
j
Jüri/ 3. juuli 2014 08:48
TTV Suvemiksis soovitas Anto Raukas panna "nõiad" ministriteks, Nastja peaministriks, Igor Mangi majandusministriks ja tema koer välisministriks.
Ilmselt tasuks proovida.
r
realist/ 3. juuli 2014 10:59
ega halvemad küll poleks
r
Raivo/ 3. juuli 2014 08:47
Anto Raukasel on olnud ilmselt hea pendlimees ja kasutanud pendliks rahapakki. Pendlimees on arvanud, et raukase ees saab väiksema pendliga hakkama kuna valitsuse juures läheks mitut suuremat pendlit vaja. Arusaamatuks jääb raiskamise argument kui raiskamiseks leitakse kaitse alla jätmist ja lotopiletite osttust loobumist .
w
www/ 3. juuli 2014 08:46
Jessas, kas mei geolooge enam polegi, kes saaks professionnalseid uuringuid teha?!
u
3. juuli 2014 12:32
Uuringud on tehtud.Raukas vassib,
g
Gennady Gummik/ 3. juuli 2014 08:36
Kentus Liivahannus ilmselt on Nabala alad reserveerinud Pl@sku sellidele...
o
Oletus/ 3. juuli 2014 08:29
Kui Nastja oleks peaminister,siis sellist nõustajat kui Rõivas talle küll keegi ei soovitaks! Miks meil on nii,et nõustaja alati targem kui suur ülemus ,keda ta nõustab. Võiks ju vastupidi olla.
l
liberaal/ 3. juuli 2014 08:27
Mulle on täiesti arusaamatu, kuidas saavad liberaalse Reformierakonna ministrid olla niiii tagurlikud - lisaks Pentus-Roosimaanuse "karstikartusele" ka Ligi vastuseis Rail Balticale. Keegi ei keela olla konservatiiv - astuge aga IRL-i liikmeks ja olge siis rõõmsalt tagurlased edasi aga milleks blameerida sellega Reformierakonna mainet ja solvata RE liberaalset elektoraati, ettevõtlikke ja edukaid Eesti inimesi?
n
Nipik/ 3. juuli 2014 08:58
Võib-olla tähendabki Reformierakond seda, et ollakse igasuguste reformide vastu. Teisest küljest nimetataksegi ennast konservatiivseks erakonnaks. Mõte selles ongi, et reforme kinni pidada, takistada. Kõige kujukamaks näiteks on muidugi haldusreform, mis pole tolligi liikunud just seetõttu, et Reformierakond on võimul.
r
3. juuli 2014 22:51
Reformierakonnale on vaja rahanutsu. Mulle tundub, et Keitus tegi Nabala meelega looduskaitsealaks - ei antud talle osalust ja ärgu teenigu siis ka teised.

z
ZZ/ 3. juuli 2014 08:25
..RIIGIKOGU ESIMEHEKS AGA DR. MUMMA..JA SAATAN ISE PRESIDENDIKS SIIS OLEKS KOMPOTT TÄIELIK..
t
Tase/ 3. juuli 2014 08:21
Keit on ilmselt samal tasemel kui Palo. Riigikogu ongi koht arutute tibide jaoks,sellega vähendatakse töötute hulka,seal pole vaja tööd teha ja palgast jätkub kauemakski kui peaks lahti lastama.
p
PENSIONÄR/ 3. juuli 2014 08:48
Aga sa räägi seda meie lugupeetud soovolinikule! Või pole sa kuulnudki, et mida rohkem naisministreid, seda uhkem valitsus?!
n
no mis puutub/ 3. juuli 2014 11:02
otsusesse Nabala kohta siis on see reffide ainus mõistlik otsus olnud
ä
ätt./ 3. juuli 2014 07:54
Selle asemel,et Raukast sõimata avage ministeeriumi koduleht ja juurelge mehe sõnade üle.Tõde on valus-ei arvestanud Ansip teadmameestega ega arvesta ka Rõivas ega Pentus.Kõik tehakse ikka oma enese tarkusest.
m
meenutaja/ 3. juuli 2014 07:47
Kas akadeemik ei propageerinud 25 aastat tasgasi fosforiidi kaevandamist? Kas pärast Jaapani maavärinat ei rääkinud, et tuumajaamad on väga head, ei mingit ohtu ka õhkulendamise järel! Akadeemiku ütluselt tuleb tegutseda vastupidiselt, kuna ta näib saatana teenistuses olevat!
t
ta/ 3. juuli 2014 07:41
t
täitsa segi,/ 3. juuli 2014 07:40
nõiad valitsema, peanõiaks Raukas.
h
Hiievana/ 3. juuli 2014 07:16
"Akadeemiku" avaldus on kuritegelik ja tingitud ilmselt altkäemaksust korporatiivsete välismaiste kaevandusfirmade poolt. Hoopis Eesti maavarad ei ole lörtsida ja hävitada, samuti Eesti loodus. Igasugune looduskaitsealade loomine on ainult tervitatav!
e
Eesti maavarad?/ 3. juuli 2014 08:02
Kõik on maha müüdud.Kas sa saad kasu nendest maavaradest? Kõik mida ostad saad turuhinnaga.
v
3. juuli 2014 07:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
no pubekate arvates küll/ 3. juuli 2014 08:02

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee