Laadin videot...
2
fotot

Õhtulehe jalgpallistuudio on intelligentse jalgpallifänni sõber ning seetõttu esitame oma tänases saates ladinakeelse küsimuse: "Quo vadis, USA?"

Lisaks kuuleb tänases saates Viljari vabandust, miks stuudio nõnda hilja eetrisse tuleb, mis isegi Oti heakskiitvalt kaasa noogutama paneb, ja juttu tuleb ka Lionel Messi senisest turniirist, kus argentiinlane on nelja mänguga koju viinud neli parima mängija auhinda.

Jaga artiklit

2 kommentaari

.
.  /   21:07, 2. juuli 2014
Ainuke asi mis Usas jalkat populaarsemaks teeb on just nimetatud kasvav mehiklaste kogukond ja veel et tüdrukutele meeldib jalgpall. Ameerika jalgpalli vastu ei saa Usas ka kõik ülejäänud spordialad kokku. Enamus Euroopa jalgpallimängijaid keskkoolides ongi Texases ja Californiast (55%) ülejäänud osariigid anna 45% arvust. Kokku harrastab jalkat 750 000 kellest 52 % on tüdrukud. Sellega platseerub jalka Usas 5 kohale. Jalgpall on ikka Euroopa ja Ladina-ameerika teema. Aasias pole ta kriketi jne. kõrval samuti nr. 1 spordiala. Jama on veel selles et nüüd saavad Eurooplased veel selles spordis ka tappa. Peale Saksamaa.
A
asd  /   18:30, 2. juuli 2014
Normaalne pahmott ühel peas seal. Kuidas esineda julgeb sellisena üldse?

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis