Juhtkiri

Juhtkiri | Maadevahetuse otsus: hoiatus teistele

Õhtuleht, 1. juuli 2014 17:59

19 KOMMENTAARI

f
fakt/ 6. juuli 2014 20:04
Eestis saab karistamatult pistist anda.Kuigi pistisega teeniti sadu miljoneid on karistus tingimisi ja ebaseaduslikult saadud tulu ära ei võeta.Mis karistusest siin rääkida saab?Kas maksti kohus kinni?
v
Vikatimees/ 5. juuli 2014 09:22
kõik need pätid peaks istuma,ja mitte vähe,kuid korrumpeerund riigis ,kus valitseb idiotism,korruptsioon,ja pättide nunnutamine, on seda palju tahetud,mis on tingimisi karistus,mis see trahv ära ole,tegelased jätkavad samas vaimus edasi,no ei saa tunnistada seda õigussüsteemi mis pooldab kuritegevust,ei saa.
e
Esterile/ 3. juuli 2014 19:56
Ju maksid liiga vähe, Kohtus "õigus = rahapaki paksusega"
k
kui / 2. juuli 2014 20:32
ma ütlen telefonis et ma tapan ta ära ja mu telef. kuulatakse salaja pealt,siis see pole kohtus mingi tõend, sest mulle pole öeldud,et kuulatakse, ja ma teen rahulikult oma töö ära ja kohtus irvitan koos advokaadiga kohtu üle,kuigi tapsin, aga teil olid valed jälitus toimingud . ma saan nii asjast aru.
j
järeldused/ 2. juuli 2014 17:12
Tähendab näidispoomine olgu hoiatuseks nendele , kes omajopede hulka ei kuulu-siis õiendatakse arveid.Maadevahetusega alustanud Raeform on nagu püha lehm, keda ei tohi puutuda.Selleks valiti välja tookordne Rahvaliit eesotses oma juhiga.Eesti õiguskultuur on saanud ränga hoobi ja selle haavu parandab ainult Euroopa Inimõiguste Kohus.Eesti riigis käib omavoli nagu tont mööda maad ringi , mida Euroopa Liidus veel ei teadvustata.
j
ja/ 2. juuli 2014 14:58
nagu ikka, väiksed võllas suured tõllas. Aga need on väiksed seemned, suurte viljadeni ei jõuta ja ei tahetagi.
j
jura / 2. juuli 2014 13:29
kas see jama ikka veel ei lõpe õigem oleks koil see valitsus ja riigikogu laiagi saata nagunii nad seal midagi tarka ei tee ainult vaatavad kuidas oma taskuid täita üks nendest on nii ebasümpaatne mees Jürgen Ligi kes ainult vabandust kaagutab aga muna ei kuku see mees võiks minna kraavi kaevama siis teab kui raskelt raha tuleb muidu ainult küüned omapoole sellist annab otsida
e
Elanik/ 2. juuli 2014 09:39
No nüüd siis valitsus sai mida tahtis, sellist kohtuotsust tuleb ainult vastutahtmist tunnistada...
Mina enam elu-sees oravaid ei vali ja soovitan seda teistelegi.

p
Palve Õhtulehele/ 2. juuli 2014 09:32
Õhtuleht võiks teha tabeli kõigist keskerakonnaga ja reformierakonnaga seotud isikute maadevahetustest. Ja siis võiks võrrelda kahe Toomase vahetatud maid ja vaadata kuidas kummalgi läinud on ja mille poolest üks Toomas on kurjategija ja teine mitte. Mida Annuse-tiib ja Lumani-tiib erinevalt tegid?
Annus on intervjuus öelnud, et tal on see ekseli tabel tehtud, nii et pool tööd on tehtud, vaja ainult reformierakonna vahetajate kohta tabel teha.
e
ei haletse/ 2. juuli 2014 09:30
Milleks neid haletseda? Nad tegutsesid omakasu nimel, võtsid riski, tegelegu siis tagajärgedega!
s
selle protsessiga sai selgeks/ 2. juuli 2014 09:28
selle protsessiga sai kõigile selgeks meie kohtusüsteemi tase ja erapoolikus. Kohtunikud pole võimelised tegema selgelt mõistetavaid ja loogilisi, seaduse mõttest lähtuvaid otsuseid.
Ja sai ka see selgeks, et otsused on poliitilised, sest keerulises eelarve situatsioonis ei lubatud altkäemaksu asendamisel pistisega vähendada ka miljoni krooni suurust kahjunõuet, sest see oli juba eelarvesse planeeritud.
e
Ester/ 2. juuli 2014 09:25
Ma võtsin löögi enda kanda ,asjaosalised maksvad mulle kümnekordselt,asi varsti vaibub,võtame ette plaan B.
t
Tom/ 2. juuli 2014 08:13
Kes rikkusid seadust kui korraldasid ebaseaduslikku jälitustegevust? Miks nemad kohtu all ei ole?
a
ah et ebaseaduslikke kurjategijaid/ 2. juuli 2014 12:21
ei tohigi siis jälitada? Kust nad on võtnud aastatepikkuseks kohtukuludeks raha, uhked elamud, kallid autod jne. Kas ausa tööga teenitud väikesest palgast? Miks maksuamet ei kontrolli nende üle võimete elamist? Jne.
l
Lugeja/ 2. juuli 2014 12:41
Seadus kehtib kõikidele võrdselt ja muutumatult. Kui inimest jälitatakse ilma loata, siis see on kuritegu ja inimese varandluslik seis ei puutu küll asjasse. Vaata põhiseadust ja diskrimineerimist varandusliku seisundi pärast. Inimõigused kehtivad kõikidele muutumatult ja võrselt.
i
issan/ 2. juuli 2014 07:46
mis riik. millised sulid ja petised siin elavad-ise veel eestlased ja yks neist naisterahvas. see naisterahvas ei saa iialgi mehele ja nimi surmani määritud. ASJA NIMI ON A H N U S .
a
Arts/ 1. juuli 2014 23:05
No-jah kui haagi kohus mõistab õigeks siis millised valurahad,kombensatsioonid ja palk ning muud rahad kõik tuleb riigil tagant järele maksta mis on kõik maksumaksja taskust.
a
Aja Lugu/ 1. juuli 2014 18:36
Süüdistati vägistamises aga süüdi mõisteti hoopis moosivarguses? Kui näiteks altkäemaks muutub Riigikohtus pistiseks, siis on loos algusest peale midagi natuke mäda.
t
Tegelikult ei ole/ 2. juuli 2014 12:23
Ebaseaduslik raha on raha, olgu see altkäemaks või pistis.