Praegune seis: panustatud kokku 30 ühikut, tulemus: -7,67 ühikut.
21. mäng: Kolumbia - Elevandiluurannik (2,05 – 3,5 – 3,75)
Kõik koefitsendid tunduvad sellised, et oleks aeg viikidele panustada. Kolumbiat peetakse küll favoriidiks, kuid Elevandiluurannik jättis esimeses mängus päris hea mulje, sest Jaapan pole mingi kerge suutäis.
Kolumbia alistas aga Kreeka 3:0. Seega ei vaja meeskonnad täiesti kindlasti võitu, kuigi see aitaks edasipääsu kindlustada.
Lisaks viigile pakume ka alla 2,5 värava.
22. mäng: Inglismaa - Uruguai (3,65 – 3,6 – 2,05)
Inglismaa on seljaga vastu seina ning Uruguai veelgi rohkem. Kostariikale kaotamine oli midagi sellist, mida poleks osanud oodata isegi Uruguai kõige pessimistlikum toetaja. Kuid nii läks.
Inglismaa sai aga lüüa Itaalialt.
Panuseks viik ja üle 2,5 värava.
23. mäng: Jaapan - Kreeka (2,35 – 3,25 – 3,25)
Mõlemad meeskonnad vajavad kohe kindlasti võitu, et mingeid edasipääsulootusi hellitada. Samas ei veena kummabi meeskonna ründeliinid, et siit tuleks meeletu väravasadu.
Panuseks viik ja alla 2 värava. Mõelda võiks ka Jaapani võitu.
Panused:
3x1 ühik: kõigi kolme mängu viigid. Kolumbia - Elevandiluurannik alla 2,5 (1,7) ning Inglismaa - Uruguai üle 2,5 värava (1,8).
1x0,5 ühikut: Jaapan - Kreeka alla 2 värava (2,4).
Kommentaarid (1)