Krimi

WC-paberi terroristid kimbutavad Paide värsket volikogu esimeest (19)

Mattias Tammet, 18. juuni 2014 16:20
Foto: Tiit Reinberg / Järva Teataja
Ööl vastu tänast sai Paide linnavolikogu liige Ingrid Alt šoki, kui avastas, et koduõu on wc-paberit täis loobitud. Naise abikaasa Tarmo Alt valiti esmaspäeval linnavolikogu uueks esimeheks.

Vaatepilt: koduõue puudelt ripuvad tualettpaberid. Lapse tõukeratas on viidud keset aeda ja see paberisse mässitud. Sama ka aiatoolide ja varjualusega.

Ka Tarmo Alt, kes kuulis uudist öösel koju läinud naise käest, oli veel asjast selgelt tugevalt häiritud.

“Andsime selle asja ikkagi politseisse, sest selgelt on ikkagi meie kodu piiridesse tungitud. Sellist asja ei taha ikkagi aktsepteerida. Las need poliitlahingud jääda sinna volikokku, mitte inimeste koduhoovi,” rääkis Alt Õhtulehele.

Seejuures on mees ka mujalt kuulnud, et kurikaelad peavad tema vastu vimma.

“On helistatud meile tööd tegevale ehitusfirmale ja uuritud meie kohta andmeid, et kas me ikka võlgu oleme ja muud sellist,” kirjeldas Alt.

Esmaspäeval umbusaldushääletusega võimult kukutatud endine volikogu esimees, keskerakondlane Kersti Sarapuu ütles, et poliitika on Paides küll väga segaseks muutunud, aga antud juhul on ta jahmunud.

“Kui ma Internetti läksin ja nägin seda esimese pealkirjana, siis ma ka ei uskunud ka oma silmi! Issakene, mis seal kõik lahti on,” lausus Sarapuu. “Eraomandus on ikka püha ja puutumatu,” leidis ta.

Samas lisas ta kiiresti, et tema arvates on Paide linnas suur hulk inimesi, kes esmaspäevasest võimuvahetusest ärritunud on.

See on mõne päeva jooksul juba reformierakondlasest uue volikogu esimehe mitmes skandaal.

Esmaspäeval, uue esimehe nimetamise päeval, tuli ilmsiks, et volikogus on keegi allkirja võltsinud. Teisipäeval selgus, et allkirja kopeerijaks oli Tarmo Alt. Seejuures selgus ka, et võltsitud allkirja omanikul sellele vastuväiteid ei olnud. 

Samal teemal

19.06.2014
Volikogu juhi koduõuele pilluti tualettpaberit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee