Krimi

Uudist parandatud ja täiendatud!

FOTOD: elektriauto rammis Tartus kolme sõidukit (17)

Liina Metsküla, toimetas Kristin Aasma, 18. juuni 2014 10:37
Foto: Liina Metsküla
Tartu ülikooli juures juhtus eile päeval liiklusõnnetus, mille tagajärjel sai neli autot mõlkida. Õnnetuse põhjuseks oli elektritakso juhti tabanud terviserike.

Politsei sai teisipäeval teate, et viis minutit enne kella ühte päeval oli sõiduauto Tartu ülikooli juures parkivale autole sisse sõitnud. Esialgsetel andmetel sai kokkupõrkes vigastada kokku viis autot. Lõuna prefektuuri pressiesindaja sõnul oli ka väike leke.

Kella veerand kahe ajal olid õnnetuspaigas päästeauto, kaks politseipatrulli ja kiirabi.

Samal teemal

Esialgsetel andmetel oli piki Ülikooli tänavat liikunud elektritakso, mille juht kaotas sõiduki üle ühel hetkel juhitavuse.Elektriauto kiirus olevat õnnetusele eelnenud hetkel märkimisväärselt suurenenud ning seetõttu oli ka kokkupõrge parkivate sõidukitega tugev.

Peale elektritakso sai viga veel kolm sõidukit, mille elektritakso üksteisega kokku lükkas. 

Siseministeeriumi teatel tabas sõiduautot Nissan Leaf juhtinud 25-aastast Joosepit terviserike. Mees sõitis vastu Tartu ülikooli ees olevat müüri ja sealt edasi vastu pargitud sõiduautot Ford Focus, mis paiskus vastu pargitud sõiduautot Citroen Berlingo. Viimane paiskus omakorda vastu pargitud linnamaasturit Toyota RAV 4.

Kiirabi toimetas Nissani juhi Tartu Ülikooli Kliinikumi, kus ta lubati hiljem kodusele ravile.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee