Krimi

Lõksu langenud pedofiil saadeti täna trellide taha (10)

BNS, 16. juuni 2014 15:31
Omal algatusel pedofiile jahtinud noored andsid Stanislavi üles politseile. Pilt on illustreeriv.Foto: Teet Malsroos
Harju maakohus karistas täna reaalse vangistusega meest, kes süüdistuse järgi võttis internetis ühendust talle teadaolevalt 13-aastase tüdrukuga, asus temaga seksijuttu rääkima ning lõpuks leppis kokku kohtumise, et asuda lapsega ka reaalselt seksuaalvahekorda.

Kohus leidis, et 1980. aastal sündinud Stanislavi süü lapseealise seksuaalses ahvatlemises on tõendatud ning tal tuleb selle eest kanda ühe aasta ja ühe päeva pikkune vangistus. Kuna mehel oli ka varasema süüteo eest osa karistusest kandmata, peab ta trellide taga veetma kokku ühe aasta, kaks kuud ja seitse päeva. Ühtlasi võttis kohus mehe otse istungitesaalis vahi alla.

Süüdistuse järgi võttis Stanislav mullu oktoobris interneri suhtluslehel ühendust talle teadaolevalt 13-aastase tüdrukuga, hakates temaga rääkima seksimisest, ühtlasi küsis, kas tüdruk tahaks seksuaalvahekorda proovida. Ühtlasi tegi Stanislav vestluspartnerile ettepaneku kohtumiseks, et olla viimasega oraal- ja anaalvahekorras.

Stanislav ei teadnud, et veebis suhtles temaga tegelikult 16-aastane isik, tänavu jaanuaris tuli temaga aga Tallinnas Tammsaare pargis kohtuma 17-aastane isik. Tegemist oli omal algatusel pedofiile jahtinud noortega, kes andsid toimuvast politseinikele teada.

Samal teemal

26.05.2014
Pedofiili naine politseile: andke mu mees tagasi koju, lapse võite panna lastekodusse
21.05.2014
Meola süüdimõistmine seksuaalkuritegudes jõustus lõplikult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee