Ivi EenmaaFoto: Peeter Langovits / Postimees
Siim Randla 16. juuni 2014 07:00
Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Ivi Eenmaa leiab, et Linnar Priimägi oleks pidanud oma hea nime säästmiseks keelduma ja mitte nõustuma olema "ekspert" linnajuhtide valimisreklaami käsitlevas ekspertiisis. 

Tallinna linnajuhtidelt valimisreklaamiks kulutatud avaliku raha tagasimaksmist nõudva erakondade rahastamise järelevalve komisjoni esimees Ardo Ojasalu peab neile saadetud Tallinna linna tellitud ja vastupidisele arvamusele jõudnud, 2584 eurot maksma läinud Linnar Priimäe ekspertiisi samaväärseks netikommentaariga.

"Keskerakondlik linnavalitsus on ammu ja lootusetult segamini ajanud erakonna ja linnarahva rahakotid. Sellest kõnelevad järjest kasvavad meediakulutused, e-valimiste nn ekspertiisikulutused, õõvastavad reklaamiklipid ilusast elust pealinnas ja linnapea vägevusest," ütles Ivi Eenmaa. "Asi on juba nii kaugele läinud, et linnapea enam isegi ei tea, kui palju läheb maksma Stolitsa ja teiste vihkamist ja vaenu õhutavate väljaannete ilmutamine. Linnar Priimägi aga oleks pidanud oma hea nime säästmiseks ise keelduma ja mitte nõustuma olema "ekspert".

Kommentaarid  (47)

Kas sõna anti arvamuseks või võttis ise sõna?! 18. juuni 2014 09:43
Ivile: "Su enese tarkus mõjutab Sind hoopis rohkem kui teiste tarkus. VEEL ROHKEM MÕJUTAB SIND VAID SU rumalus".
Priimägi mõttemõlgutus oli üsna tõene, sest MOMENDIL oli tal üldjoontes ju õigus. Ise ka ei sooviks lapseohtu peam..... Meil pole sõjaaeg, et paneme kedagi nö. pukki ja siis tehkuvõi karjääri.
"... miks mitte, Kiir on tubli mees,...". Taja Teele oli ikka väga üllatunud.
Tinna 17. juuni 2014 01:46
Kas Priimägi oli jälle purjus???
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS