Eesti uudised

Ivi Eenmaa: Priimägi oleks pidanud hea nime säästmiseks tellitud ekspertiisist loobuma (47)

Siim Randla, 16. juuni 2014 07:00
Ivi EenmaaFoto: Peeter Langovits / Postimees
Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Ivi Eenmaa leiab, et Linnar Priimägi oleks pidanud oma hea nime säästmiseks keelduma ja mitte nõustuma olema "ekspert" linnajuhtide valimisreklaami käsitlevas ekspertiisis. 

Tallinna linnajuhtidelt valimisreklaamiks kulutatud avaliku raha tagasimaksmist nõudva erakondade rahastamise järelevalve komisjoni esimees Ardo Ojasalu peab neile saadetud Tallinna linna tellitud ja vastupidisele arvamusele jõudnud, 2584 eurot maksma läinud Linnar Priimäe ekspertiisi samaväärseks netikommentaariga.

"Keskerakondlik linnavalitsus on ammu ja lootusetult segamini ajanud erakonna ja linnarahva rahakotid. Sellest kõnelevad järjest kasvavad meediakulutused, e-valimiste nn ekspertiisikulutused, õõvastavad reklaamiklipid ilusast elust pealinnas ja linnapea vägevusest," ütles Ivi Eenmaa. "Asi on juba nii kaugele läinud, et linnapea enam isegi ei tea, kui palju läheb maksma Stolitsa ja teiste vihkamist ja vaenu õhutavate väljaannete ilmutamine. Linnar Priimägi aga oleks pidanud oma hea nime säästmiseks ise keelduma ja mitte nõustuma olema "ekspert".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee