Foto: TV3 (ekraanitõmmis)
Õhtuleht.ee 15. juuni 2014 19:58
Narva Kreenholmi gümnaasium on taaskord direktorita – linnavalitsus nimetab direktori vallandmise põhjuseks üht, direktor ise aga teist.

Linnavalitsuse sõnul oli direktor Henry Kallaste lahtilaskmise põhjus see, et riigieksamite turvaümbrik ei olnud nõuetekohaselt suletud, vahendavad "Seitsmesed uudised". Ka pannakse süüks, et direktor liisis koolile kohviautomaadi, mille kuumakse oleks olnud 38 eurot kuus.

"Esimestest päevadest sain ma aru tema käitumisest ja suhtumisest, et meie koostöö ei laabu. Siis tuli välja nii, et ta hakkas andma valesid ütlusi eelmise direktori kohta selleks, et kaitsta Narva linnavalitsuse kultuuriosakonda," kirjeldas Kallaste sobimatust õppealajuhatajaga.

Oma viimasel tööpäeval vallandas direktor omakorda õppealajuhataja, kuid selle kuulutas linnavalitsuse kehtetuks.

Linna esindaja kinnitas aga, et peamine põhjus, mis kooli direktorile saatuslikuks sai, oli ikkagi rikutud riigieksamite turvaümbrik – nimelt on see haridussüsteemis suur patt.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Linnaametnikud 17. juuni 2014 09:29
Kõige suuremad vargad on linnaametnikud ja riigikogus on neid veel rohkem. Üleüldse on riigitöö kui lõputu kullaauk, kus käsi peseb kätt.
Võrdlus võrdsusest 16. juuni 2014 16:20
KOHVIMASIN EESTI PAPADE LUKSUSAUTODE, ELAMUTE JA PRIISKAVA ELUSTIILI VASTU.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS