Juhtkiri

Juhtkiri | Millest nüüd järsku selline kiivrimure? (23)

LISA KOMMENTAAR

millest ???? 17. juuni 2014 12:53
raha tuleb matsidelt välja lüpsta . Trahvid toovad kena kopika.
Oh... 17. juuni 2014 08:14
...siis tehke kõigepealt sõidurada,kus saaksin vabalt sõita ja pole muret ja kuhu panen pärast kiivri, kui lõpetan sõidu ja tahan minna poodi??!!!Algul peded,siis joomine avalikult ja nüüd see kammajaa, aga kus on 32 miljonit? Ei tule välja!!?Mis see valitsus veel korda saadab ja ajalukku millega läheb?
mamma 16. juuni 2014 15:22
minu nägemuses algab kõik peale sellega, et pole piisavalt politseijõude, kes peaks silma peal meie liiklusel, sest kultuuri pole ju meil olemas kusagil - ei riigikogus, valitsuses, teles ega koolides. ei mingit vastutust kellelgi!
Jalgrattur 16. juuni 2014 14:15
Olen aastakümneid jalgrattaga sõitnud ja seda kiivrita. Jalgratta sõidust saan mõnu ja puhkust. Kui jalgratta sõidul muutub kiivri kandmine kohustuslikuks ei kisu küll soojade ilmadega jalgrattaga sõidule.
Rattasõit talvel ja külmaga? 16. juuni 2014 13:21
Lund ei ole, väljas ca 15` ja sõidan vajadusel. Kas leib jääb ostmata, nälgin, muidu rikun surmahirmus seadust? Jopskid olete, mitte kõik loomulikult.
Kas kondoomi peab ka ja millal? 16. juuni 2014 13:13
Arvate, et neid tõega poolidioote on vähe nn. seaduseloomes? Neid jagub ja vaadake sedagi "targad" nad sealjuures on. Seal Toompea halja oksal istujad (neid olla kogunisti 101) võiksid valimiste eel kiivreid jagada, mitte kondoomitaolisi õhupalle. Kiivril võiks olla ka maeotsa pürgiva "mutrikese" nimi (näiteks: Nool, Jaanson, /astu/Ligi, ...) . Juba päris tihti tundub, et need praegused, vigaseid seadusi loovad toompealased, on kui kõrgmäestikus ning ei taju sedagi mida rahva heaks tõega teha. Õnneks on rahvas targem kui nendest lausa enamik!!! Miskipärast ei kajastu see E-valimistel, aga rahvas siiski ei olne nendest, tehku neid trahve kasvõi iga köhatuse eest niteks teatris, kinos,...
16. juuni 2014 12:38
Lapselapsed õpivad rattaga alles sõitma ja see, kuidas nad ise kiivrid pähe panevad, kümneid kordi toa ja õue vahet voorivad, vahepeal muid mänge mängivad, jne. , on täiesti mõtetu kiivrikandmise nõue igal pool rattal sõites. Et kiiver korralikult peas püsiks, peavad rihmad tugevamalt kinni olema, aga siis laps neid ise kinni ei saa ja nii nad siis kihutavadki, hoides lõuaga rihma kinni vastu rinda ja kiiver kuklas lopendamas.
16. juuni 2014 11:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hobuveok on ohtlikumgi veel 16. juuni 2014 12:22
Autol saad pidurit vajutada ja ta ei mõtle oma peaga, kuhu äkki totmata. Kui hobune perutama hakkab või otsustab teisele hobusele koha kätte näidata, siis on kutsar ümmargune null. Võib kabjarauaga vastu pead saada, kui palju segab ja siis on küll kiivrist reaalne kasu.

MINA 16. juuni 2014 11:03
Mul küsimus. Kui meie peaminister Taavi Rõivas on avalikult öelnud, et ta ei anna intervjuusi Tallinna televisooonile, kas on ka mul õigus lolle ja rumalaid seadusi lihtsalt mitte täita???????
to mina 16. juuni 2014 19:56
Mine p-rse oma Tallinna Televisooniga.
Äriiidee valitsusele 16. juuni 2014 10:56
Siin keegi kirjutab,et põlved ja küünarnukid rohkem ohus kui pea. Tehke ka põlve ja küünarnuki kaitsed kohustuslikuks,nende puudumise eest seadustage veel suurem trahvimäär. Nii saate riigikogujate palku veel ka erakordselt tõsta! Konsultant.
Jaak 16. juuni 2014 10:50
Raha on põhjuseks,meil ju reformarite valitsus! Kehtestati ju kord,et autodel peavad pooltuled ka päikesepaistes täiega põlema. seegi seadus võeti vastu ,pirni ja akutootjate survel,lisa boonuseks olid ka trahvid,milliseid väänati kui juhtusid unustama tulede lülimise.
63 16. juuni 2014 10:40
Ei huvita meie riigiisasid sugugi meie tervis, riigikassa tahab täitmist. Trahve hakkab sadama kui varrukast. Olen samuti eluaegne jalgrattaga sõitja ja EI KAVATSE hakata kiivrit kandma, kuna sõidan väikseid ja vaikseid tänavaid mööda oma kaupluseni, vahel ikka tuleb mõni auto ka vastu, aga tavaliselt sõidan uhkes üksinduses, pimedal ajal ei sõida, täidan liikluseeskirju, aga veel kord ütlen, KIIVRIT EI HAKKA KANDMA, tehku trahvi, ei maksa, sest pension on nii väike, et sellest polegi midagi võtta.
Ikka sellepärast 16. juuni 2014 10:31
et jalgrattakiivrite maaletoojad käisid kilekotiga Palo Urve ja Anveldi kontorites kilekotiga "Nutsu" viimas.
Keegi 16. juuni 2014 10:20
vaatas, et hiina praakkiivritel läbimüük na nadivõitu. Võtis kilekotitäie kalõmmi ühes ja käis parteikontoris.
Keegi 16. juuni 2014 10:20
vaatas, et hiina praakkiivritel läbimüük na nadivõitu. Võtis kilekotitäie kalõmmi ühes ja käis parteikontoris.
Eluaegne rattur 16. juuni 2014 09:29
Maast madalast juba rattaga sõitnud ja ikka ka käntsa käinud. Põlved ja käed on need mis kukkudes viga saavad. Pea mittekunagi. Ju siis need kes end hoida ei oska ja näoga asfaldisse lendavad ise äpud. Ja ega kiiver mõistust pähe ei pane. Mõni ikka sõidab väga pimedalt arvates vist , et kui tema sõidab peavad kõik talle teed andma. Kui ise olla tähelepanelik ja liigelda mõistlikult pole seda kiivririsu vaja.

uitaja 16. juuni 2014 09:02
Arvata, et lobitöö tulemus...ja nüüd, väntlaua poe pidajad, vudi-vudi kiivrite hindu kergitama! Eesti moodi äri nokia!!
Indrek2 16. juuni 2014 07:02
Minu arvates oleks palju vajalikum kehtestada autodele uued piirkiirused, maanteel 50km/h ja linnas 25km/h... mõelge kui palju inimesi siis ellu jääks!
oot oot 15. juuni 2014 17:41
"Me ei heida ju riigile ette sekkumist oma ellu näiteks turvavööde kasutamise kohustusena. "
.....
Mis mõttes ei heida? Ka turvavöö kontrolli/trahvimise puhul on tegemist mõttetu ülereguleerimisega. Riigi kodanikku ei tohi kohelda kui ajuvaba i.iooti! See, et MÕNI inimene ennast hoida ei oska, pole argument et kõiki kantseldada nagu lasteaialapsi.