Kommentaar

Igor Gräzin | Romeo ja... veel kord Romeo (31)

LISA KOMMENTAAR

Silver 4. oktoober 2014 14:27
Selle lause siiski ütleb Shakespeare, läbi enda loodud kirjandusliku isiku (Julia).
Raske on uskuda Grazini juttu, kui nüüd samasuguse aktiivsusega räägib kooselu seadusest, kui nädal tagasi tahtis keemiapommi ära keelata (divesinikmonooksiid H2O-e vesi). Aeg maha ja mõtle järgi, paar päeva seedimist andis vee ära keelamise jutule hoopis teise suuna.
Valetaja 23. juuni 2014 11:04
Gräzin, miks sa valetad? Sokrates ei olnud homoseksuaal. Ta oli õnnelikult abielus kiviraiuja, kes heitis oma koleda naise üle nalja. Ka Platon ei olnud homo ega polnud ka Platoni akadeemia. Platon ja Sokrates olid teada-tuntud
Mis siis saab 18. juuni 2014 14:35
KLU 18. juuni 2014 14:32
Miks võivad homod tavalisi kodanikke ahistada ja segavad ja häirivad normaalsete inimeste igapäeva elu? Samuti ka Riigikogus ja mujal ametkondades, kas need agitaatorid saavad selle eest ka raha ja kas ka palju raha ja kellelt?
18. juuni 2014 14:20
No tubli, olen väga rõõmus, et veel üks julge mees avaldab oma arvamust hullude homomeeste vastu.Just nimelt see artikkel meeldib mulle Igor Gräzini poolt kõige rohkem, sest see on tavakodanike arvamus Eestis. Ja ma tahan elada oma laste ja lastega normaalses riigis mitte pervertide juhitud riigis
referendum 18. juuni 2014 11:58
Nõuame referendumit! Ja juhul kui meie soovidega ei arvestata, siis tuleb kohalik MAIDAN korraldada - kaua me ikka seda rahvamõnitamist kannatame...
ega selle 17. juuni 2014 22:01
seadusega asi ei piirdu - edasi tulevad vihakõned, pedofiilide parteid ja muu hullus
kogu selle värgi nimi on hullunud satanism, aga saatan ei taha muud kui ainult hävingut
ja kus on seadusega nõustunud inimeste ajud, et ise oma laste surmaotsusele alla kirjutavad?
l.l 17. juuni 2014 13:29
No kuulge!! Mis homoabielu.Jälk on mõelda sellele.No mis lapse kasvatajad on kaks homo meest.
Kasvatavad sellise nagu nad ise on,psühiliselt haiged inimesed.Selline riigi seadus ei kälba kuhugi.
Riigil olgu head seadused,kindla sõna ja selge mõttega.Mingisugust vasserdamit mingite haigete

76-ne mutikene, aga kärme 17. juuni 2014 12:30
Oi, Igor, Igor...ma armastan Sind ja Sinu kelmikaid silmi, oled sa alles riukamees.
76-ne mutikene, aga kärme 17. juuni 2014 12:30
Oi, Igor, Igor...ma armastan Sind ja Sinu kelmikaid silmi, oled sa alles riukamees.
Kuidas võtta 16. juuni 2014 23:54
Väljend - o tempora, o mores - tuli just sellest, et enne poliitilist allakäiku tuli moraalne. Noh, kui haridust puudu, siis tasub vaadata NSVL-i lõppu. Selles mõttes ei maksa ilukda midagi.
Alar 16. juuni 2014 22:44
Loen neid rumalaid kommentaare ja naeran herneks! Homoseksuaalid hävitavad lausa rahvaid ja riike - tule taevas appi! Õelad, sallimatud ja rumalad pealekauba!
16. juuni 2014 21:46
Millal sureb välja väikerahvas, mille seadusandjad seadustavad laste saamise kapsalehe alt, kurgedelt, surrogaatemadelt, lapsendamisest, katseklaasidest, pärasoole kaudu jne. Parlamendis peaks keegi koolitama saadikuid selle kohta, kuidas loodus on elu jatkamise ette näinud ja tuletama meelde, et nemad ei ole Jumalad. Oma õiguste eest võitlev õigusteaduskond peaks seda ka õpetama juristidele, sest riigiseadused on ju nende kasvandike kokku soperdatud.
ema 16. juuni 2014 20:45
Tunnen üha enam, et nüüd hakkan neid värvilisi putukaid tõesti vihkama, sest meil, meie peredel tahetakse triibuliste nõudmisel suud täiesti kinni teipida. Urve Palo tahab, et igasugune homovastasus tuleb ÄRA KEELATA!` Aga meil on ju demokraatida, arvamus arvamuse vastu peaks olema loomulik. Nüüd aga jõuame olukorda, et kui räägin lapsele, et omasoolisega elamine ei ole normaalne, siis tuleb Palo pedekarjaga mind nuhtlema. Kui ütlen aga, et varastamine ja tapmine ei ole normaalne, siis ei juhtu minuga midagi. Ehk siis - kesksoolised hakkavad Palo eestvedamisel endale usinalt järelkasvu kasvatama ja laste vanematel PUUDUB IGASUGUNE SÕNAÕIGUS LASPELE OMA VAATEID SELGITADA.
Meie eakaid mõnitatakse ja sõimatakse lausa valitsuse tasemel ja ka näljapensioniga lausa üle päeva, aga proua Palo ei näe ega kuule, ei nõua demokraatiat ega võrdset kohtlemist. Tema mure on pederastid-lesbid, nende heaolu, nende järelkasv ja perekonna institutsiooni lammutamine.
Saksamaal nati triiburahva nõudmisel algklassides seksiõpetust videotega. Mõni laps sai shoki, oma last kaitsma asunud isa sai karmilt karistada.
Aga, ma ei saa ikkagi aru, miks on just MEIE valitsusele ja riigikogule, pedebulla nii oluline? Kas see on see kõige tähtsam mure?
NÕUAME REFERENDUMIT!
DR 16. juuni 2014 18:11
Huvitav detail: Gräzin pidi konsulteerima kas Antti Liivi või Imre Ramuliga, see on selge, rohkem kuulsusi meil selles vallas ei ole. Aga ta nimetab neid seksopatoloogideks! Samas kui nad on vaid seksoloogid ja psühhiaatrid. Selle koha peal lööb aga Gräzini alateadvus välja!
struula 16. juuni 2014 18:00

Täiesti tavaline eestlane : 16. juuni 2014 17:53
Olen Igor Gräziniga 100 % samal arvamusel. Kuid kui Eesti sotsiaaldemokraadid soovivad iga hinna eest lòhkuda Eestis traditsioonilise perekonna ning ùhiskonna , siis tuleb selles "kùsimuses" tingimata korraldada Eesti Vabariigis demokraatlik rahvahääletus . Ning kui enamus riigi elanikest on vabatahtlikuks ùhiskonna enesehävituseks tòepoolest valmis (millesse ma aga ei usu) siis tuleb
meil - terve talupojamòistuse säilitanutel - sellega leppida.
MuinasJulle 16. juuni 2014 15:03
Sättunute kavala soffistika vastu tulebki seista säärase ideloogiaga ja stiilis, nagu hr. Gräžin seda teeb. Kõlbeliselt, argumenteeritult, sh sallivalt vähemuste suhtes aga kompromissitult ja kindlalt seistes sugupoolte põhise perekonna ideaali madaldamiskatse eest sättunute ning seda toetava "vikerkaarevalitsuse" põhimõtetetta poliitika vastu.
Elagu sättunud, aga vaikselt ja ärga koormake oma isekate soovidega, niigi juba lakkamatust ja ohjeldamatust naudingujanust, kreeni kiskunud ühiskonda.
G 16. juuni 2014 10:54
Pole kunagi,olnud homofoob, aga toetanud pole ta seda seadust sekunditki. Tamainult tahtismseda seadust suurde saali, avalikkuse ette.
Hea jutt 16. juuni 2014 10:26
aga millegipärast toetasid Sa, Igor, selle seaduse vastuvõtmist ?
Raivo 16. juuni 2014 10:45
Pole ta kordagi toetanud.
asd 16. juuni 2014 11:30
On ikka: eelmisel esmaspäeva hääletas vastu, teisipäevasel kordushääletuse aga juba poolt.
www 16. juuni 2014 18:08
Gräzin tahab seda suurde saali, et näidata rahvale, kes rahva tahte vastu hääletavad, st kes on mujalt mõjutatavad.
Raivo 16. juuni 2014 09:51
Kui kooseluseadus vastu võetakse, mis saab siis senistest kooselajatest (elukaaslastest) kui nad oma abielu registreerida ei taha - muutuvad nad ebaseaduslikeks kooselajateks? Miks neid end registreerida tahtvate pederastide pärast ahistatakse?
16. juuni 2014 09:28
DZULJETTAAAAAAAAAAAA, DZULJETTAAAAAAAAAAAAA, AUUUUUUUUUUUUUUUU, KUSSSSSSSSSSSS SAAAAAAAAAAAAAAA OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED.
Hagu 16. juuni 2014 09:05
Lapsed sünnivad teatavasti armastusest. Kui olete tavalised normaalsed inimesed, nagu väidate, ja armastust ka jagub, siis tuleb aga rohkem hagu anda. Püsivus ja visadus viib sihile. Küll need lapsed ka kunagi sünnivad. Igaüks on ju oma õnne sepp.
On juhuseid, kus abi on saadud lisaks psühhiaatrilt ja günekoloogilt.

Mees. 15. juuni 2014 18:58
Tubli, Igor! Igati hästi kirjutatud artikkel. Täiesti loetav ja arusaadav. Ma tõesti imestan, miks mitmed poliitikud siiani vaikivad .....
tubli 15. juuni 2014 18:12
Head selgitused. Loodame ka teiste saadikute kainele mõistusele.
kahtlus 15. juuni 2014 17:56
See, et homoabielude seadustamine kellelegi kahju ei tee, on totaalne vale.
http://www.tv7.ee/vod/player/?program=40301
Sealne kogemus näitab, et homoabielude seadustamine tõi kaasa terve laviini uusi nõudeid ja tavainimeste ahistamist. Kusjuures- kõike andis õigustada sellega et homoabielud on lubatud, seega.... mis iganes. Räme homopropaganda koolides, inimeste ahistamine oma arvamuse avaldamise eest jne. Politsei ei reageeri homode terrorile, samas inimesi võidakse vahistada ainult selle eest, et nad ei soovi oma laste osalemist homopropaganda tundides. Järsult suurenesid kulud tervishoiule seoses suguhaigustega, kusjuures seda ei tohtinud kusagil mainida, et põhjuseks on homode suurem aktiivsus.
Tõepoolest- kas peame selle kõik omal nahal järele proovima?
Rain poogen 16. juuni 2014 13:05
Ja kui homode kooselu võrdsustatakse perekonnaga, saavad nad automaatselt õiguse osaleda laste kasvatusega seonduvate otsuste langetamisel. Õppeprogrammid koolides ja lasteaedades, seadusandlus jne. Mina ei taha, et lastele taotakse maast-madalast pähe, et Matile on Juku sama hea kui Mari ja kui valida ei oska siis võid ka mõlemad valida.
Kristi 22. juuni 2014 12:43
MITTE MINGIL JUHUL MA EI TAHA SEDA, EI TAHA OMA LASTELE RÄÄKIDA HOMONDUSEST- EI TAHA!!! APPI!!!!!!!!!