Jalgpalli MM 2014 blogi

Ott Järvela | Kohtunike totaalne krahh (4)

LISA KOMMENTAAR

Madis 14. juuni 2014 12:44
Rizzoli poleks tohtinud lugeda ka Hollandi 3. väravat. Samas viimase inglise liiga hooaja põhjal võib küll öelda, et vähemalt inglise kohtunike tase on samuti väga nõrk, ei aita see tugev liiga ja CL midagi. Howard Webb eksib peaaegu igas mängus mingi tulemust mõjutava otsusega, kuid ometi pääseb MM-ile.
Mart 14. juuni 2014 12:31
Tegelikult oli itaalia kohtuniku antud penalti õiguspärane!Telepilt aegluubis petab sellised situatsioonid sageli ära,sest leevendab puudutuse tugevust!Miljonid televaatajad peavad just peamiselt seepärast Costale tehtud fouli olematuks.Itaalia kohtunik seisis aga väga heal positsioonil ja nägi täpselt,et kaitsja tõmbas tegelikult enne Costa tugijala alt ära,kui viimase õhusolev jalg hiljem kaitsja peale langes.Telepildist seda seekord antud nurga alt ja eriti aegluubis lihtsalt välja ei loe!Sellest andis kohtunikule märku liikumise dünaamika!Et sellest kõigest aru saada,pead olema keskmisest pisut intelligentsem,aga seda ei saa muidugi siinsetelt ja enamuses ka kogu maailmas kisavatelt kommenteerijatelt kahjuks nõuda.Ka Ott Järvela liigitub viimasesse,lihtsameelsesse kategooriasse,kuid müts maha tema entusiasmi ees tuuleveskitega võitlemises!
kurionu 14. juuni 2014 12:00
Stagnatsioon valitseb jalgpallis. Tänapäevase tehnikaga saaks kahtlased hetked kohe üle vaadata..... niikaua, kui kohtunikud-mängijad nagunii vaidlevad otsuse üle.
Oll 14. juuni 2014 11:18
"Aga puudub kahtlus, et eriti Meistrite liigat teenindavate Euroopa vilemeeste puhul on oht krahhiks palju väiksem.
Miks? Sest maailma parimad jalgpallurid mängivad pea eranditult Euroopas."
Kas Ott ehk leiad ise siit lapsiku loogikavea üles või peame näitama?