Eesti uudised

Tallinn peitis linnaametnike lähetused saladusloori taha (29)

LISA KOMMENTAAR

tõehetk 14. juuni 2014 07:59
Prokuratuur ei uuri praeguste ja endiste võimuparteide sigadusi, sest kõrgemalt poolt on tulnud käsk-lömastada Keskerakond
adsa 14. juuni 2014 00:49
Aga miks minu lähetused on avalikud, töötan ka riigiasutuses. Kas minu vara ei peaks kaitsma?
Lollö põhjendus. Tõeline põhjus on selles, et käiakse ja lüüakse linna raha völismaal pralletades maha. Kõik lähetused ei ole kindlasti tallinnas tööks vajalikud.
Ja isegi kui põhjus oleks vara kaitse, siis võib ju lähetused avalikustada tagantjärele.
sõdalane 13. juuni 2014 18:15
Riik on ammu vallutatud keskide haaremi poolt ,varjatud kujul.Riik on õõnsaks õõnestatud nagu auklik juust.
Isu aga ei lõpe niikaua ,kui toipidupalukesed ise suhu jooksevad .Neil ei jää muud üle ,kui kogu aeg neelatada.Nii kaua ,kui suur kont kurku kinni jääb.Siis aga tuleb "kiirabi" süstlaga.Seniks pidu ja pillerkaar,saunaõhtud ... igal laupäeval ja pühapäeval.Orjad aga tehku vabadel päevade ka tööd,et juht saaks rinna ette näidates öelda "mina tegin..." .
G444 SSS 13. juuni 2014 14:50
Linnaametnikel näete on meie maksudest võimalik pidada juriidilist osakonda aga maksumaksja ise
peab rasket raha välja käima,kui ennast kaitsta tahab. Maksumaksja peab oma rahade eest reisima,oma rahade eest auto ostma,linnaametnikud aga mitte.Jne.Tasakaal küll paigas ei ole.
Linnarahvas peab seda heaolu veelgi trahvirahadega suurendama,sest teda vaid trahvitakse igasugu musttuhat seaduste rikkumiste eest,kuskil ta midagi õieti ei tee.Linnarahvas saab ametnike poolt tsirkust vaid tasuta
konnakude 13. juuni 2014 12:23
Millal see üksteise tagant luuramine ükskord ära lõpeb.Ennem olid inimesed rahulikud ,sõbralikud ,maksid sõidu pileti eest .Nüüd kõik hirmul ,et varsti peab jälle pileti eest maksma.Rahvast lollitatakse järjepidevalt ,alandatakse nagu kerjuseid visatakse konti siia - siia .Saksad sõidavad uhketes tõldades tõstavad oma palku .
siin kommijad 13. juuni 2014 11:26
kolmik erakondade triol, nii suur tahtmine võimu ja raha juures olla!Valitud vahendid väga labased--öökima ajab!
MATS 13. juuni 2014 11:12
Pigem võis lugu olla hoopis selles, et oli, mida varjata. Pole ju matsirahval vaja teada, kus kuurortites härrad-prouad käivad ja mida see linnakassale maksma läheb.
nali kuubis 13. juuni 2014 11:05
Sellise lolluse peale annab ikka tulla, aga hea põhjus seegi Savisaarele, nagu näib. Imede õu see Tallinna linnavalitsus!

Appi ! 13. juuni 2014 10:44
Varas oskab vargaid karta !
Rõve aga tõsi.
tõega näkku 13. juuni 2014 10:33
Me võime polemiseerida ja laskuda detailidesse, kuidraha on sihtotstarbeliselt kasutatud, kui teatud isikute osas on vastuväiteid, siis seda lahendab kohus.Hoopis kummalisem on olukord Valitsuse tasandil, kus riigiettevõtte Eesti Energia tegevus maksumaksja raha kasutamisel on salastatud ning vastavatele arupärimistele viitab Eesti Energia pressiesindaja Taavi Rõivase eeskujul, et küsimuse esitaja Tallinna Televisioon on riigivaenulik ja nende küsimustele keeldume vastamast.Kas erapooletu kohus ka nii arvab elame, näeme.Seni aga haudub Eesti kõigi aegade (peale omandireformi) korruptsiooni hiidmuna rahulikus vaikuses edasi andes sellisel moel uusi järglasi
mauk 13. juuni 2014 11:03
Kutser, Sina vää`??
Mina mina 14. juuni 2014 00:40
Alar1 13. juuni 2014 10:28
Paistab, et Eesti riik on leppinud kõigega. Nii, nagu leppis piirilepinguga Venemaa kasuks ja lepib ka Savisaare (kuri)tegevusega linnriik Tallinnas ehk Tatikanis. Ega muidu poleks võimalik, et Savisaar teeb sigadusi, nagu ise tahab. Toobalit pole õnnestunud tõestatud kuriteo asjus kohtu alla anda, Savisaarele ei õnnestu isegi liiklustrahvi teha! Paistab, et valitsusele selline avalik kuritegevus meeldib. Lubati ju nüüd isegi avalikes kohtades viina juua. Või ma ehk eksin? Vist mitte!
õige 13. juuni 2014 10:07
Ometi peaga mõtlevad inimesed. Õige otsus.
70.a. 13. juuni 2014 09:48
Eesti Energia hinnakujundamine kuulutati samuti ärisaladuseks, nomissakosta!!!
Juba jälle 13. juuni 2014 09:15
Mitte üks päev ilma Savisaare laimamiseta,aga mida ise teevad on ju "lubatud",ainult mitte Keskerakond ei tohi mitte midagi.Lihtsalt jõuetu viha külvamine-pagan tehke midagi inimese jaoks,aga ainult purevad Keskerakonda.Vaadake millised armetud näljapalgad on,vaadake millised pensionid,aga omadel ei küündi rahakoti rauad kokku.Keskerakond on ainuke kes maksab tallinlastele lisa ja bussisõit tasuta-kus seda ennem nähtud,ütelge häbematud.
aga aga aga 13. juuni 2014 09:08
varas teab ka, millal linnaametnik tööl on. teab ikkagi vargile minna.
see on ikka jumala hea idee välja käidud, ma poleks ise selle peale tulnudki. linnaametnikud on ju 9-st 17-ni kenast tööl. ;)
puukerakond linnakassas 13. juuni 2014 09:02
Linnakassa vargad tahavad varjata oma mõttetuid raiskamisi lõbusõitudele?

Juku 13. juuni 2014 08:56
See on igal pool nii, et lähetuskäaskkirjad on ametkondlikuks kasutamiseks, isegi ajalehe toimetustes, vist.
Tundub, et tahetakse puhuda mulli tühja koha peal - nagu see oli ühistranspordi roheliste kaartidega. Jäeti ainult ütlemata et käib juba aastaid mobiillide asukoha positsioneerimine ja salvestamine jams
vastuvõtuajad salajaseks! 13. juuni 2014 08:30
"Tallinna linnakantselei juriidiline osakond kinnitab, et kui ei kasutataks linnaametnike lähetuskäskkirjades seisvale teabele juurdepääsupiirangut, võiksid ringi reisivate raehärrade ja -prouade elu ja vara ohtu sattuda."
Kas siis ei oleks juba targem ka linnaametnike vastuvõtuajad salastada - muidu võivad vargad ju suisa regulaarselt käima hakata?
huvitav 13. juuni 2014 08:20
kas kõigi teiste avaliku sektori asutustes on lähetused avalikud??? Vaadake kodulehtedelt, te ei näe lähetuskäskkirju avalikult, näiteks vaadke MKM ameteid !!!
Ühed nõuded peavad kehtima kogu avalikule sektorile !!!
Kas saax 13. juuni 2014 07:40
Ükski päev ilma Cabicaapeta? Ei, pole võimalik...ilmaaegu küsisin.
no ja mida edasi 13. juuni 2014 07:36
Juba nädal aega üks ja seesamune loo pealkiri. Kas mõistus otsas?
totu 13. juuni 2014 07:32
No igati asjalik krutski.Ei ole ju näiteks minul üldsegi vaja teada,kui seltsimees Savisaar lähetab J.Glebova magamistuppa või iseennast Bermuuda saartele vorsti ostma.Ja mis üldsegi,pagana päralt,on rahval vaja teada,milleks kasutab keskide punt neilt maksudena kooritud sente jms.Ei ole ikka küll.Sellega näitab seltsimees Savikas taas kord Plaanikomitees õpitud trikkide ja trikikeste järjepidevust,mis nii ruublite,eekide kui ka eurode lõikes on järjepidevad ja ajatud.Hõissaaa,komandeering.
abi 13. juuni 2014 07:27
kesikud peidavad oma vargused,ei saa ju neid rahvale teatada,kõige suuremad vargad on kesikud Eestis,eesotsas savikaga
Kui 13. juuni 2014 13:50
keskikud varastavad Tallinnas siis refikad varastavad riigis, kodanikele mittemidagi vastu andmata, isegi mitte tasuta transporti vms.???????
Mahti 13. juuni 2014 16:44
On näha, et Sa inimene oled lasknud oma ajuolluseid väga hästi nende antireklaamidega pesta ja kui nii edasi, siis sinusugused viivad Eesti Vabariigi täiesti põhja! Siiani on väga hästi varguste ja pettusega toime tulnud reformarid ja õigust jääb ülegi - küll ämma rahade ja muude sahkerdamiste tõttu. Kaua see Eesti Vabariik nii ei püsi, sest ka homod ja lesbid, keda Eesti Vabariigis on ainult esialgu 420 ringis viivad selle riigi täieliku languseni ja hävimiseni!