Laadin videot...
2
fotot

Täna õhtul pannakse Sao Paulos pall mängu 2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel ning Õhtuleht alustab selle puhul igal argipäeval eetrisse mineva jalgpallistuudioga.

Esimeses saates näeb pikemat intervjuud Nõmme Kalju brasiillasest treeneri Fredo Getulio Aurelioga, kes räägib, kui tähtis on juba loetud tundide pärast algav turniir Brasiiilia rahvale, miks on selle ümber nii palju pahameelt, kui sügavad on 1950. aasta haavad ning kas sambamaa koondis teeb seekord vigadeparanduse ning võtab kodusel turniiril võidu.

Lisaks teeb saatejuht Ott Järvela lühikese eelvaate õhtusele avamatšile Brasiilia-Horvaatia, tutvustab tänase Õhtulehe vahel olevat Jalgpalli MMi eriajakirja ning näitab kui sügavad on tema teadmised Eesti popmuusika ajaloost.

Järgmine saade juba reede hommikul! Seejärel oleme taas eetris esmaspäeval...

Jaga artiklit

3 kommentaari

T
Tulles Eesti MV esikohale, siis oled kes?  /   08:30, 16. juuni 2014
Seda siiski vaid jalkas, sest nn. fänne jääb väheks, kuigi nad püüavad rahvale meeleheitlikult paljusid teoreetilisi võimalusi tõestada tõepähe - eestlaste jalgpallist kui sellise spordiala võimalikkusest.
W
wilman  /   20:10, 12. juuni 2014
ja kui vaid eesti mängiks......ohh seda väravate sadu siis. Eestlased teist kohta juba ei tunnista naljalt :) mõelda vaid kirgiisidele või tunguusidele või mida iganes nad seal olid löödi ju tervelt kaks väravat :) Pärast oli tekst enamvähem selline et tulevased maailmameistrid valmis :D:D

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis