Eesti uudised

Aja puudutus: laulu- ja tantsupidu tuleb taas enneolematu! (7)

LISA KOMMENTAAR

15. juuni 2014 13:05
VÄIKE PARANDUS
EESTIS ELAV VENELANE ON PALJU VÄHEM HAKKANUD ALKOD TARBIMA KUI EESTIS ELAV EESTLANE. JUBE VASTIK VÕTKE VENELASTELT EESKUJU HAKKAKE VÄHEB LARISTAMA ALKOGA MUIDU VARSTI TEEB TEILE KALLIS EESTI RAHVAS KOGU MAIL HÄBI.
tiiger 15. juuni 2014 12:55
JAH EGA EESTLANE POLE VENEMAAL ELAV MINGI VENELANE KES ON PALJU VÄHEM ON TARBIMA HAKKANUD ALKOD JUST SELLEPÄRAST EESTI ONGI VARTI OMADEGA KULLATUD 1 KOHAL JA VENE RIIK KUSKIL 20 VÕI VEEL KAUGEMAAL L
PPUS, KRT EESTLASED V
TKE VENELASTELT EESKUJU JA JOOGE VÄHEM VASTIK VAADATA JUBA AUSALT KUI NATUKENE VÕTTA SIIS ON ARU SAADAV SELGE SEE AGA KUI JUUAKSE ENNAST NII KRDI TÄIS SIIS EE ON VASTIK.
maamiis 12. juuni 2014 19:11
laulupeo kavast ei oska öelda ,aga tantsupeo oma on küll üks aastate nõrgemaid .Asi liiga
Ei oska laulupeost rääkida ,aga Tantsupeo kava on küll üks nõrgemaid üle aastate lihtsalt kõikon keeruliseks aetud .Kess seda pöiasirutust ja käe värinat suurel platsil näeb!Tegu ei ole kohati enam rahvatantsu vaid balletiga juba .samas mis mudilastesse puutub ,siis kiputakse unustama ,et neil on OMA pidu .Miks nad kõik suurel peol peavad olema.Miks siis üldse koolinoorte pidu peetakse !
12. juuni 2014 17:42
enneolematu tõesti.lugesin hiljuti,et isegi vett ei tohi kaasa võtta rääkimata võileivast.vihmavari ja käekott ka keelatud,kõike pead platsilt ostma.järgmisel aastal peab ehk kusehaisu sisse hingamise eest ka raha maksma.
j 12. juuni 2014 14:41
mis lastevaenulik ja vaid rahva vaenulik.räägitakse,et see on suur pidu ja rahvast ühendav aga mine seda küll ei tunne.kui üks kodaniks oma miinimu palga kätte saab ja tahab piletit osta siis tuleb välja,et neid enam pole,kas see pidu on mõeldud ainult eliidile?röögitakse,et rahva arv väheneb aga kust kohast kui pileteid pole(varem said kõik kes tahtsid peole)aga nüüd nii palju rahvast ei mahu sinna äragi.ja virisetakse,et palk väike ja ei saa lubada midagi,see on ehtne näide sellest,et riik on jõukas ja rahvast palju.HEAD PIDUTSEMIST RAHVAS!!
Mis mõttes? 12. juuni 2014 12:57
Et sajab ja tuulab?
Või ,et lapsed lükati tahaplaanile?
tõesti enneolematu 12. juuni 2014 11:56
Ja mudilased pole väsinud, kui hakkavad öösel Tallinna poole loksuma, kohe esinevad ja siis algab tagasisõit, et öösel koju jõuda? Mudilased ootasid just rongkäigus marssimist , hurraa-hüüdeid ja rahvale lehvitamist. Tallinnas pole koolimaju, kus ööbida??? Lastevaenulik Eesti!