Maailm

NASA rahastatud projekti raames delfiiniga seksinud naine: see oli kaunis ja õrn (47)

Õhtuleht.ee, 9. juuni 2014, 18:29
Margaret Howe Lovatt koos Peteriga.Foto: YouTube
Margaret Howe Lovatt üritas delfiinile nimega Peter õpetada inglise keelt, kuid nende suhe arenes hoopis teisele tasandile.

Loomi uurinud naine, kes astus kuuekümnendail delfiiniga seksuaalvahekorda NASA rahastatud teadusprojekti raames, kõneleb Neitsisaartel juhtunust avalikult alles nüüd, vahendab The Mirror.

"Peterile meeldis... minuga olla. Ta hõõrus end mu põlve, jala või käe vastu ja ma lubasin seda," räägib soliidses eas Margaret värskes  BBC dokumentaalfilmis "The Girl Who Talked to Dolphins".  "See polnud ebamugav - vähemalt nii kaua, kuni ta liiga tormakaks ei muutunud," pihts naine, kes saatnud seksuaalseid ihasid väljendanud Peteri esiti küll omasuguste juurde. Nähes, et kaks emast Peterit ei rahulda, otsustas ta ise midagi teha.

"Teha koostööd ja sel lihtsalt juhtuda lasta, oli lihtsalt kergem," meenutas Margaret. "See oli väga kaunis ja väga õrn."

Margaret tunnistab, et seks delfiiniga sai tavapäraseks osaks keeleõpingutes. Margaret kinnitab siiski, et juhtunu oli seksuaalne vaid Peteri jaoks, tema ise nägi asja teise nurga alt: "Ma läksin lihtsalt asjaga kaasa, et ta rahuneks ja lõpetaks nühkimise ja et me saaksime edasi minna."

"Olin seal selleks, et Peterit tundma õppida ja see oli üks osa temast."

Film "The Girl Who Talked to Dolphins" esilinastub 11. juunil Sheffildi nimelisel dokumentaalfilmide festivalil.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee