Eesti uudised

Igor Gräzin: homoaktivist lubas mu ära vägistada! (112)

Andres Põld, 9. juuni 2014, 07:00
JULGE MEES: Ähvardustele vaatamata lubab Igor Gräzin kooseluseaduse eelnõu puhul hääletada nii, nagu tema õigeks peab.Foto: TAIRO LUTTER

Kooseluseaduse vastu olev poliitik on saanud kirjalikke ja suulisi ähvardusi

"Homoaktivistid lubasid mu ära vägistada, et siis ma saan teada, et selline vahekord pole üldse kõige halvem," väidab reformierakondlasest riigikogu õiguskomisjoni liige Igor Gräzin. Tema on üks komisjoni liikmetest, kes on täna arutlusele tuleva kooseluseaduse vastu.

Gräzini kinnitusel on viimastel päevadel käinud tema suhtes täielik psühhoterror. "See on jube, mis viimastel päevadel toimub," räägib Gräzin.

"Ma pole enne selliseid kirju ega kõnesid saanud. Just sealt teiselt poolelt, homoaktivistide poolelt. Nad ähvardavad, mis minuga kõik saama hakkab ja mis minuga tehakse, kui ma selle seaduse vastu hääletan. Et kuidas ma julgen ja vaadaku, milline ma ise olen jne. Rääkimata homofoobiks sõimamisest."

Omakasupüüdmatu abi

Kõige otsekohesemat ähvardust, milles lubati ta seaduseelnõu vastu hääletamise korral ära vägistada, et tutvustada talle sel moel homoseksi eeliseid, peab Gräzin samas kõige naljakamaks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. november 2014, 13:39
Gräzin tunnistas, et öine kommentaar Paeti aadressil "läks üle piiri"
1. juuli 2014, 14:35
Kooseluseadus rahvahääletusele? IRL pakkus selle variandi välja
18. juuni 2014, 11:10
Kooseluseadus jõuab riigikokku! IRL: abielulaadset toodet pole vaja
12. juuni 2014, 07:00
Lindiskandaal nr 2: kas ja kes salvestas salaja riigikogu komisjoni istungit?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;