Eesti uudised

E20 on katki. Liiklus Tallinna ja Narva vahel käib koduõuede kaudu

Küllike Rooväli, 9. juuni 2014, 07:00

22 KOMMENTAARI

k
korralik/ 10. juuni 2014, 12:19
Sõidan ka sealt kaudu päris tihti. Ja no tõesti pidasin 30 piirangust kinni aga kaasliiklejaid oli küll vähe kes kinni pidasid sellest 30 alast. Ja rekkad sõidavad või üle.neid ei huvita see kindlasti et selline piirang. Ja sellest sillast sõidetakse eriti rekkadega umbes 50ga ja ei arvestata teistega aga neil ju savi lükkavad või kurvis su oma rekkaga välja. Jube lihtsalt.
t
Tige!/ 10. juuni 2014, 04:13
Kuradi sitapead, normaalses ühiskonnas tehakse neid asju ikka väga kiiresti mitte ei tirita kummi ja tehta mingeid pidurdavaid riigihankeid! Aga meil ju aega küll (nagu laulusõnadki ütlevad)! Hoiad omaarust kusagilt kokku... Liidame siis hiljem numbreid ja rõõmustme oma kokkuhoiu üle! Sitapead!
t
tont/ 9. juuni 2014, 18:38
kui see teisel pildil olev onu üle Kunda silla peaks kõndima, siis...
h
hehh.../ 9. juuni 2014, 18:18
Ma ka ei saa aru miks seda silda nii kaua ehitatakse.Ei ole ju tegemist mingi suure jõega.Pigem tegu suure kraaviga.Ajutiselt võiks ju mingi ülesõidu sinna teha.Paar truupi maha ja kruus peale.Valagu siis seal oma betooni kasvõi sada aastat.Sõidan sealt igapäev mööda ja ei ole seal küll erilist ssagimist täheldanud.Uskumatu....2014 ja silla ehitus võtab aega pool aastat.Palju veel siis aega kuluks,kui tegemist oleks Emajõega? Kolm-neli aastat ehk,sellise tempoga.
r
rekkajuht/ 9. juuni 2014, 17:18
kuradi ametimehed sealt maanteeametist,toppige raisk raha vähem omadesse taskutesse,siis on raha rohkem silla remondiks.Selle silla ehitaks 2 kuuga valmis,pange firmad peale ja vahetustega tööle kuradi sitapead.
a
Arx/ 9. juuni 2014, 15:38
Uskumatu, sadamalinnas suured veoautod. Enamus lausa peatänaval.
m
MATS/ 9. juuni 2014, 14:53
Ka siin annaks osa liiklust igivanast Kunda sillast kõrvale juhtida. Näiteks on võimalik mõni kilomeeter enne Kundat paremale pöörata ja linna ning silda seega vältida. Kõrvalteed (asfalteeritud!) pidi jõuab välja Malla mõisa teeristile ja sealt juba pööre paremale, Viru Nigula peale. Teine võimalus, lõuna poolt, on pöörata Rakvere peale ja selle ringteelt sõita läbi Rägavere Kabalasse. Sealt edasi oma valik. Kas kohe Narva maanteele välja, sadakond meetrit pärast Sämi silda. Või sõita hiljuti remonditud teed mööda läbi Sonda, Kiviõlist mööda Lüganusele, kust saab mõne kilomeetri järel Narva maanteele, Varja küla teerist juures.
r
raha jagamine jobudele/ 9. juuni 2014, 14:03
Ostkem rohkem tankitõrjetehnikat, siis on rünnaku puhul vastast hea üle katkise silla lasta.

t
tore on,/ 9. juuni 2014, 12:45
et on ikka igat masti insenere ja muidutegijaid. Korraldavad asju mis toovad õnnetusi, planeerivad tegevusi mis toodavad ettearvamatuid kulutusi. Kohalikud valitud isakesed võiksid ikka teada, et oma teedel kamandavad ikka nemad. Kui teed, rajatised ei pea vastu ja tulenevalt sellest toimub õnnetus maksavad kahjud kinni nemad. See tähendab, maksab kindlustusele kulud mille kindlustus on välja käinud kindlustusevõtjale, nii lihtne see ongi.
v
Van Ames/ 9. juuni 2014, 12:44
Kummaline küll et sellele ojakesele ei saa sinna silla kõrvale mingit ajutist ülesõitu korraldada. Pangu või suured betoontruubid ja parooda peale, pärast saab ju ära korjata, a kussaa.
Alles oli kus venes suurvesi viis ikka silla tõeliselt jõelt. Loetud tundidega ehitas sõjavägi pontoonsilla mida mööda julgelt rekkad ja kogu liiklus üle pääses.
e
Eestis ei saa/ 9. juuni 2014, 12:43
Me ei saa maanteemaksu transiidile kehtestada, sest kes siis sealt taluõest hakkaks läbi sõitma. Ja need kohalikud jobud pangu rahad kokku ja tehku sild korda.
p
9. juuni 2014, 12:28
pidevalt on teil kommenteerimisega NÜÜD probleemid, võtke omale pilukate maalt siis it inimesi tööle.
s
9. juuni 2014, 12:27
see teetöölise diplomiga bürokraat pole kunagi arvatavasti omal alal tööd teinud, kuna kohalikele kirjutatakse vaid pabereid välja, ja teiste jaoks on pandud keelumärgid. niipalju siis diplomist - ? neid ümbruskonnas ekslevaid imelikke masinaid on on kõikjal aga , inimesed enne silda on nagu unest äkki ärganud, ega tea enam kuhu minna ja mida teha. ma ei saa aryu, suured sildid, kas ehk peaks vene keeles suurelt ja punaselt olema, siis pandagu ! ja selle suure eurovingerdava ristmikuga haljalas ristilt ei tea mõnigi kuhugi sattudes, kuhu ta vist sattuski.... aha, eesti ! kuskil miskit toimub...
j
Jaanus/ 9. juuni 2014, 11:17
Sõmeru vallavanemal Vassiljevil on kõik haridused olemas , ta saab kõikide ülesannete lahendamisel ilma teiste nõusolekuta hakkama ja nüüd siis järsku küna lõhki .
e
Ehh/ 9. juuni 2014, 13:44
Ehk seletad mida sa silmas pead, kas vald pead maanteesilda hakkama ehitama, või
Või naine läks sul ära ja otsid väljundeid, oma fustratsioonile
u
Umbes nagu.../ 9. juuni 2014, 10:41
Vene raudteetransiit käib läbi Põhja-Tallinna elurajoonide.
m
Metsik/ 9. juuni 2014, 10:31

n
Nii Tore/ 9. juuni 2014, 10:23

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee