Kodu

Koer rikub muru. Mida teha?

Õhtuleht.ee, 5. juuni 2014 20:06

21 KOMMENTAARI

a
aks/ 6. juuni 2014 15:37
kui sa looma ei armasta siis võta nöör
v
Vana Juhan./ 6. juuni 2014 14:21
Mida teha kui koerte omanikud rikuvad muru eriti kui käivad ilma koerata, nad ei oskagi teed mööda käia ikka ja jälle üle muru.
v
Väga / 6. juuni 2014 12:43
südamlik lugu,omalgi võttis pisara silma.Kuid siiski,naine on minu kõige parem sõber,me teeme temaga isegi kõige hullemad tembud ära.
m
merca/ 6. juuni 2014 12:39
..Oioi-Hoiaja keela. Ma elan eramajas..seal olnud maksimum. 3 koera. kõikk kodused. seega..piss ja ka-kaa...kodus. oma aia murul. Vangutan pead ja silmad imestusest peast välja kukkumas. Ei saa aru. mis muru rikkumine, mis kolletus.-mis närbumine jne jne..jama jutt...mina tunnen vaid v ä i k e s t viha sellevastu.,et aia äär oli murust paljaks trambitud.- ja vaadates inimeste aiaääri. saab sellega ka 1.-koer hakkama. AAAaga samas jaah. on ju looduslik muru. ja on külvatud..see murupeade muru. see kolletub ka rõdul värske õhukäes olles mingi aeg äää....:D
p
paraku/ 6. juuni 2014 12:02
loom või lind on kõige truum ja väärikam sõber,seda mõistad vahel hiljem kui kohe aru ei saa siis on juba ... kogu eluks klomp kurgus.
a
Artsi sõber,/ 6. juuni 2014 07:02
tõesti ei saa ustava sõbra liha süüa.Kuid väike episood Teile.Igal suvel olime isa vanaema juures maal.Kana haudus välja tibupojad.Pesakonnas üks tibupoeg nii õudsalt kasvas oli teistest poole suurem.Sellest tibupojast sai ilus suur kukk.Naabri vana kukk ajas teda kogu aeg taga,ta vaesekene kogu aeg põgenes ja ajas imelikku häält nagu kana,kaak kaak kaak.See hääl oli selline no taevas appi,vennaga hoidsime naerust kõhtu kinni.Kukk jooksis kogu aeg meie juurde.ta teadis me aitame teda.Pingil istudes ta oli pidevalt meil põlvede all.Andsime leiva purukesi,kukk läks nii julgeks oligi kogu aeg vennaga meie põlvedel.Käis meil koguaeg taga nagu koer,teadis,et saab leiva saia purukesi.Kukk läks rukkileivaga nii tugevaks ja priskeks,et juba vastu sügist peksis vana naabri kukke läbi.Kus meil vennaga uhkus ja lõbu.Kukk sai meile vennaga nii suureks sõbraks parem kui koer.Kui maalt ära tulime,vanaema rääkis kukk ei söönud ka ja otsis mööda õue teid taga.Kui läksin külla kukk jooksis minul koguaeg taga nagu koer,istusin pingile,kukk hüppas põlvedele kus ta koguaeg oligi kui mind nägi.Lõpuks oli selline häda,tuppa tulles tükkis vägisi kaasa kus ta ka pidevalt oli.Kasvasin suuremaks ja vanaemale käisin külla ainult kukke pärast.Vist hakkasin keskooli jõudma kui vanema kutsus külla jõuludeks.Tundsin juba,et asi on kahtlane,jõuluks oli minu kõige parema kallima sõbra jõulu praad.Panin mütsi pähe jope selga ja läksin minema.Mäletan kui vanaema naabritüdruk Aime ja teised karjusid,tule tagasi,tule tagasi.Ma läksin vanaemapoolt minema ja kaheksa kilomeetrit koduni terve tee nutsin.Andsin vanaemale andeks käisin matustel.Kõigehullem,kalli sõbra pärast mul koolis õppeedukus langes.Olen täis mees kuid nutan nagu täis laps ja sellega ma lõpetan.
a
Arts/ 6. juuni 2014 06:18
Oi kurat,ei söö sõbra liha.
s
siis sa pole eestlane/ 6. juuni 2014 15:30
teine eestlane kõige parem roog alati ...
i
ikka/ 6. juuni 2014 15:31
parim alati teine eestlane .. anna minna.
h
Hiromant Pastelli/ 6. juuni 2014 02:11
Kui koer "rikub" muru ja sa ei oska midagi teha, siis oled sa lihtsalt mõttetult oma aastad ära vegeteerinud. Ja et end mitte rohkem vaevata, siis pane end lihtsalt põlema. No nii loll artikkel, aga Õhtulehele siiski omane ja sageli esinev tase.

n
./ 6. juuni 2014 00:38
no löö raibe maha ja ära vingu.
j
Juss/ 5. juuni 2014 23:23
Koeraliha wok on päris maitsev. Ka kergelt küpsetatud koerafilee magushapu tshilli kastmega viib keele all. Anna koer mulle. Küll oskan temaga midagi asjalikku teha.
j
Juss/ 5. juuni 2014 23:21
Koeraliha wok on päris maitsev. Ka kergelt küpsetatud koerafilee magushapu tshilli kastmega viib keele all. Anna koer mulle. Küll oskan temaga midagi asjalikku teha.
j
Juss/ 5. juuni 2014 23:17
Mulle maitseb hoopis koeralihast saslõkk. Eriti hea on see vürtsika magushapu tsillikastmega. Kerges marinaadis. Hiinas harjusin ... anna koer mulle.
Küll ma oskan temaga midagi asjalikku ette võtta.
i
irw/ 5. juuni 2014 22:07
Oumaigaaden-marmelaaden..kui mingi muru on tähtsam ,siis peas pole küll kõik korras. Kes sul seda muru vahib?? Naabritega tehakse võidu,et kellel ilusam muru?? Väga kummaline on koera süüdistada muru rikkumises. Ikka väga first-world problem !
v
Vikatimees/ 5. juuni 2014 21:30
Väga lihtne,pood ennast üles,naaber viib koera enda poole ja lööb maha.
i
idikas/ 5. juuni 2014 21:21
KOERAD EI RIKU MURU te lihtsalt mölisete siin esiteks miks muru peab täiuslik olema näiteks
kõik rohulibled ühe pikkused ja jaaaaa teiseks koerad kakavad ja kusevad sinna kuhu tahavad
sa ei saa neid keelata VAT
m
mumm/ 5. juuni 2014 21:05
koerast tuleb valmistada muru väetist. koostisained: 1 koer, 0,2 kuupmeetrit kuusepuitu, 0,5 liitrit süütevedeliku

m
Mida teha.?/ 5. juuni 2014 20:33
Mida teha, kui kodutud hulkuvd haiged kassikolooniad rikuvad kortermajade uksi? Metalluksed roostetavad. Kassipoegade uputus keldrites, mida teha?
j
Jass/ 5. juuni 2014 20:31
Näiteks kebabi! Ilusat suve!
i
idioodist idikas/ 5. juuni 2014 21:18
sa sööksid siis seda või rõve inimene oled koera kebabi süüa