Eesti uudised

UURING: üle poole eestlasest on karusloomafarmide vastu

Toimetas Geidi Raud, 5. juuni 2014 20:02

16 KOMMENTAARI

e
Er/ 13. detsember 2014 07:42
Karusloomad,kes farmis kasvavad on metsloomast pea sama kaugel, kui inimene ahvist. Kandke plastikut ja sooge jahu, arge teisi sundige seda tegema.
a
abc/ 6. juuni 2014 21:36
Kunstnahast või-karusnahast esemed pole tervislikud. Naturaalsele karusnahale tuleks teha reklaami,nii nagu on igati paremad naturaalsest nahast kingad jne. Loomulikult tuleb loomade elutingimusi muuta paremaks, aga need nn loomasõbrad on lihtsalt kahekeelsed ja teevad endale reklaami. Kunstkarusnahad võtavad tohutult mittetaastuvaid aineid,sellele need aktivistid ei mõtle.
m
mulle istub/ 6. juuni 2014 11:35
kõik mis on naturaalne. nahk tundlik iga naftasaaduse peale. ja looduses on näha kui sitasti talub ta keemiat. tahan karusnahka- soe, puuvillast riiet- ei sügele, keemiavaba toitu- pole allergiat. mõelge peaga loomakaitsjad aga mitte p....ga.
m
mari/ 6. juuni 2014 08:28
Arvan, et valdavalt karusloomafarme tõesti vaja ei ole. Vanasti, kui loomi loodusest jahiti, siis oli nendel staatuskasukatel ka teine kaalukus, tänapäeval, no ma ei tea. Vidinate tootmiseks pole loomi kasvatada vaja. Küll aga toetan kahel käel korralike lambanahast toodete olemasolu. Eestis on vaja organiseeritud korralikku lambakasvatust, kust tuleb kvaliteetne nahk ja vill. Korralikku parkimistehast eri loomade nahkade jaoks. Eesti tingimustes on lambanahkne kasukas elementaarne. EAS peaks siinkohal jalad alla võtma, mitte mingeid silmamoondajaid toetama.
b
Broiler/ 6. juuni 2014 08:26
Kui see "üle poole eeestlastest" veel teaks kuidas broilereid kasvatatakse!!! A4 suurune puuripind. 3-4 kuud seisad ühe koha peal, sööd, s!tud ja magad liikumatult samas asendis. Ja lõpuks pea maha, suled seljast ja peolauale. Miks see "Loomade eestkoste organisatsioon MTÜ Loomus" broilerite kasvatamise-söömise vastu ei võitle. Või sigade. Aga karusloomad on ju nii nunnud!!! Ilusaid ja armsaid loomakesi ei tohi tappa! Koledaid broilereid ja haisvaid sigasid - pole probleem. Nüüd võiks MTÜ Loomuse suhtumise inimeste maailma üle kanda (kõik koledad, haisvad, vigased indiviidid võib ...... (igaüks mõtleb ise mis nendega teha võib), aga kõik ilusad, nunnud, armsad inimesed peab .......)
b
Broiler/ 6. juuni 2014 09:51
OK, tunnistan viga, võtsin googlest esimese MTÜ Loomuse lingi.
Aga kui nüüd vaadata www.loomus.ee siis see sait just tõetabki ilmselgelt mu pointi: lehelt vaatavad vastu ilusad ja kuulsad oma ilusate ja armsate lemmikloomadega: kutsud, kiisud, naaritsad, tsintsiljad jne jne. Kõik niiii nunnud. Miks keegi ei poseeri brolieriga, või lihaseaga ? Endiselt jään enda juurde - täiesti kahepalgeline üritus. Kui oled kogu hingest loomaarmastaja siis ei ole õiglane elusolenditel vahet teha. Kui ei kanna naaritsat siis ära söö puuris kasvatatud elusolendite liha (käib ka Norra kalakasvanduse toodete kohta).
u
Uuring?/ 6. juuni 2014 08:05
90% eestlastest ei usu mingeid uuringu tulemusi!
Mina olen farmide poolt!
t
toni/ 6. juuni 2014 00:06
Kuis peaks siis elu edasi minema- kas sealiha, loomaliha, piim jne peaks ka kaduma, sest inimene ka selle tarvis kasvatab loomi ! ( Oi kui vahvad on nt grillvorsti reklaamid )
Ja kuhu peaks ladestama kalatööstused oma jääke...loomakaitsjate aeda või tasku / SIC kalatööstuse jääkidest suur osa karusnahka valmibki !
o
Orochimaru/ 5. juuni 2014 23:06
Minult pole keegi küsinud. Ok, piinamist vihkan, aga samuti ei salli ma kunstmaterjale nagu kile ja muu taoline. Need jubedad läikivad vorstijoped ju saastavad loodust ja ei kõdune ära ka. Nii, et kandke aga mõnuga oma keemiat.

h
huvitav/ 5. juuni 2014 22:46
kust need imelikud andmed pärinevad. mina kannan karusnahka, pooled inimesed kannavad. veel on need kes kannaksid, aga ei jaksa osta. enamus inimesi ei vaeva oma pead lollustega. õhtulehel ei kõlba ka nii palju valetada. see on liig.
r
rebane/ 5. juuni 2014 22:33
k
Keri põrgu!/ 5. juuni 2014 21:08
Ega ikka ei ole küll. Meil võiks müük hoopiski tihedam olla. Kuradile need loomakaitsjad. Karusnahk laastab loodust kunstnahast palju vähem,eluaeg on inimene ennast loomanahkadesse mässinud. Kelle käest on küsitud? see on nagu reformi küsitlus,oma erakonnakaaslaste seas.
j
ja - ja / 6. juuni 2014 10:08
... hukkame siis õnnelikke loomi - missugune kahepalgelisus!
a
arvan/ 5. juuni 2014 21:08
kui pidamistingimused korralikud ja hukkamine piinamiseta, siis las olla. minu käest pole keegi küsinud!
t
Tore statistika siis,/ 5. juuni 2014 20:23
300 inimest moodustab eesti rahvast 59%. Sellepärast siis ka valimistulemused sellised. 300 oravat käivad näiteks valimas ja 59% eesti rahvast on valinud oravaid.
T
,,,,/ 5. juuni 2014 22:31
Tobe komme asjasse igale poole oma poliitilist kibestumust toppida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee