Eesti uudised

GALERII: Tallinn täitub mootoripõrina ja tsiklivendadega (3)

Mihkel Vinogradov, 4. juuni 2014 15:21
Harley Davidsonil sõitjate kokkutulek Tallinnas. Täna saabuvad osalejad üle kogu maailma ja õhtul suundutakse Lauluväljakule.Foto: TEET MALSROOS
Kõmisev ning kõrvulukustav mootorihääl, põhja keeratud gaas ja kuhugi kaugusesse mootorrattur kadunud ongi. Kuid lähipäevadel pakuvad üle maailma tuntud Harley Davidsoni mootorrataste entusiastid pealinlastele vaheldust.

Just Tallinna lauluväljakul algab neljapäeval ülemaailmne Harley Davidsonide kokkutulek Super Rally 2014, mis kestab 9. juunini.

Üritusel osalejad hakkasid tuure üles võtma juba täna, kui Tallinn täitus hommikuse linnulaulu (või kesklinnas automüra) asemel hommikuse spetsiifilise ja äratuntava mootorrattapõrinaga, mis tõenäoliselt nii mõnelgi korral vänderdab lubatud mürataseme piiril.

Lauluväljakule, kus kogu üritus toimub, suunduvad põrinate fännid kella 18st, sest siis avatakse väravad ning üha enam ja enam tsiklivendi seab endale seal koha sisse.

Ürituse korraldajate sõnul on lauluväljakule oodata ca 15 000 mootorratturit.

Mõned kohalejõudnud teadsid rääkida, et täna õhtul on Stockholmi poolt laevaga oodata umbes 3500 Harley Davidsoni omanikku.

Lauluväljakul käis täna keskpäeval tihe sebimine – laulukaare all olev lava oli püsti ning mäe mõlemal küljel oli püsti pandud tosinkond onni meenutavat vigvamit, kus saab jalgadele puhkust anda ning süüa ja juua.

Kuna mootorrattureid on kohale tulemas tõesti palju, tuleb liikluses olla tähelepanelik ning kannatlik.

Samal teemal

07.06.2014
Iisraeli motomehed: "Harley-Davidson on motomaailma kuningas, nagu automaailmas on troonil Rolls-Royce!"
06.06.2014
Moto Guzziga Harleyde peol? Aga palun!
05.06.2014
Motohundid annavad juba lauluväljakul mootorile hagu alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee