Eesti uudised

Elroni uus sõiduplaan sundis reisijaid sõitma tualetis (22)

Sander Silm, 4. juuni 2014 15:09
Tegemist on illustratiivse pildiga!Foto: MARGUS ANSU/POSTIMEES
Elron astus järjekordselt reha otsa, kui ei osanud planeerida suvist rongide täitumust ning mille tõttu pidid osad reisijad eile sõitma Aegviidu-Tallinna rongis ruumipuuduse tõttu rongitualetis.

Facebooki kasutaja Suur Poiss kirjeldas eilset rongisõitu Aegviidult Tallinnasse järgmiselt:

"Läksin oma pisikese lapsega Aegviidu - Tallinn rongile mis peatub Kullil 13:49. Ootan, 13.54 rong kohal. Astun uksest sisse ja .. . rong nii täis et sain lapse WC ukse juurde maha panna ja mahtusin ise ka veel kuidagi peale," kirjeldas ta.

Sealjuures seisid tema kirjelduse kohaselt viis inimest ka tualetis, kuna mujal polnud lihtsalt ruumi.

Kitsikuse üheks põhjuseks oli tema sõnul ka asjaolu, et kolmevagunilises rongis oli üksjagu jalgrattaid, mis võtsid samuti omajagu ruumi.

Elroni müügi- ja arendusjuhi Norbert Kaareste sõnul peitub probleemi allikas 1. juunist rakendunud uues sõiduplaanis.

"Uus sõiduplaan on käigus olnud mõned päevad, kuid juba on signaale, et mõned väljumised, kus seni polnud nõudlus suur, on suve hakul osutunud küllalt populaarseteks," rääkis ta.

Kaareste sõnul oli antud juhtumi puhul tegemist just sellise reisiga. "Rõõm on öelda, et lähipäevil oleme muutmas oma rongide ringlusi viisil, kus antud väljumist asub teenindama kolmevagunilise rongi asemel neljavaguniline," ütles Kaareste, kes vabandas reisijate ees tekkinud ebamugavuste pärast.

Samal teemal

16.07.2014
Viljandi suunal väljub folgipeo ajal rekordarv ronge
05.06.2014
Elron sundis inimesi tualetis sõitma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee