Maailm

Meeleavaldajad nõuavad vägistajatele surmanuhtlust (9)

LISA KOMMENTAAR

india 54 5. juuni 2014 10:57
miks peetakse eestis ja euroopas mehe elu väheväärtuslikuks , sest terve euroopa, enamik ameerikast, austraalia,suur osa aafrikast on naiste osakaaluga aga ometi sünnib mehi rohkem kui naisi, meeste elu on nii meil kui mujal niivõrd raske et nad surevad ära ja järele jäävad kerget elu nautivad naised, ainsad riigid kus on veel meeste osakaal on india hiina ja osad islami riigid !
indias tähistatakse ja on alguse saanud meestepäeva tähistamine samas meil ega ka feministlikus pähja euroopas ei hoolita meestest vaid õilistatakse ainult naistepäeva . India on vägivallatu taimetpitlaste riik, kus pole meestele mõldud orjastavat sõjaväekohustust kunagi olnud ja jätke juba see kunstlikult moonutatud jutt et indias on naistel raske ja halb elada. Lihtsalt liiga palju võimu saanud naised vinguvad liiga palju, egiptuses,bruneis,saudi araabias,,pakistanis poleks neil sõnaõigustki.
naine 5. juuni 2014 14:15
Need India naised 2. juuni 2014 18:48
peaksid nõudma mõrtsukatele surmanuhtlust, aga vägistamisi saaksid ise ära hoida, kui annaksid niisugustele meestele sexi.
Õudne lugu küll 2. juuni 2014 13:46
Aga see ei ole seotud sealse kultuuriga. Kui ise koha peal käinud ei ole, siis pole õigust ka sõna võtta. Ise olen helesiniste silmade ja blondide juustega, lumivalge nahaga neiu. Ei üritatud mind kordagi kuhugi vedada ega röövida. Vastupidi - inimesed olid äärmiselt viisakad ja heade kommetega. Loodus, ajalugu ja kultuur teevad Indiast täiusliku reisisihtkoha.
2. juuni 2014 13:22
Küsimus
Ma ei mõista siinseid eestlasi, kes on vaimustuses Indiast ja sealsest usust? Minu meelest sealne usk lausa soosib vägivalla tarvitamist naiste suhtes. Naine ei ole inimene, teda võib vägistada ja tappa. mis veel koledam, et paljudes peredes vastsündinud tüdrukud tapetakse, sest vanemad peavad tüdruku abiellumise eest mehele peale maksma. Igatahes paljud, kes tulevad turismireisilt Indfiast, on pettunud, et äärmiselt must ja kasimata elu ja vargus ja vägistamine kuulub nenede elulaadi juurde. Vaatamata suurtele maavarade rikkusele, on rahvas muudetud kerjusrahvaks.
see haige maailm 2. juuni 2014 12:25
vajab tõepoolest tuumasõda..................
Kohutav lugeda, mis toimub - 2. juuni 2014 11:14
lapsed vägistatakse ja puuakse ja sadiste ja m6rtsukaid ei ei m6istetagi surma??!! ÕUDUSUNENÄGU ka ei saa olla 6udsem...
lne 2. juuni 2014 10:23
Haige kultuur!! Ise nad saavad kaa ju lõpuks aru, et kõik pole seal ikka õige!!
Need inimesed pole isegi mitte inimsed kes nii teevad!
Need raisad peaks kõik avaliku piinamise teel ära tapma ja lõpuks pea maha võtma.. siis äkki nad mõistaksid, et äkki ei peaks nii tegema..
minni 2. juuni 2014 09:14
Ja Õhtumaal kiidetakse takka - Erinevus rikastab!