Eesti uudised

Tallinna linnavalitsuse ajalehtede väljaandmisele kulub miljon eurot (14)

LISA KOMMENTAAR

Proff 2. juuni 2014 17:54
Reformiajakirjanik - see raha kulub rahva jaoks. Rahvas kuuleb Tallinna tegemistest, kultuuri ja spordiüritustest, ehitustest, plaanidest, sellistest asjadest. Milleks kuluvad aga e-valimiste miljonid?! Reformilojuste võimu kindlustamiseks. Milleks kuluvad ERR miljonid? Reformiparteide ülistamiseks. Milleks kuluvad aktsiisimaksud, käibemaksud, tulumaksud, sotsiaalmaksud, riigilõivud, töötuskindlustuse maksud, haigekassa maksud ja muud kümned koormised mille reformivalitsejad on rahvale peale surunud. Rahvas ju peaaegu midagi riikliku teenusena tagasi ei saa..
Küsige 2. juuni 2014 15:29
parem, kui kaua jagatakse meie raha meist paremal järjel olevatele riikidele. Need ajalehed on vähemalt kohalikele pensionäridele ja ka teistele vaesematele inimestele kättesaadavad...
& so 2. juuni 2014 14:09
Palju kulus ajuvabade omadustega jäälõhkuja riigihankele??? Palju kulus Iisraeli vanaraudkahuritele??? Palju kulus ulmehinnaga koledale pleksristile??? jne, jne,
ETV ja erakanalid on nagu üks mees keskerakonna vastu 2. juuni 2014 14:00
Kolmandik rahvast tahetakse ära suretada ja maha materdada,ise olete süüdi, kui piiri tagant abi otsitakse.RAHU! osake seda hoida
Noored pered tehku tööd 2. juuni 2014 13:58
ja ärgu norigu oma lapsukeste tarvis palasid. Penskarid on teid üles kasvatanud ja pole mingit lastetoetust saanud, nüüd vingute ja vaid nõuate. Mina maksan makse ja loen seda ajalehte, Sina hoia ka ise oma laps ja vaata,kuidas hakkama saad.Meie saime ja saad Sina ka,kui jalad kõhu alt välja sirutad ja ei nöua, vaid täidad tänavaauke kivikestega, mida mere äärest korjad.
2. juuni 2014 10:21
Te raisad ülistate tasuta lehte aga kui te oma laps-lapselaps oleks krohvitükkide rahe all..... Ka siis ka ülistaks tasuta oma ajalehe mögamöla....... Kuradi kesikute jõuk seal linnavalitsuses......
see ongi nii 2. juuni 2014 10:08
Kui nii arutleda, siis võiks raha kulutada teistele asjadele ehk teisisõnu sellele, kus Valitsus on kohalikele omavalitsustele kärpeid teinud ja selle vahe peab doteerima kohalik võim.Kui riigis olekd tõeline demokraatias, siis keskajalehed valgustaksid ka neid probleeme, mida praegu ei tehta.Selle tühimiku peavadki täitma kohalikud lehed.
Urt Mummelas 2. juuni 2014 09:40
Linnavalitsuse poolt üllitatud ajalehed on kõrge kultuurilise-, hariva-, arutleva sisuga. Vaid neis kajastatakse objektiivset informatsiooni, vaid neis antakse sõna tõelisele demokraatiale, rahvaste sõprusele. Vaid neis ajalehtedes leiduvad rõõmusõnumid on tõelised, ehedad, südamlikud, hoolivad.

selle rämpsu 2. juuni 2014 09:24
peale kulutatud raha eest võiks noortele peredele korterelamu ehitada.KRISTIINE turg ehitati ja kohe lammutati,kuhu miljonid jäid.ainult LASNAMÄELE ehitatakse.
Lõugad siin 2. juuni 2014 13:23
tt 2. juuni 2014 09:12
üle 7 milli eest osteti printeriTahma!!!!!????
Soomes/ Rootsis tasuta linnalehed samuti.
................................ 2. juuni 2014 08:49
Vähemalt need lehed on tasuta,sest inimestel pole raha lehtede ostmiseks.Hea,et keegi hoolib.
mina 2. juuni 2014 08:45
lõpetasin näiteks "Postimehe" tellimise. Mitte midagi asjalikku pole lugeda, tohutu mõttetu reklaam ja täielikult ref-de hääletoru.
NO VAATA, KUI TUBLI SA OLED! 2. juuni 2014 09:19
Sinu kreedo (seda võib ju välja lugeda su kirjutisest!): "Kõik, mis tasuta saadud, on väga asjalik - no mis sellest, et riigivastane propaganda ja kesikute hääletoru - aga mõtle kui odav ikkagi!"