Kommentaar

Elver Loho | "Revolutsioon" kestis 835 päeva (9)

LISA KOMMENTAAR

Juss 6. juuni 2014 17:39
Hea ikka vanu lehti vahel sirvida...
Kas see Elver on see hull mustlasmutt, kes on jälle kuskilt valla pääsnud ja tahab teada anda, et tema on vähemalt arvamusliider kui mitte kogu maailma juht. Mina,mina, mina embasin, mina peer...sin ja see peab kindlasti kõiki huvitama.
Anne 3. juuni 2014 12:15
Elver Loho peaks avalikustama, kes olid need, kes ta kleeplindiga kempsu kinni panid. Kas tema suhtes tarvitati ka seksuaalset vägivalda?
Jaanus Raim 2. juuni 2014 23:16
Minu arvates võtab Elver "valimisi" ja nende "tulemusi" liiga tõsiselt :)
realist 2. juuni 2014 15:15
Lohol on kahjuks tõesti suurushullustus. Ajalugu ei alanud ACTA meeleavaldusega ja mingit revolutsiooni see ei vallandanud. See oli vaid üks, ei esimene ega viimane ega ka mitte kõige suurem meeleavaldus. Juba enne seda olid korraldanud suuremaid meeleavaldusi nii õpetajad, pensionärid, kaevurid kui ka arstid. Lihtsalt noor inimene, kellel puudub poliitiline mälu, seda kõike ei tea ja peab just ennast maailma nabaks.
bewt 2. juuni 2014 06:09
kas juku kalle raid on see totakas irlibolševik?
pontius 2. juuni 2014 05:37
kuule neeger uuri oma vanaema ja vnaisa sigadusi ja siis tule kraaklema !!!
küsijapeepulk 2. juuni 2014 01:59
Misse Loho seal koolis nii väga ikka teha sai? Vaatas ehk isehakanud krahve vale pilguga? Kas seda just suurusehullustuseks annab lugeda, on muidugi iseasi.
mnjahhhh 1. juuni 2014 22:08
Lugupeetud "Õhtulehe " toimetajad, PALUN KUULAKE ja VAADAKE "Delfis" 07. mail kell 16.25 üles pandud lugu ühest väga naljakast ja ilmselt raskes suurusehullustuses vaevlevast Elver Loho nimelisest. Enne kui Te tema üllitise siia üles panete. Soovitan üle kuulata kõigil. Saate palju naerda ja tuju pikaks ajaks heaks.
Sellised, kelle arvates kõik teised on kas lauslollid või tühikargajad räägivad erakonna moodustamisest. Tule taevas appi. Loho tuleks jälle kuskile kindlamasse kohta toimetada; niisamuti nagu me koolis LOHO KLEEPLINDIGA KEMPSU KINNI PIDIME SIDUMA.

landlord 1. juuni 2014 21:59
Eelmise nädala valmistulemuse taga on ainult kahe sündmuse kombinatsioon: need on Ukraina sündmused ja hiljutine peaministrivahetus (loe: nii Ansipi kui ka Kallase taandumine).
Rahulolematus on rahva seas täiesti alles ja leidis seekord väljundi erakonrdselt madala valmisaktiivsuse näol.