Maailm

Illarionov: Putin valmistub uueks maailmasõjaks

BNS, 31. mai 2014 14:17

196 KOMMENTAARI

m
Mida veel/ 7. juuni 2014 13:54
Tore lihtsalt nii TORE eesti elab OTSE venemaa kõrval. No kuulge ma läheksin juba parem Ameerikasse elama
j
Jaanus/ 4. juuni 2014 07:34
Kes soovib midagigi teha Venemaa terrorireziimi vastu, siis ärge ostke vene tooteid ning ärge tankige vene kütust. Ainus tankla Eesti Vabariigis, kus ei ole vene küte on Statoil !
t
taavi/ 3. juuni 2014 08:54
ajalugu kordub.jumalast äravalitud rahva vabamüürlastest maailmavallutajatele pole kerge vastu hakata,seda on üritanud ehk hitler ainult.praegu on valik kahe halva vahel-eelnimetatud tegelased või putin,ei teagi,kumb hullem on.euroliidu vabamüürlased litsuvad ka juba aegamööda kihvu kokku,nii ülbelt nad seekord ei tegutse kui n-liidu loomisel,eesmärk mõlemal juhul sama.
l
lugege/ 2. juuni 2014 17:31
Palun artikkel låbi enne, kui siin lahmima hakkate, et kus kolmas MS jåi. Jumal sa nåed ja sa ei műrista.
v
Vahindra/ 1. juuni 2014 23:25
On ikka hea, et Illarionovit, Nemtsovi jt. tassitakse mööda maailma ringi, põhiliselt küll mööda Baltikumi et nad saaksid oma jutuga Putinile aurat lisada ja alati leidub neid, kes nende sõnumid edastavad ja veel rohkem neid, kes tormiliselt reageerivad.
j
1. juuni 2014 22:46
Jumal kaitse meid ja meie lapsi!Anna inimestele tarka mõistust ja meelt olla sõbralikud ja elada rahus nii mujal kui ka meie endi kodumaal.
e
endine/ 1. juuni 2014 22:40
soovitas valmistuda ja seejärel vallandati! Nüüd on kibestunud.
s
seltsimees Mutter/ 1. juuni 2014 21:15
mis moel mu kommentaar ei vastanud tingimustele,? Täna vaatasin õnnelike Krimmi elanike REN-tv,venelased alles nüüd said teada et elasid välismaal,kodumaal autojuhi kahekuune kuupalk 300 eurot,plääsid on neil tühjad ,vaatavad kaugusesse ning ootavad turiste.

h
Hirm koletise ees./ 1. juuni 2014 21:04
Ei ole tegemist mitte Puutiniga ainult. Venemaad juhib 2 peaga koletis, ehk Puutini ja Medvedjevi ristsugutis. Kõige hullem on, et isegi Venemaal endal on tegelik segadus, sest keegi ei tea mida teha. Loodetavasti sõidab see PuutinMedveedjevi vanker ükspäev kogemata valede tegelaste varvastest üle ja siis eraldatakse ka kaks kuuli. Üks ühe ja teine teise pea jaoks. Tulistajaks võib aga osutuda üks nende endi välja õpetatud nashist, sest üsna varsti saavad nad aru, et vsjo pole üldse nasha, vaid Puutini ja Medveedjevi sarnased, koos oma vasallidega lähevad aina rikkamaks ja ülbemaks. Öeldakse, et ajalugu kordub. Kes teab. Äkki on kusagil juba uus noor Uljanov tegutsemas.
Mis puutub aga kolmandasse ja neljandasse maailmasõtta. Kolmas pole ju veel lõppenud. Selle alustasid euroeufoorlased. Kõik riigid pole veel majandusikkesse tormanud. Euroliidu elajas aga tahab järjest ja järjest rohkem ohvreid. Ime, et keegi pole veel Brüsselis sittumisdirektiivi liikmesriikide kodanikele välja mõelnud. Aga eks ta ole. Kõik riigid on pimedad. Nii kaua, kui saab midagi. on kõik EL suurpooldajad. Aga varsti tuleb tagasi andma hakata!!!!! Saamised vähenevad iga aastaga. Ja siis ongi ülesanne täidetud. Täielik majanduslik sõltuvus. See on tegelik EL.
Venemaa on teiselt poolt endiste ja praeguste SRÜ riikide haavatavuse endale nii kergeks teinud, et oma piiride laiendamisel ei tee keegi suurt palju kära. Kui sellisele riigile, nagu Ukraina lihtsalt separatiste rongidega kohale veetakse ja kohalik sõjavägi nagu peksasaanud kutsikad nurgas kiunuvad, siis mida? Varsti lehvivad seal punalipud.
e
1. juuni 2014 20:05
Eesti meediast saad tõe teada juhul, kui Putini asemel mõtled USA.
e
enne/ 1. juuni 2014 18:12
olgu venelased,kui olla neegri "lakey"
v
1. juuni 2014 17:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
nipitiri/ 2. juuni 2014 07:17
m
Matu/ 1. juuni 2014 17:11
e
1. juuni 2014 17:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
õ
ÕIGE!/ 1. juuni 2014 17:16
t
Täis lollus/ 1. juuni 2014 13:28
Üks mees nüüd maailma vastu ja vaat, et võidab ära ka. Keegi ei saa midagi teha. Nagu Putinil oleks ainuke immuunsus siin planeedil.Mingi ülemaailmne poliitiline jura, mis on meelega tekitatud.

k
1. juuni 2014 13:16
Karjuvad! Ei taha Ei taha Ei taha! No ja siis! Tuleb hiid puutja ja lööb maha! Astub lihtsalt peale ja läheb edasi!
p
Popol Vuh/ 1. juuni 2014 12:37
Kellele on kasulik taolist mass hüsteeriat toota, propageerida? Kas taolise jama kuvamine meie keskvoolu massimeedias, aitab eestlastel lahendada, omaendi majanduslikke probleeme? Või on tegemist tahtliku, teadliku tegevusega, et EV siseprobleemidest tähelepanu kõrvale juhtida. Võtke vaevaks ja uurige selle vennikese tänast tausta ja teile saab koheselt selgeks, kelle käsu järgi haugutakse. Lollikari.
e
1. juuni 2014 11:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ets/ 1. juuni 2014 13:53
v
võrdlus/ 1. juuni 2014 11:35
pole maailmas ükski diktaator ise võimust loobunud. Puutja puhul tekiksid siis kohe küsimused elumajade plahvatuste osas, varanduse saamise osas ja arvatavasti veel sadu erinevaid küsimusi. Ükski rahvas maailmas ei taha, et tema liikmeid ohverdatakse, et keegi otsustab siin ja seal midagi õhku lasta, avantüüre teha jne. Rahva tagalt varastamine on ka kuripatt ise...
t
to: Lible/ 1. juuni 2014 11:15
t
to to Lible/ 1. juuni 2014 11:19
l
Lible/ 1. juuni 2014 11:09
Küll te näete, et- TIBLAD MEILE VEEL ;;ÕNNE" TULEVAD TOOMA!!! Kõik see kesikute kamp juba külvab, vähemalt Tallinas, juba õnne meile!
Kesikluse tippnäide on ju trammiteede remont!
m
1. juuni 2014 11:28
mis need reffid etemad on, kesikud vähemalt hakkasid tegemagi, ja ei küsi meil veel midagi, aga need reffid tahavad nüüd sandid likvideerida, käskides neid tööle määrata, rahad omale, ja - putinile on oma piiride kinkelepinguga ilma sõjata kingitud, mida see tahtis, ja tahab edasi. nüüd saatis kreml e-ansipi euroopasse, varsti on brüssel ka putiini võimu teostamas... äkki ets valab trammi rööbastest salaja suurtükke, müüb vanametalliks, nagu naabriplikas vihjati, reffid aga tahavad euroreiliga omale taskuid täita, kui meist tõhjadest rongiraudteedest riik risti rästi täis on, ja sandid ehitama peavad, millal aga...
siin on vaid ühed röövlid hullemate vastu, selline süsteem.
l
lible/ 3. juuni 2014 13:43
kaim ju võrukas,palju nagu kirjaoskust tahta.
j
Juss/ 1. juuni 2014 10:58
Võibolla. Aga vot ei usu neid "endiseid". Endised kommunistid, endised elukaaslased, endised tööandjad jne jne. Pole usutav kaader need "endised".
t
to juss/ 1. juuni 2014 11:18
Need, kes ennem ise kättpidi sees olnud teavad asju ning telgitaguseid sinust ja minust märksa paremini ning täpsemalt. Lihtinimesed on üldiselt meedia lollitada. Kes kuulab suu ammuli tsenseeritud Putini propagandamasinat, kes läänt.
j
juks/ 1. juuni 2014 09:44
tra Jumal on pidanud 20x vähemalt maale tagasi tulema. Ple tulnud ju :D
Sisutühi uudis kergeuskilute inimeste paanikasse ajamine. Tubli Õhtuleht, vääääga tubli :)

m
Muhk/ 1. juuni 2014 09:43
Maailma kõige lollim ja jälestusväärsem mees. Meie kohalikud venelased on ekstaasis- putin päästab. Mille või kelle eest, ei saa aru? Debiilikud.
m
Mötled/ 1. juuni 2014 10:15
s
1. juuni 2014 09:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
1. juuni 2014 11:38
Kas töötad seal torulukksepana ,et tead?
k
Kust sa tead, / 1. juuni 2014 13:43
et ta juba seal pole? Ega tal endal polegi vaja isiklikult kohale ilmuda - rohelisi mehikesi on sinna juba tükk aega imbunud "turistide" sildi all. Need külvavad kaost ja korralagedust kuni kohalikud elanikud hakkavad nõudma korra taastamist. Siis astubki lavale SUUR INIMKONNA PÄÄSTJA - Putin Esimene, kes toob Donetski ja Slovjanski oblastite elanikele igavese õnne ja ilusa elu. Aga vasturääkijad kuulutatakse rahvavaenlasteka ning lastakse kohapeal maha.
t
tõega/ 1. juuni 2014 09:18
IRL üks propagandatorudest, ja sõjapsühhoosi õhutaja -Mihkelson on Eesti kuulutanud rinderiigiks. Illarionovi jutt ei saa olla adekvaatne , kui neil on Putiniga kana katkuda.Kui ka Putin sooviks maailmasõda teab ta väga hästi, et ka tema riik hävineb.Meil on vaja sõjast rääkida sellepärast, et viia tähelepanu kõrvale oma riigi siseasjadest, ehk majanduse ja heaolu põhjaminekust.
s
1. juuni 2014 11:18
see su reetur mihkelsoo on just putini suuvooder, kui me okupatsiooni edasi piiride "lepingu<<<<<<<<<<<<<" - kepinguga laiendas... kui kõik aina nagu ühest suust sama juttu rääkides, et putin tahab... hakkad aga uskuma, ja on ju näha, kuidas putja aina laiendab enda ambitsioone, okupeerides, gruusiat, meid, ukrainat, jne. jne. - lõppu pole näha - süües isu kasvab. oma seaduslik eit lausa lahutas maailma rikkamast mehest, mõrtsukas ootab, et keegi ta hävitaks, muidu tapaks ise kõiki.
on muidugi variant, saata ilus tark naine talle peale, aga ... kes sellist tahaks ?
o
omg/ 1. juuni 2014 09:12
nii juhtub alati. kui võimule pääseb rumal ja võimuahne inimeene....temal on tähtis ainult tema ego ja eneserahuldus...pole ju midagi, mida ta ei oskaks( kurgedega lennata, tiigrit ravida jne.) Teda ei peata miski, kui siis vääramatu looduslik jõud:)
m
mnjahh/ 3. juuni 2014 14:22
siin on tagajärg näha,olen alati rääkinud,et teinepool tuleb tuua kaugemalt,nagu Rootsi kunn tegi.Aga meil ju enamus sugulastega abielus,seepärast ka sellised kommid.
n
Nördinu/ 1. juuni 2014 09:11
Mul on tunne, et eestlased või õigemini meedia ootavad lihtsalt sõda. Päevast päeva tehakse teooriaid. Laskem lihtsalt elada ja mitte kogu aeg hirmu peale ajada. Kui tuleb siis tuleb.aga ärgem olgem ootuses. Meist ei sõltu midagi. Nii et LÕPETAGE HIRMUTAMINE. La kommijad,teie t6argutamine ei vii kuhugi. Tegelege oma eluga.
p
Puutja valmistub, Eesti valmistub, ... Kõik valmistuvad juba aastakümneid./ 1. juuni 2014 09:01
Millist sõda ootate, parem teha (eestlaste eeskujul) uued piirilepingud, ilma pauguta ja "visake püssid kohe põõsasse!". Ja tuleb taas pikem rahu, kus eestlased arendavad oma kultuuri, laulupidudele tulevad endised-praegused- endised aukülalised, kes olid ja on iga riigikorra ja valitsuse eesotsas.
m
mul/ 1. juuni 2014 08:43
on veel üks teooria kogu selle maidani ja krimmi kohta.Putin om kgb koolitusega oli kogu selle jama taga ja eesmärk oli kohe alguses Krimm ja must meri.Maidan ja Janukovits olid vaid eelmäng krimmile see oli peenelt lavastatud ja ta mängis kõrgelt üle kõik suured lääne spetsid vene küsimuses.pole tal vaja seda i-ukraina vaestemaja ja nüüd vaid itsitab pihku vaikselt. s.o.sügavalt minu arvamus.vot nii.
e
eesti/ 1. juuni 2014 08:36
ajakirjandus koos parteidega tööta psühholoogiliselt inimesi, aga õnneks enamus jääb ükskõikseks ja elab oma elu rahus edasi. Aga sellilste artikklite valguses püütakse rahva tähelepanu kõrvale juhtida enda kasuahnetelt mustadelt tegudelt. Sõjaministeeriumi 4 milj. printerite hooldus, mis on tegelikult ulme ei huvita kedagi !!!! Fosforiit ei huvita kedagi jne. Trei idiootsusi ja hüsteerijat ja selle varjus on osadel hea pappi tasku toppida.

j
1. juuni 2014 07:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Jaak/ 1. juuni 2014 08:41
Mine ravile. Putin on tore inimene, värdjad on need muud, kes propagandat jagavad!
p
Putin/ 1. juuni 2014 07:02
s
seltsimees Mutter/ 1. juuni 2014 02:57
muidugit muidugit ,ainult alaarenenud inimesed ei tea et Venemaa on piiritu heaolu ning õnne maa.
l
lollusest/ 1. juuni 2014 02:47
Issand kui loll see Illarionov on ja veel lollim see, eks teda ajalehte topib.
s
seltsimees Mutter/ 1. juuni 2014 02:39
teate kes need vasistid on ,need on halvad inimesed aga antivasistid - need on head inimesed.Sedasi seletas venelane eile õhtul meerika ajakirjanikule vene tv ТВЦ saates.Kõik propaganda käis 1940 aasta stiilis.Siis said eestlased ka õnnelikuks - täitsa vabalt võisid vaadata vene sõdurit!
s
seltsimees Mutter/ 1. juuni 2014 02:26
kes kes aga investor näeb kõige paremini kuhu raha läheb.Prantsuse välisminister ütles üsna selgesti venelastele - te olete meile võlgu 648 miljardit dollarit,me näeme et te valmiostute sõjaks,ning nüüdsest kõik tehingud sulas.
a
1. juuni 2014 02:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Juuli/ 1. juuni 2014 06:49
Mis ajast on agressorriik, mida on Venemaa olnud juba 2000 aastat, rahu tahtja? Jah, rahu tahab ta siis, kui järgmine võõrriik on vallutatud. Sea kari, mitte Vene valitsus! Muidugi on see ukrainlane bandiitide silmis ekstremist, kes ei taha omal maal Vene valitsuse all elada! Aga ainult lollid tahavad seda!
w
1. juuni 2014 02:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kes need libud/ 1. juuni 2014 06:50

m
1. juuni 2014 02:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
AAAAAAAAAAAAA/ 1. juuni 2014 06:51
h
heil hitler/ 1. juuni 2014 00:25
ütles Illarionov, kelle sõnul Putin on hakanud viimasel ajal rääkima Vene rahvuse geneetilisest koodist ning kutsuma venelasi ennast riigi heaks ohverdama.
Ja siis se väike mu*n väidab,et ta ei tee täpselt seda mida tegi Hitler omal ajal..... Hitler ajas täpselt sama mula suust välja ja tahtis teha "täiuslikku sakslast" ja muud sellist ila. Nu eks näe mis saama hakkab . Vallutavad ukraina siis maailm vaikib....(seda juba praegu tehakse) siis tuleb järg balti riikidele ja siis veel vaikitakse . Ja siis kui ronitakse poolale peale siis hakkab maailma sõda uuesti pihta. Ja täpselt samuti hakkas pihta teine maailma sõda.... poolast.
Se on juba ammu teada ,et poolakad ei salli neid vante nii,et seal ei ole mitte midagi imeks panda ,kui nad oma jala sinna riiki tõstavad.
Aga siis ma loodan,et ei tehta seda tavalist strateegilist viga ning ei minda tiblastani vallutama talve perioodil.... Sinna tuleb peale minna just aprilli lõpu poole ja kogu se riik maatasa teha ja seda nii,et viimne ,kui üks euroopa riik sellele kaasa aitab. Vandid tuleb siit maailmast minema pühkida ja siis peale selle tuleb järg juutidele ja alles siis saab rääkida rahust siin ilmas.
o
Oht / 1. juuni 2014 01:32
Ma ei suuda uskuda mida ma praegu lugesin see on lihtsalt puhta Fašisti jutt .
i
1. juuni 2014 03:03
issand jumal , tead mida,
sa ei ole inimene sa oled rumal loom ,et arvad nii! :D
p
1. juuni 2014 11:29
Pole paha,poiss on kövad plussid kogunud!!! Eks seegi näita,kes siin kommentaariumis valitsevad! ;D;D
o
oh/ 1. juuni 2014 00:17
N
../ 1. juuni 2014 00:06
Natuke Stalin'it+ natuke Hitler'it+ natuke Lenin'it= Putin.
p
31. mai 2014 23:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kuule/ 1. juuni 2014 02:48
s
See on/ 1. juuni 2014 06:31
võimalus eestlased ja venelased riidu ajada.Kuid milleks? Kas selleks,et üks väike mees tahab SUUR olla üks-kõik-mis -hinnaga? Strateegia on lihtne-vaja riik sisemiselt keema ajada-erirahvused üksteist vihkama ajada.Ma ei tea.kui hästi seal venemaal elatakse,kuid tean,et keegi ei taha sõda-isegi venelased.Ainult see inimene võib sõda tahta,kes on elus pettunud,et pole saanud TEMALE väärilist kohtlemist saatuse poolt. Kuid vähe on inimesi,kes sünnivad õnnesärgis ja kuldlusikas suus.Ja palju võimalusi rikume me ise ära juba nooruse rumalusest,kui protestime keeldude ja käskude vastu,teadmiste omandamise vastu jne. Ja mõni kohe ongi kurjana sündinud-või on "vanakuri"ise ta sisse sünnihetkel pugenud...Puutinil,kui ta tõesti sõda soovib,on ka "vanakuri" sisse pugenud.Lihtsalt seetõttu,et ta ei suuda OMA kodumaal kõike seda teostada,mida teised riigid on saavutanud ja nüüd on ta kui "paha laps" kes läheb teiste mänguväljakule asju lõhkuma...Lihtsalt kadedusest,kibestumisest ja suutmatusest oma viha maha suruda...
k
külaline/ 31. mai 2014 23:38
ma nägin täna kolmandat maailmasõda vist... ma olin mänguväljakul sõbraga ja siis väikestel 9 aastastel lastel olid mängupüssid käes kus olid mingid valusad kuulid sees ning nad lasid sellega teisi... kaklesid ning sõimasid ka.. see läheb kahtlaseks
h
hahah/ 31. mai 2014 22:44
No laske puutinile kuul pähe ja siis kogu maailm räägib järgmised tuhat aastat ,et kord oli üks kangelane kes peatas neljanda maailmasõja .
v
Vauvi / 31. mai 2014 22:41
Imelik,et keegi pole selles veel Savisaart süüdistanud :D
s
sah/ 1. juuni 2014 10:50
Ets m6tleb juba viiendast maailmas6jast.

n
no/ 31. mai 2014 22:18
SLÖ-le on klikke vaja. Lugeja vaatab, et juba eljandat maailmasöda kavandatakse ja sodib kommentaari, et Putininil on lugemisega raskusi v lugemine segamini läinud. Esialgu pole södade järjekord isegi kolmandani veel jöudnud. Ja kolmanda järgselt tuleb töenäliselt ikka julgelt 500 aastane vaikuse periood ilma inimkonnata. Sestap neljandat täna kavandada mötet küll ei ole. Radioktiivne saaste ei vöimalda inimkonnal säilimist üle kolmanda
b
Bla/ 31. mai 2014 22:03
80% vene kodankke on rahul Putini stiiliga, mismoodi see demokraatlikuks muutmine käib? Ainus võimalus on, et kui Putin alustab NATO riigi vastu sõda ja ta kaotab selle.
a
Ah ära nüüd soga/ 1. juuni 2014 06:55
Putin ei kaota .astub natokesele ilusti kirsaga kõrile
k
kelkk/ 31. mai 2014 22:02
Kui sõda siis sõda, ja ilmselt jääb see meie viimaseks sõjaks. Venemaa ei suurenda selle sõjaga enda valdusi vaid hävitab kogu maailma ja kahjuks ka ise ennast. Siin on mängus kogu planeeti hävitavad sõjatehnikad. Kui venemaa ja kõik muud riigid laseksid käikku oma aatompommid siis nad ei tee sellega halba oma vaenlasele vaid kõigile. Kui peakski algama see mida me kõige enam kardame siis unustagem kõik ilusa maailmast, metsad, loomad, tšunglid ja niiedasi. Kui me peaksimegi selle üle elama siis ma loodan et inimesed võtavad mõistuse pähe, kuid siis kahjuks liiga hilja. Mis mõtet on hävitada kõike seda mille oleme aasta sadadega loonud, ja seda veel ühe inimese pärast. Venemaa ei too oma vallutamisega rikkust vaid vaesust.
l
lollile/ 1. juuni 2014 02:49
n
31. mai 2014 21:41
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
praku nii see on/ 31. mai 2014 21:54
siin pole mõeldud avaldada objektiivseid ja arukaid arvamusi ja veelgi hullem kui inimlikud arusaamad tulevad.Võite sõimu,tapmisähvardusi ja laimu avaldada.See ongi demokraatia !
e
ei/ 31. mai 2014 21:18
m
Mulk/ 31. mai 2014 21:18
Rahvas ärge uskuge neid rumalaid ajakirjanikke.Pole see Putin ka nii rumal ja ega tal lastagi teha.Need on meil need rumalad ajakirjanikud ja rumala zerinovski ajal oleks juba mitu sõda üle käinud.Rahu ja veelkord rahu,tark inimene ei tekita paanikat.
s
31. mai 2014 20:54
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
Peafüürer Putini fašistidest kaasmaalased/ 31. mai 2014 21:27
Kui sa jobu siin fašistidest räägid, siis need on tänasel päeval ainult Venemaal ja nende füürer on Putin. Venemaa on vaene kui kiriku rott, sellepärast ta püüabki oma rahva tähelepanu kõrvale juhtida ja on juba sada aastat võidelnud küll ülemaailmse kapitalismi, imperialismi, fašismi, bandeeralaste jne, jne. Samas need nn imperialistid peavad ainult peent naeru kui Vene näljarotid neid sõimavad. Majandusega on vaja tegeleda, mitte võõraste maade vallutamise ja vaenlaste otsimisega - te venemeelsed tolvanid!
t
tõelisele fasistile/ 1. juuni 2014 02:50
Su märg unistus, fašist.

a
at/ 31. mai 2014 20:42
kunagi paar aastat tagasi,kui enne jõule 2012ennustati maailma lõppu jakuskil kais mingi madi ja põhja korea ähvardas tuuma rünnakutega,karjuti ka et see on kolmanda maaulmasõja algus ja 2012 l algab tuumasõda,oli venemaal Putinil mingi aastavahetuse intervjuu,kus ta rahustas rahvast,öeldes,et praegu sõda ei tule,et SÕDA TULEB 2016-2017aastal ju tal olid juba siis plaanid teada ning teadis,mida rääkis.eks need praegused sündmused on kõik eelmäng ja katsetused suurema sõja ettevalmistamiseks.talt võib kõike oodata,kes nende plaane teab.kogutakse jõude,oodatakse prantsusmaalt laevad ka ära ,tehakse seni venelastele ajuloputus propagandat ja kui aeg käes,siis urraaa sa rossiu.
i
idioodile/ 1. juuni 2014 02:51
v
valeri/ 31. mai 2014 20:32
kui see uudis omab tõepõhja, siis tuleb Putin maha lasta või õhku lasta. Sellist haiget värdjat pole maailma vaja, kes muudkui tahab tappa ja sõdida. Putinile võiks keegi lasta kuuli pähe, see on kõigest fantaasia, seega pole põhjust kellelgi ka iriseda mu kommentaari üle
i
Im/ 31. mai 2014 21:31
Ole nyyd mönus ja rahune maha! :D Kui sel jutul on töepöhi,siis pyhitakse eestisugune väikeriik maamunalt kiiremini kui jöuad oma kaks sörme peldikus täis pissida. Jutt käib ju maailmasöjast ja peale Poola ja Baltikumi Venemaad Euroopas ei huvita,ylejäänu jätab ta oma liitlastele ning neid on...Pyssiga vöpsikus paugutamist ei tule,köik tehakse lihtsalt maatasa ja vöitjatel aega ylesehitamiseks kyll,ellujäänutel tööd ja leiba sajanditeks.
l
lord/ 31. mai 2014 20:22
soda kui see tuleb tuleb kiievi pättide poolt
eesti ja el peaksid kiievi pättidega kõik suhted katkestama ja neid boikoteerima igas asendis
a
Anekdoot/ 31. mai 2014 20:20
Hitler küsib Jumalalt: "Kas Saksamaast saab kunagi normaalne riik?"
Jumal vastab: "Peale sinu surma!"
Hitler lahkub nuttes.
Kim Chong-un küsib Jumalalt: "Kas Põhja-Koreast saab kunagi normaalne riik?"
Jumal vastab: "Jah, tuhande aasta pärast!"
Kim Chong-un lahkub nuttes.
Putin küsib Jumalalt: "Kas Venemaast saab..."
Jumal põgeneb nuttes.
e
ei aja naerma/ 1. juuni 2014 02:52
Sa oled ise anekdoot, irw sulle, anekdoot mage...
o
Oht / 31. mai 2014 20:13
Kas te ise ka usute seda, et Mingi IIIarionov oleks sellist asja öelnud ja veel Puutini nõunik ning milleks üldse Venemaal kellegiga sõdida.
o
Oht / 31. mai 2014 20:13
Kas te ise ka usute seda, et Mingi IIIarionov oleks sellist asja öelnud ja veel Puutini nõunik ning milleks üldse Venemaal kellegiga sõdida.
a
31. mai 2014 20:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
arx on loll/ 31. mai 2014 20:42
Ära usu propagandat! Kolm sõda jääb vahele, kohe kimatakse neljandasse. Juhmid, juhmid, juhmid! Tuleb aeg, kus palute ja nuuksute veel Venemaa rüppe....
k
kuiyt/ 31. mai 2014 20:54
keegi nii jobu ei ole nagu sina kremlipeni,et okupandimaa venemaa rüppe tahaks
i
ise/ 1. juuni 2014 02:54
Ise oled jobu ja suur aferist.
j
ja kuidas / 1. juuni 2014 08:52
veel lähete Venemaad paluma jobudikud
p
P/ 1. juuni 2014 02:53
Miks Moskvasse, sinu majale ikka.
t
teate mis/ 31. mai 2014 20:11
aitab juba sellest sõja õhutamisest,kui tuleb siis tuleb ta ilma teie rumalete kommideta niikui nii.

h
Helina/ 31. mai 2014 20:05
Oota kuna see kolmas ms toimus? :s
v
VK/ 31. mai 2014 19:46
Otot kas ma magasin nüüd kolmanda maailmasõja juba maha . Tuleb juba neljas, täitsa pees asi.
l
lol/ 31. mai 2014 19:39
Oojeeeee...Suur Jumal uncel Sam, oma idiootliku ajupesu anna meile iga päev!
Näe vaeva suur Uncle Sam, et ka viimane idioot maakeral võtab CIA lollusi ja valesid tõe pähe!
t
Tänapäeva sõjad peetakse inimeste peades./ 31. mai 2014 19:28
Lülitage välja teler, raadio, internet (kohe paariks päevaks kui suudate) ning mõelge selle peale, mõelge kohe palju. Algul on küll natuke raske ja keeruline aga kui pea tööle saate hakkab pilt taas ette tulema.
t
Tänapäeva sõjad peetakse inimeste peades./ 31. mai 2014 19:28
Lülitage välja teler, raadio, internet (kohe paariks päevaks kui suudate) ning mõelge selle peale, mõelge kohe palju. Algul on küll natuke raske ja keeruline aga kui pea tööle saate hakkab pilt taas ette tulema.
u
31. mai 2014 19:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
arvan/ 1. juuni 2014 02:54
USA tuleks ära killida, siis saab rahu.
l
lol/ 31. mai 2014 19:06
pigem ikka venemaa, iraan ja hiina maailma vastu
m
31. mai 2014 19:16
h
hommikuleht/ 31. mai 2014 19:06
Oh seda va Putinit küll, teeb jäähokis sobi ja nüüd tahab veel maailmasõda ka alustada, aga noh hea, on emadel kellega lapsi hirmutada.

k
kolmas alles käib./ 31. mai 2014 18:50
No kui tornid maatasa tehti, siis öeldi et kolmas sõda tuleb pikk, mis neljandast sonite.
p
Putin päästab maailma/ 31. mai 2014 18:46
Ta teeb ameeriklastest pulbrit
k
kuit/ 31. mai 2014 18:51
vaata,et okupant hitler putinist ja teist kremliräbalatest pulbrit ei tehta
k
Kõrini/ 31. mai 2014 18:41
Täiesti kõrini on juba sellest sõjahüsteeriast ja venelaste tuleku kuulutamisest. Saaks ometi üks päevgi ilma nende uudisteta.
a
Antu/ 31. mai 2014 18:54
Meil on vaja oma väikese banaanivabariigi militaar kulutustele õigustust.Afgaani poisid vaja ka nüüd kinni maksta ja ka nende ravi kes võõral maal viga said.Peab paanikat tegema,et saaks raha kulutada.
h
haha, / 1. juuni 2014 15:23
kes siin keda peksab ? Bandeera värdjad peksavad Ida-Ukraina venelasi ja Timoshenko on ise nad lubanud viimseni ära hävitada, nii Venemaast ega venelastest ei jääks ka põletatud põldu järele !
Kas kohalikud ja nende mõttekaaslased vabatahtlikud Venemaalt peaks lihtsalt pealt vaatama kuidas nende oma rahvas maha tapetakse nagu Odessas nad surnuks põletati ? Loomulikult hakatakse bandeeralaste terrorile vastu ja tehakse seda käepäraste ja kehvakeste relvadega, mis on võetult miilitsalt ja allaandnud Ukraina üksustelt .Kui Putin tõepoolest sooviks Ida-Ukrainat vallutada, siis oleks see tehtud paari tunniga. ja kui Venemaa relvastaks tõhusalt separatiste, oleks Ukraina karistusüksused samuti maa pealt ammu minema pühitud .
Tegelikult süüdistavad separatistid juba Putinit hoopis reetmises, sest Moskva vaatab lihtsalt pealt ja ei aita neid mingil olulisel moel.
c
Crack/ 1. juuni 2014 15:13
Nõukogude sõjaajaloos oli käibel termin "predvoennõi period". Sellega tähistatakse ajaperioodi 1939 aasta 1. septembrist kuni 1941 aasta 22. juunini. Sellel perioodil Nõukogude Liit väidetavalt ei sõdinud, vaid oli tänapäeva mõistes "missioonil". Sõda algab seega hetkest, mille lepivad kokku võitjad. Ka väike Eesti on juba aastaid sõjas (vabandust - missioonil), kuid meie valitsejaid ja meediat see ei häiri. Antud artikli sõnumit tuleb vaadelda laiemalt - kõik valmistuvad sõjaks ja vaid ühest (kaotajast) saab lõpuks patuoinas.
Kui võidab Venemaa ja tema liitlased, siis Eesti kuulub sõjasüütajate klubisse.
o
oksma parim sõber / 31. mai 2014 18:35
peaks putinile oksma peale saatma
a
Arnold Oksmaa/ 31. mai 2014 18:37
Lähen hea meelega, mu parim sõber
m
MATS/ 31. mai 2014 18:34
Venemaa on suusõdadest alati kasu lõiganud.
1. Peeter I sõjad Rootsi ning koalitsiooni vahel (Venemaa, Poola ja Taani) - saadi Eesti ning Läti. Ka mingi osa Poolale kuulunud Ukrainat.
2. Jekateriina Ii sõjad - Poola jagamisel saadi pool Poolat (kogu Ukraina, Valgevene, põlise Poola Idaosa Varssavi kasa arvatud, osa Soomet, Kuramaa hertsogiriik. Lõunast Türgilt suured maa-alad, Krimmi khaaniriik. Maa-alasid Kaukaasiast.
3. Napoleoni sõdade aeg. Tsaar Aeksander I valitsus - Kogu Soome, midagi veel Poola ja Preisi aladest, midagi Türgi aladest.
4. Türgi süjad XIX sajand. Taas maid juurde.
5. I maailmasõda - sellega mindi alt, kaotsati palju.
6. II maailmasõda. Hõivati Balti riigid, Soome Karjala ning väljapääs Põhja jäämerele, Poola idaosasid, Rumeenialt võeti Bessaraabia (Moldova), Jaapanilt pool Sahhalini saart ning Kuriilid, midagi ka Mandžuuriast. Hõivati suur osa Kesk-Euroopast, kuhu moodustati oma kontrollitavate valitsustega ustavad vasallmaad, rahvademokraatiad (Poola, SDV, Tšehhoslovakkia, Ungari, Rumeenia, Bulgaaria, Jugoslaavia)
Seega - venelased on sõdades olnud enamasti ikka saamamehed. Selge see, et nad taas ühte uut sõda, territooriumite ümberjaotust ning taas uut tublit noosi ootavad.
m
MATS/ 31. mai 2014 19:08
Ida-Preisimaa, niinimetatud Kainingradi oblasti sai Stalin II maailmasõjas endale veel kah.
m
miks te ei päästnud / 31. mai 2014 20:04
miks reetsite suure Führeri ideed ??? Nüüd julgete piuksuda ameeriklaste süjaväe selja taga.
m
MATS/ 31. mai 2014 22:37
Ei saanud mitte kuidagi reeta, kuna polnud tol ajal veel sündinudki!
P.S. Ega see füürergi Stalinist palju parem polnud, ühed diktaatorid mõlemad. Stalin nottis miljoneid oma GULAG-is, Hitler oma koonduslaagrites.
Stalinil oli NKVD, KGB, ŠMRS. Hitleril jällegi Gestapo.
Tsensuur ning ajuloputus käis mõlema poole peal. Inimõigusi ei tunnustanud neist kumbki. Olid hingelt vaat et kaksikvennad. Mõlemad unistasid ka maailma valitsemisest, seega tekkis paratamatult konflikt - maailmu oli vaid üks!
t
tean/ 1. juuni 2014 02:56
Venemaa ei alusta sõdu, ta lõpetab need.
a
Adenoid Putler vs Adenoid Hinkler/ 31. mai 2014 18:32
,et kuulus rezhissör tegi selle filmi poolteist aastat enne II MS ja 4 aastat enne teise rinde avamist USA poolt.
h
hups/ 31. mai 2014 18:21
Mis toimub? Ma just ärkasin. Kas keegi teab, millal ilm soojaks läheb?
t
Tiia/ 31. mai 2014 19:07
Homme pidi vist juba soojem olema!
h
31. mai 2014 21:08
k
Kas ei leidu siis....?/ 31. mai 2014 18:13
Kas tõesti ei leidu mitte ühtegi enesetapu terroristi või moslemit, kes laseks ka Putini pommiga õhku...??? Paradiisis saaks pommilõhkaja kõige parema koha...!

k
karukusti/ 31. mai 2014 18:11
suur suumulk-selle üksi ringi liikuda ei julge-kleit selga neiu vladim.
s
:=)/ 31. mai 2014 18:06
t
tundub küll/ 31. mai 2014 18:32
et hakkab Ukraina sündmustest ...
m
Mina/ 31. mai 2014 18:02
Lihtinimene elab iga riigikorra üle,tööinimene elab tunduvalt paremini vene korra ajal. Peaasi et piirid lahti jääksid.
t
to Mina/ 31. mai 2014 18:44
Vaat kus loll jutt. Piir saab lahti olema vaid ida suunas - Siberisse! Jääb vaid Moskva kontrollitav Tele, raadio ning ajakirjandus. Varsti kaotatakse Venemaal ka internetiühendus - luuakse oma, Venemaa riigisisene ja riigi poolt kontrollitav ühendus. Täielik kontroll ning ajupesu! Piirid lääneriikidega pannakse aga kinni nagu NSVL ajalgi oli. Kas sa seda igatsed?
Ja see NSVL aegne "jõukus" ei tule enam iialgi tagasi. Venemaa on mandunud töösatusriigist arengumaaks, toorainemüüjaks. Ning need nafta ja gaasidollarid lähevad mitte rahva heaoluks vaid 90% sõjatööstuse turgutamiseks.
n
noo,otse loomulikult/ 31. mai 2014 20:06
olete alati valmis küüditama ja ära saatma. HURRRRAAAA
e
eestimeelne/ 31. mai 2014 20:07
hakka kohe venemaa poole astuma ja head teed sulle! rumal lihtinimene ja ega venelased ka sulle uut aju ka ei kingi pigem panevad sind mingiks kolhoosnikuks e. orjaks kes venelastele toitu toodaks.seda juhmi massi on Eestis ikka kuhjadena ja virnaviisi saadaval,vaata ja imesta aina.venelane ei jäta sulle mingit piiri lahti jobu.
a
alooo.../ 31. mai 2014 23:30
...saa ükskord juba aru,et nsvl enam ei ole...
p
pätid kinni!/ 2. juuni 2014 17:26
Sinusugused "tööinimesed" elavad siis hästi, kui varastada saab ja vene korra ajal SAAB varastada.
k
kiirik/ 31. mai 2014 18:02
Ta on haige inimene,nagu need hitlerid ja stalinid,mussolinid jt.kes peavad end ja oma rahvust ülemaks....sihukesed inimesed kes tahavad maailmasõda tuleks eos likvideerida.See kuradi euroopa humanism ajab oksele juba....
a
arvan/ 31. mai 2014 17:46
Tuleb miskit teha et Venemaa venelastele appi tulla saa ...peab neid venemaale tagasi saatma hakkama -kuu tagasi ma ei uskunud et nii kirjutan aga mul on sellest vene erilisest rassist kõrini-joodikute kari -kurjam
l
lugeja/ 31. mai 2014 19:49
See, kes nii kergel käel venelasi minema saadab, on tõenäoliselt ka üks esimesi eestlasi küüditamas.
o
otu/ 31. mai 2014 17:45
Mis ei õnnestunud serblastel,et õnnestub Putinil?
a
aga/ 31. mai 2014 17:41
miks te mulle ei öelnud, et kolmas maailmasõda juba läbi sai? ma oleks tahtnud ka kasvõi telekast natuke pealt vaadata, nüüd juba neljas käes!
aga eks võimukad pingutavad jah kõigest väest selle sõja nimel, et siis mõlema poole pealt manti riisuda
e
Ei alusta see PUTIN mingit sõda ja ei taha ka./ 31. mai 2014 17:40
See on meie MEEDIA, kes sõdib ja Putinile omi mõtteid suhu seab. Meile sisestatakse sõjaohtu,et KASINUST suurendada ja raha läheb sõjatööstusele,et siis Mikserid, Rõivad ,Ansipid jt saaksid vaheltkasu oma väljamaa pangaarvele kantida. Ka sõjaväge on ohu korral vaid selleks vaja,et nemad minema pääseksid.Ise kutsuvad Venemaad meie peade kohale USA-ga sõdima oma NATO sõduritega. Kas meie ladvik tõesti arvab,et NATO tuumapomm jätab tema ellu ja võtab vaid venelasi??? Ohu puhul ei pääseks siit keegi, agab see pole PUTINI vaid just meie omade ja NATO tegevus.Lollikarja hea juhtida,siis ju pea iga teine aina tapaks venelasi.Tulge mõistusele.
k
kui ausalt/ 31. mai 2014 18:36
siis enamikku sõda ei häri sest neil on kõike vastavalt vajadusele,kuid seda 10 % või vähem rikkureid küll sest vaesed peavad nende vara oma elu hinnaga kaitsma kuni nad siit plehku panevad.
k
kuidas saab olematule/ 31. mai 2014 20:20
asjale tulla???? Kära on,kisa on ,aga vat mõistust ..... ei tea milleks see mõistus vajalik on ?

p
pp/ 31. mai 2014 17:38
Ei no mida iganes. Mina küll ei usu.
h
31. mai 2014 17:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Küll siga/ 31. mai 2014 18:41
E
!!!/ 31. mai 2014 18:46
Ebareaalne hüsteeria ning bluff. Kas mitte provokaatori kisa?
õ
õige,eestlane !!!! Õige jutt!!!/ 31. mai 2014 20:08
eestlase peremees peab valitsema maad ja veed. Eestlane ise ei oska,
Peale aatomipommi rahumeelset pruukimist ei ole eestlasel midagi müüa ja ostjat ka ei leia.
s
Sööb end lõhki/ 31. mai 2014 17:33
Liliputin ei jäta enne, kui pauguga laiali lendab. Ribadeks.
s
31. mai 2014 17:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
Ameeriklased/ 31. mai 2014 18:41
k
kiuy/ 31. mai 2014 18:58
teie russid olete ju nagu tiblad,kuramuse kremli haisukotid
t
tulimane õigus/ 31. mai 2014 20:09
ainult eestlasel ja tema isandast afroameeriklasel on õigus elada.
Judenfrei .
o
ooo/ 31. mai 2014 17:01
Putin ajast maja jäänud, ma vaikselt juba valmistun siin viiendaks maailmasõjaks ja sätin asju. Minu arust oli neljas maailmasõda siis kui mituaastat sõdisin naabrimehega ,et oma tungraud ta käest tagasi saada. (
s
sirje/ 31. mai 2014 17:01
Tegelikult ei tea keegi, mis kellegi peas toimub, olgu see Putin või sinu enda abikaasa. Vanarahva tarkuse järgi"kaks ei jää ilma kolmandata", kuna see kolmas on" pauk siin teine seal", siis kolmas sõda käib ja selle laiemaks muutumise ärahoidmiseks ongi vaja kõigil normaalsetel sekkuda, siis jääb hullem tulemata. Mõelge" plussid" ka halbade asjade puhul ja need muutuvadki positiivseks, mida rohkem positiivsust mõtlemisel, seda suurem kalle rahu poole. need pole ainult sõnad. Elu on õpetanud.
m
31. mai 2014 16:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
sinu jah/ 31. mai 2014 16:53
Ma tean ainult venetiblasid oma olematu ajumahuga.Targemad ju tapeti lenini ja stalini poolt.
a
31. mai 2014 16:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
h
Hull mis hull/ 31. mai 2014 16:39
Kustutage ruttu ta kommentaar

L
-/ 31. mai 2014 16:32
Loen praegu raamatut "Kuningas. Keiser. Tsaar". Lihtsalt hing jäi kinni, kui kergelt alustati 1 Maailmasõda. Ometi olid Georgie, Wilhelm ja Nicki omavahel lähisugulased, aga asju omavahel selgeks rääkida ei suudetud, kõrkus takistas. Miljonid lihtsad inimesed pidid surema, saamata arugi mille eest.
Putin suurt sõda vaevalt tahab, see oleks ju terve planeedi hukatus! Inimesed ei peaks nii kergelt sõnu loopima nii tõsisel teemal.
w
31. mai 2014 17:31
Wilhelm oli sünnist saadik vigane ja tema alaväärsuskompleks avaldus pärast vanaema surma. Kui Kuninganna Victoria oleks kauem elanud poleks lapselapsed omavahel sõda alustanud. Georg oli lihtsalt uhke ega tulnud selle pealegi, et Wilhelmil on identideedi probleeme ja Nikolai ei osanud seisukohta võtta.
m
Maamats/ 1. juuni 2014 08:39
Loe ka seda--Partei kuld. Igor Bunits" Seltsimees lenin sääl pealik, õuduste aeg...
m
mnjah/ 31. mai 2014 16:24
Eks igasugused kibestunud endised ajavad ikka vahtu suust välja. Eestis samamoodi. Aga Putin on senini leebe talleke kui võrrelda lähimineviku USA ja Prantsusmaa terrorit mõnede teiste suveräänsete riikide vastu. Ega ta ilusti käitunud ei ole. Aga kui teised suurriigid nii käituvad, siis pole mingit põhjust puutjat kuidagi hukka mõista. Alla ei tohi ju jääda.
t
to mnjah/ 31. mai 2014 18:52
Nii leebe, et pühkis Groznõi linna varemetehunnikuks ning nottis maha ligi pool tšetšeeni rahvast. Ning küll ta veel ka Stalini tegudele järele jõuab, kui õige aeg kätte saabub. Vahest trumpab isegi üle! Mida vanalt KGB-žnikult muud tahtagi?
e
Enam kui 3-st miljonist tsetseenist / 31. mai 2014 20:17
on 2/3 elamas väljaspool Kadõrovi riiki.Maal ja ilmas laiali ammu juba,enne teie hirmude põhjustaja sündimist.
n
31. mai 2014 16:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
nojaa,teil on nüüd terve USA armee käsutada/ 31. mai 2014 16:47
ja terve Maa varud takkapihta. Asi teil see pisitilluke Hiina + Venemaa maamunalt pühkida,olete vast rahuingel kohe.
Tarkusel ei tundu ka piire olema.
ü
üleskutse/ 31. mai 2014 15:54
Sellises olukorras kus Putin kavatseb rünnata, peaks meie riigis rahvas olema ühtne.Seda ühtsust mõrastab Taavi Rõivas, kes keeldub kolmandiku eestimaalastega dialoogi astumast, EGA VAENU KÜLVAMISEGA MIDAGI EI SAAVUTA, SAMUTI OPoSITSIOONI MEEDIA HÄVITAMISEGA.Aeg oleks Ajutisel Valitsusel mõistus pähe võtta ja konsolideeruda
g
grvbdbsd/ 31. mai 2014 16:31
j
Jaa tõesti/ 31. mai 2014 16:42
p
putsin/ 31. mai 2014 18:03
t
to jaa tõesti/ 31. mai 2014 19:38
tibla oled sina kremlipeni
n
nooo,Taavi Rõivas on suur poliitik,ettenägelik ja riigimeheliku tarkuse kehastus/ 31. mai 2014 16:49
miks tema peaks ennast alandama ja suhtlema inimestega,kes ei kõõruta oode RE -le ???
Kes räägivad vene keelt,kes on õigeusklikud.... nendega lihtsalt ei passi suhelda,
Aga arukas mees suhtleb oma koeraga ,inglismann ütleb oma koeralegi TEIE
k
kas/ 31. mai 2014 16:55
eestimaalastega kes lehvitavad vene lippu ja karjuvad rossiija.
e
ei pea karjuma rosssssiija/ 31. mai 2014 20:15
võivad kisada Sieg Heil või Hõissa ,Wellcome või veel kedagi. Ega see riigimehelikkust vähenda,kui keegi käratseb.
t
teema autorile/ 31. mai 2014 15:50
Ära enam midagi tarbi ega peale joo. Kuhu jäi kolmas maailmasõda!?
a
asd/ 31. mai 2014 16:08
Kurat, artiklit ka loete üldse v?
n
no/ 31. mai 2014 18:40
ei viitsi,loen komme ja panen naljaks räigegi juurde.
k
kui nüüd aus olla,siis/ 31. mai 2014 20:13
kommid on palju rohkem ütlevad kui artikkel ise.
Kollektiivis on ikka jõud.
j
juba neljas/ 31. mai 2014 15:47
Kas ma olen midagi maha maganud?
Kuhu see 3. maailmasöda jäi?
d
dsa/ 31. mai 2014 16:08
Jajah... Lugege ainult pealkirja ja tulge kohe kommentaariumisse kaagutama. Lugege artikli sisu!!
e
ei/ 31. mai 2014 18:49
homme ärkad ja siis juba alanud ...
p
Proff/ 31. mai 2014 15:36
Mis jälke lollusi siin rahvale pähe määritakse. Janukovitši mahavõtmine €uroametnike ja USA ühisprojekti käigus on viinud Ukraina kodusõtta.. Kiievis tapeti sadu riigiametnikke oma büroodes. Tapjad liikusid edasi Ida Ukraina linnadesse viies sinna Lääne Demokraatiat.. Mis siin vana hea "Vene Oht" asjasse puutub?!
k
Kuule sina/ 31. mai 2014 17:38
Sa oled ikka puhta punane.
t
tean vist/ 31. mai 2014 18:41
m
mina tean seda/ 31. mai 2014 18:50
p
putja tarbib midagi/ 31. mai 2014 15:35
See vend teeb ikka ilusa käru venekeelt kõnelevatele mujal maailmas.Neid ei taheta enam kuhugi varsti sisse lasta isegi reisile.

t
totu / 31. mai 2014 15:34
Sõjard,skisofreenik,KGB-snik,kommunist,mania grandiosat nautiv löömavend püüab kindlasti omale kohta leida ka ajalooannaalides.Et edastada seltsimees Stalinit ning samuti herr Führer Adolfit,on vaja teha enamat,kui mingi Ukrainaga kakelda-sebida või lihtlabaselt uusi konveierilt tulevaid rakette riita laduda.Seltsimehel on kindlasti omal urud juba ammuselt reserveeritud,kuhu paukude korral sukelduda ning testament,nii poliitiline kui varanduslik,aegsasti koostatud ning kindlalt hoiustatud,et välistada vähimategi probleemide teket.See,mis juhtub maailmaga,Euroopaga,Aasiaga või ehk Venemaagagi ei huvita seltsimeest põrmugi,üksnes kohake annaalides ja enese heaolu,seiklusjanu ning kommunismi lõplik võit.Kahjuks unustab seltsimees ära,et tühjuses,mis on peale kas neljandat või neljatestkümnendat maailmasõda,pole enam midagi,kaasa arvatud Putin,kommunism või isiklikud arved pankades.
õ
õige nime all kommenteerite/ 31. mai 2014 16:51
aga miks on teil vaja end nii kõvasti kiita ?????
j
joodik/ 31. mai 2014 15:30
Kurat kas ei sa venelasest jagu
k
Kas venelasest/ 31. mai 2014 15:58
j
joodik/ 31. mai 2014 15:28
kurat kas siis ei sa ühest VENELASEST jagu
t
Ta on siiski/ 31. mai 2014 15:09
m
metsa vend kuusemetsast/ 31. mai 2014 15:07
Putin on juba nii vana küll, et mõelda siit maailmast suure pauguga lahkumisele ning võimalikult paljude reisikaaslaste kaasa võtmisele, et reis olematusse igav ei oleks ja et siia jääjad võimalikult kaua teda mäletaksid.Tuleks teda üllatada, lahkumine teha tema jaoks oootamatuks.
a
agon/ 31. mai 2014 15:02
Ega siin muu ei aita, miljon sõdurid balti riikidesse, ja hävitajaid + sõjatehnikat nii palju kui mahub ja venemaale tuld, ega sellest psühhopaadist muidu lahti ei saa.
õ
Õpi kirjutama/ 31. mai 2014 15:27
Alguseks õpi kirjutama ja siis püüa mõelda, mida kirjutada.
a
ag/ 31. mai 2014 16:04
Ega siin mingi emakeeletund ei ole.
ä
Ära saapa peale/ 31. mai 2014 16:45
õ
õige/ 31. mai 2014 18:43
see saabas niigi verine ...
õ
õige/ 31. mai 2014 18:51
see alles porine ja verine ...
o
onuP/ 31. mai 2014 14:58
Arvan,et Putin teebki asja ära ...arvan et kui käib miskisugune sabin Eesti piiri peal siis on meil kas mingi riigipüha või muu värk aga kui ärgatakse on rohelised mehed juba Rakvere all ja jutt käib ,et Tallinnat ää ei võetaks ...Nato kindrale tuleb siia Tallinnasse kümnete kaupa aga piir jääbki Rakvere alla -keegi ei hakka vaeva nägema...Relvastusele kulutatakse jubedad summad ja need padrunid tuleb ju kuskil välja lasta ...uued tulevad peale ja laod on pilgeni täis...Venemaal on strateege tuhandeid ja näete mis Ukrainas välja mõeldi et ette saadetakse naised vanurid lapsed ...Meie mehed mängivad lolle mänge Kevadtormil ...aga kas neid nn Ukraina mänge naistega on ka läbi mängitud ...muidugi Eesti jaoks mõeldakse midagi hoopis põnevamat välja ...
Vaja piir kindlustada nagu Hiina müür ja ka Naistele on vaja relvad anda
k
kas/ 31. mai 2014 15:59
rohud said ikka võetud?
g
GGG/ 31. mai 2014 14:58
Kolmandaks maailmasõjaks läheb ennustajate kuulutuste ja Piibli ilmutuse kohaselt nagunii.
Aga see ei hakka mitte Venemaalt, vaid Lähis-Idast, tõenäoliselt Iraani ja Süüria ründamisega. See Venemaa jura tundub hetkel rohkem tähelepanu kõrvalejuhtimisena Lähis-Ida sündmustelt.

p
põhja-põlva/ 31. mai 2014 14:53
1 kuul-pole inimest, pole probleemi, pole mingit sõda
k
karukusti/ 31. mai 2014 14:51
tohoh-ei saada nüüd väiksest tsurkast jagu -lõpetab nagu Sadam Hussein nööri otsas.
k
karl/ 31. mai 2014 14:41
7miljardit inimest ärgake ja saage aru et ta on hull ja kus sellised käivad?maailmavalitseja-oma arust!
h
hmm/ 31. mai 2014 19:20
Putin tahab minna ajalukku nagu Stalin. Putin valmistub ründama uuesti tervet maailma, aga seekord tõmmatakse Putin Nürnbergil oksa ja venemaa maksab 100 aastat sõjakahjusid kinni. Natsi reziim ei vii Putinit õnnemaale, aga sõjakurjategijana hakkab teda maailm küll mäletama.
v
Vikatimees/ 31. mai 2014 14:37
no ja mis siis,kas peab nüüd ennast täis laskma....
n
ns/ 31. mai 2014 14:36
No ega me ei saa halvemad olla, hakkame ka siis valmistuma 4. maailmasõjaks
k
kes on Illarionov ?/ 31. mai 2014 14:36
üks sellenimeline jäi Julenka businessi ja örastamisega vahele, üks sellenimeline sai Kremlist kinga, õks sellenimeline ostis omale Walesi krahvkonna .
v
Venelase elu/ 31. mai 2014 14:36
kui see ikka on elu tänapäevases mõistes on viidud äärmise piirini.Ei jäägi muud üle kui maailmasõda alustada,eelmisest sai ju hooldega nö shmonni koguda, kõik oma koopasse tassida mis inimesed valmis mõelnud...