Eesti uudised

Eesti eraldas mullu humanitaarabiks 2,3 miljonit eurot

Paet: vastutustundlike riikide moraalne kohustus on aidata humanitaarkriisides kannatajaid

Toimetas Kaspar Käänik, 31. mai 2014 10:47

37 KOMMENTAARI

p
Paet toetab otseselt terrorismi kui/ 24. juuli 2014 18:51
annab raha sellistele inimestele nagu moslemid ja neeritele!Ma saaks aru kui me annaks raha ukrainale aga ei annama ikka terroristidele!Tra ISrael tahab sinuga natukene rääkida kui annad sellisele terroristlikule riigile raha nagu PALESTIINA!Oi kuidas ma ootan uut riigikogu valimist rsk!
k
kusti/ 1. juuni 2014 14:01
abi vajavaid riike toetagu põhiliselt inglismaa, prantsusmaa ja holland - nemad need abi vajavad riigid paljaks röövisid ja ise jõukaks said. nüüd peab veel eestlane ka neile kotti puistama. minge p
e
eesti esimene-/ 1. juuni 2014 13:02
-oled vist üks toompea priileivasööjatest kes oma ninaotsast ja masu arhitekti numbritest pimestatud-uskumatu, et sellist lolli ebareaalset möla julgeb lehte panna-tee silmad ja kõrvad lahti ja vaata mis hävingut on oravanahad korraldanud-asi pole viitsimises vaid võimalustes ellu jääda näruse palgaga, kõik kallineb-äri pole ka mõtet ajada kuna maksupoliitika hävitab selle-virelemine-kas see on elu-ise ammuilma ära aga tuttavad seal-nnälg ja virelemine ning lootusetu tulevik-mul häbi välismaa sõpradele rääkida mis tegelikult eestis toimub-see palagan on kõik piirid juba ületanud!!!!
e
eee/ 2. juuni 2014 13:49
Olen tavaline Eesti inimene ja ei ole mingisugune priileivasööja. Ma ei tea, mind pole keegi kunagi aidanud ja mulle midagi niisama andnud. Saan kenasti hakkama ja ei hädalda siin kommentaariumis. Kui eesti inimene keskenduks ja üritaks tõesti kuskile jõuda, siis ta seda ka suudaks. Paraku lihtsam on vinguda ja paluda abi kõrgematelt jõududelt. Rõhutan endiselt, kõik on inimese enda kätes ja kui ei suuda, siis ei suuda. Nutke edasi ja kritiseerige riigijuhte :)
k
Kui neegrid ka / 24. juuli 2014 18:04
viitsiksid puu otsa banaanide järele ronida ,siis poleks nad nälgas ja ei kerjaks abi. Miks eestlased peaks selle nimel rabama, et neil syya pole.
e
eee/ 2. juuni 2014 13:55
Ja no maksupoliitikast tead sa tõesti palju. Eestis on väga soodne ettevõtluskeskkond, puudub ettevõtlustulumaks. Palgamaksud on mõistlikud ja dividende maksta on ka üpriski soodne. Kindlasti on olemas maailmas soodsamaid paiku ettevõtluseks, aga öelda, et äri pole mõtet ajada, kuna maksupoliitika ei võimalda....no rumal jutt on see. Veelkord rõhutan, kui ei saa hakkama, siis ei saa. Ja nuttu jätkub kõigi jaoks.
e
Eesti inimene!/ 1. juuni 2014 11:08
Sina, kes siin kommentaariumis omale rahvale abi palud. Ütle mille pärast keegi peaks sind aitama? Sul on kaks jalga ja kaks kätt otsas. Selle asemel et vinguda, aja oma perse püsti ja mine tööle. Ja kui ei ole palka piisavalt, siis hari ennast ja äkki saad parema palga peale. Eesti inimene on ikka jõhker vinguja.
Mis puudutab humanitaarabi andmist, siis see on normaalne. Nendes riikides ei ole võimalik inimestel praegu ise hakkama saada. Rõhutan veelkord, meie riigis on see võimalik, lihtsalt meil suur hulk inimesi, kes arvavad, et tuleks lusikas suhu neile toppida. Mina pooldan 110% sellise humanitaarabi andmist. Sellise abi järele võib minna ka endal vaja, kui üks hetk vene väed oma tankidega pool Tallinna linna maha lõhuvad. Vot siis tuleb kätte olukord, kus enam ise ei saa! Tekib vajadus humanitaarabile. Need mured, mis meie inimestel siin praegu on....noh need ikka seotud rohkem sellega, et endal on näpp per..s ja midagi teha ei viitsi oma eluga.
h
Halloo,/ 24. juuli 2014 17:59
Paet kas sina isiklikult? Kui sul nii hea elu on ,miks sa siis siia oma nina topid ja vaeseid mönitad? Saada oma miljoneid laiali kuhu soovid aga ära aja paska suust välja. Kui riik korjab makse siis on tal ka kohustus nende maksude eest midagi vastu anda, mitte seda mööda maailma jagada.
m
mnähh/ 1. juuni 2014 07:15
REFORM jõudis 5 rikkama riigi hulka see välisminister vist EESTIS ei ela et sellist joru ajab enda upitamiseks brusselisse
t
Tubli ja eduliselt toetatavad sõünad/ 31. mai 2014 23:21
Hr Paet aga kui püüüaks enne kõike oma pisikese kuid sõnades-hüüdlausetes ja muus hämamises tegeleda ka / eelkõige Eeesti Vabariigi kodanike / maksumaksjate elatustaseme tagamise ja olulise ( kas või , et kõigil oleks mitte suu täis hammmaste surnuaedu aga tagatud terved hoolitsetud hambad ) tõstmisega. Vast siis oleks soliidne ja väärikas endale kiiidulaulel laulda. Või on tegemist nii suure ja olulise poliitikaga kus emnne kõike vaja sõnavahu, teiste pisi toetamiste, sõjaliste Potjomkinluste tagada pea olematu toetus loendamatutes organisatsioonides ja luues reaalselt mitte toimivaid saatkondi, esindusi jne.
Olen veendunud ja arvan, et Eesti Vabariigi enda areng ja töötuse kaotamine, , palgataseme tõus jne. on minu arvates suurim riigi julgeolekugarantii kui jutud ja tühjad seinemised ning võõrbaaside kohalolekud. NB! Ärgem unustagem neid võõrbaase tuleb treaalselt tegelikuses meie maksumaksjal majandada ja karta on ka nendega tekivaid konflikte lahendada ja siluda. Pole veel ajaloost lugenud ja kuulda olnud, et ükski rahvas,riik oleks kolonisaatoreid ja võõrvõime eriti toetanud ja sallinud.
m
MORAAL/ 31. mai 2014 21:30
TUBLI PAET,RASKE SÕNA TULI MEELDE.NIINIMETATUD LEIVAISAD TOETAVAD TOHUTULT AINULT MORAALSELT MEIE RIIGI ORJE.
o
ORI ASOTSIAALILE PAETILE./ 31. mai 2014 21:13
POLE ORJADEL SITASEST EESTIST KUSAGILE PAGEDA,ISEGI LOOMADE VARJUPAIK KUTSUB POLITSEI.JORDAANIASSE JÕUDMISEKS PEAB MÕNE ELIITRIIGIISA TSIPSU RIISUMA,KES MU PALJAKS RIISUSID.ANDKE ANDEKS VALETASIN,RIIST ON VEEL ALLES JÄETUD.

k
Kas/ 31. mai 2014 20:11
lolli jutu ajamine ongi ainus töö Paetil ja selle eest saab ministri palka? Iga riigi esmane kohus on hoolitseda oma rahva eest ja alles siis kui oma kodutud ja nälgas lapsed elavad inimväärset elu vöib hakata rääkima maailma raha jagamisest. Need kriisikolded on jänkide ja eesti sabarakkude tekitatud ja las jänkid ise maksavad oma vallutusretked kinni.
u
UPS/ 31. mai 2014 18:34
.....nii tore,nii tore,nii tore.......kui raha ei ole........
......ah et nii see rahapesu siis käib ,EL ilt arengumaale Eesti ja siis lisame veel juurde ja saadame järgmisse arengumaasse jne. ................ja löpuks ihihhiiii............kyll te teate...........
p
Putru murjanitele/ 31. mai 2014 18:00
Ise oled sita sees. nii või?
m
mati/ 31. mai 2014 17:18
hea on jagada raha mida sa ise teeninud pole
o
31. mai 2014 16:32
OI KUI HEA. KAS SA PAET TEGID, MAAILMA REKORDI VÄI.
p
pille/ 31. mai 2014 16:22
eesti riik meenutab järjest enam psühhopaadist pereisa, kes külalastele šokolaadikomme jagab, oma lastele aga toob vaid klaaskomme?!
väetid las närivad muru ... sotsiaalharta??
k
küsimus?/ 31. mai 2014 15:58
Keegi pole aitamise vastu, kuid kas selleks peab andma välja 2,3 miljonit eurot, kui osa oma rahvast kannatab puudust
i
inimesed ei kannata just suurt puudust/ 31. mai 2014 21:08
Kadrioru ja Toompea lossis on töötajatel ikka sellised rahad,et saavad saia ka lubada .
Ministrid ja president on küll pea rahatud,aga neid päästavad boonused ja abid ja ....
Kapa-Kohilas ja Võrus,Setus ja Saares inimesi ei ole-
r
RIKKURITE ORI/ 31. mai 2014 13:56
Mu tuttaval suri ema ära ,müüs korteri kiirelt maha,võlad makstud,saab aastas korra ka euroopa riikides käia.Rääkis,et Portugalis,Hispaanias,Itaalias,Kreekas 24 t pidu käib.Küsis kohalike kehvikute käest,palju saavad riigilt toetust,ütlesid et väga kehvalt.ARV KÕIKUS 700 ja 1300 ni.NEID RIIKE TULEB EESTIL OTSEMAID TOETADA!

d
DD/ 31. mai 2014 13:55
Kas mitte vastutustundlike riikide kohus ei ole mitte ennekõike abistada oma rahvast, et inimväärikalt elada ja et rahvas ei lahkuks riigist????????????????????????? Eesti rahvas elab vaesemalt, kui need kellele abi antakse. Lihtsameelsus on ikka suur meie valitsusel.
l
loll peast / 31. mai 2014 13:29
arengumaad ärgu lasku rahvaarvul kasvada kui majanduslikud võimalused ei luba, meie pole süüdi ju et nad nii vaesed on
p
puhas alatus/ 31. mai 2014 13:22
eesti on ise humanitaarkriisis. aga ikka vaja tervele ilmale näitemängu teha. aitavad kreekat, kus töötud saavad rohkem kui meil tööinimene palka. kus on vastutustunne?
p
pidada/ 31. mai 2014 21:08
olema Kremli müüri ääres maha maetud.
c
Cac/ 31. mai 2014 12:38
Vastutustundlikel riikidel on kohutus hoolitseda oma kodanike eest, juhul, kui nad ]ldse vastutustundlikud olla tahavad ja see pole tuhi sonakolks
m
Murettekitav vastutustundlikus./ 31. mai 2014 12:14
Millest see tundlikus küll tekkis? Muidugi on Paet vaid "ruupor" ja sõnaseadja, talle see sobib. Olen juba terve aasta "rasestunud" ühest mõttest, nii pika ülekandmise järel lõppeb lugu kindlasti nürisünnitusega... Mis olukorda seataks valtsusevälised "niiditõmbajad", kui enamik valitsuse liikmeid ja riigikogulased hakkaksid RAHVAST TEENIMA, ausalt ning hoogsalt! See on juba eos nüri unelmsoov, muidugi.
t
tegelikkus !/ 31. mai 2014 12:10
Peaks tegema vahet,kes mängivad vaest (e.lolli) ja kes on vaesed.(KReeka SKT 1el.kohta 33 000 $; EEstil 20 000 $ ,2007a.)
l
Lugeja/ 31. mai 2014 12:06
Miks riik oma riigi hättasattunuid ei aita? "Hoolitsev" riik meil.Ainult rikaste taskute täitmiseks....Häbi!
a
31. mai 2014 11:30
Aga vastutustunne eestimaa inimeste vastu?
k
kui saame pärismaistest lahti,saame riiki/ 31. mai 2014 21:10
inimesed Jordani ja Missisipi kallastelt. Siis on võimalus kõnelda inimestest,enne vast pole

r
Räpane sardell/ 31. mai 2014 11:28
Miks sa oma rahvast ei aita.Kõik paremad palad lähevad oravqtele
t
tõesti,/ 31. mai 2014 11:25
sõnu ei ole, mõeldes meie inimeste madalate pensionite ja palkade peale, kas me liiga kärmed pole teisi aitama, see, mida Ukrainale anname, kaob auku, meie inimestele oleks aga suureks abiks, kas tõesti Paet tahab ainult, et kiidetakse, tuuakse teistele eeskujuks, kõigepealt peaks oma inimeste peale vaatama, terve ilm on hädas, kõiki Paet ka aidata ei saa, kuigi, paistab, et väga tahaks
p
pole mingi saladus , et / 31. mai 2014 11:06
paksuke paet harrastab lennukilt rahakülvi .
Kas temasugune mäletab üldse, millal ise teenis reaalse tööga .
Sellel tegelasel tundub olema samasugune haiglaslik tähelepanu vajadus kui ajusaagimil või isehakanud stilist zokinil.