Eesti uudised

Vase tänava sammaldunud Ford haihtus nädalaga (19)

Juhan Haravee, 30. mai 2014 07:00
SAMMALDUNUD: Üksindusse jäetud Ford Fusion, mis lõpuks müstilisel kombel ära veeti. Foto: LAURA LANTS
"Politseil puudub sõiduki kohta teave," ütles Õhtulehele politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Helen Uldrich. "Imelik küll, kes selle vastu huvi hakkas tundma?"

Nädal tagasi, 22. mail kirjutas Õhtuleht Tallinna kesklinnas Vase tänaval nukralt oma saatust ootavast hüljatud Fordist, mille nördinud majaelanikud oma sisehoovist välja kupatasid.

Paar päeva maja raudvärava kõrval liiklusseadust rikkunud sõiduk leidis tundmatu heategija abiga peagi uue parkimiskoha veidi eemal teisel pool teed.

Nädalaga kogunes Fordi kojamehe vahel neli-viis ASi Ühisteenused parkimistrahviteadet, kuni lõpuks üleeile õhtul oli kadunud nii sammaldunud sõiduriist kui ka trahviähvardused.

Mupole ei läinud saatuse hooleks jäetud sõiduk korda, sest see ei kujutanud endast liiklusele ohtu. ASi Ühisteenused asi on vaid trahvikviitungeid maha jätta.

Politsei lohutas auto tänavale teisaldanud majaelanikke: nemad ei vastuta konkreetse sõiduki edasise käekäigu eest ja neid ei ähvarda kriminaalvastutus.

"Politseil hetkel sõiduki kohta teave puudub," ütles Õhtulehele politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Helen Uldrich.

"Imelik küll, kes selle vastu nüüd siis huvi hakkas tundma?"

Kas tõesti ilmus välja Fordi omanik, keda majaelanikud aastaid tagajärjetult üles leida üritasid?

Tõenäoliselt on kurva saatusega sõiduriist lihtsalt omavoliliselt minema viidud, et sellelt siis kuskil kõrvalises kohas vähegi väärtuslikud jupid maha kruvida ja soodsalt rahaks teha.

Samal teemal

22.05.2014
Hüljatud sammal-Ford trotsib Tallinna kesklinnas üksindust ja kõledat ilma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee