TRÖÖSTITU LÕPP: Läksime kodutuid otsima, aga leidsime eest hoopis põlenud maja. Vaevalt ka isehakanud majaomanikud siia niipea naasevad.Foto: Stanislav Moškov
Karoliina Vasli 28. mai 2014 07:00
Aknapesuvedelikku joonud kodutu tallinlanna suri. Tema sõber jätkas joomist ja suri järgmisel päeval. Eile põles nende pesitsuspaik maha.

Paldiski maantee ääres asub mahajäetud roosa maja. Tänavalt see silma ei paistagi, tuleb võsa vahele keerata. Kuna hoones keegi ei ela, seadsid kodutud end seal mugavalt sisse.

Möödunud reede varahommikul veidi enne üheksat sai kiirabi ootamatu kõne. Üks asotsiaal teatas, et tema tuttav naine varises kokku.

Meedikutel jäi hiljem üle vaid surm fikseerida, teha ei andnud enam midagi.

Kiirabibrigaadi hinnangul oli 40aastane naine tarvitanud aknapesuvahendit, kuna majast leiti selle jääke. See sündmus seltskonnale kainestavalt ei mõjunud − laupäeva varahommikul kell 5.25 sai kiirabi samast kohast uue abipalve.

"Samast majast leiti 30aastase mehe surnukeha, kes suure tõenäosusega oli joonud sama surrogaati," nentis politsei kõneisik.

Hukkunutel vägivallatunnuseid polnud, sestap politsei juhtumit ei uuri.

Õhtuleht käis eile sündmuskohal, et mõne sealse asukaga juhtunust rääkida, kuid ees ootasid vaid varemed.

Hoone oli maha põlenud, ümbruses vedeles rohkelt rämpsu – kilekotid, tühjad limonaadipudelid, kaltsud. Inimesi polnud näha, küll aga kerkis tukkide vahelt kerget suitsu.

Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas ütleb, et nad peavad iga päev tegelema vähemalt 3-4 patsiendiga, kes eluohtlikku kraami kõrist alla on kallanud.

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Egle 2. juuni 2014 13:39
teate te olete nii õelad inimesed. tihti ei saa kodutu midagi teha et sealt mülkast välja tulla. Minu ema oli aasta kodutu. suri aprill 2014. pakkusin talle oma abi igate pidi isegi kutsusin enda juurde elama. olen näinud kuidas kodutud elavad. osad tahavadki sellist elu. kuid on osa kes saaksid elada inimlikult kui oleks keegi kes neid aitaks. nutsin palju möeldes et minul on peavari ja soe toit,ema aga ... siiani on valus mõelda et miks ometi minu ema? miks miks? kui kaasinimesed oleksid mõistvamad oleks elu palju parem.
Ettepanek! 28. mai 2014 10:47
Panen ka hullusti tina. Maja mul veel täitsa kobe. Tuligi eelmisest kommentaarist idee. Kodutud! Hüpake sappa. Muidu joon surnuks ja polegi maja kellelegi pärandada.
Ettepanekule lisa: 28. mai 2014 10:48
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS