Eesti uudised

Kaks kodutut jõid end aknapesuvahendist surnuks (12)

Karoliina Vasli, 28. mai 2014 07:00
TRÖÖSTITU LÕPP: Läksime kodutuid otsima, aga leidsime eest hoopis põlenud maja. Vaevalt ka isehakanud majaomanikud siia niipea naasevad.Foto: Stanislav Moškov
Aknapesuvedelikku joonud kodutu tallinlanna suri. Tema sõber jätkas joomist ja suri järgmisel päeval. Eile põles nende pesitsuspaik maha.

Paldiski maantee ääres asub mahajäetud roosa maja. Tänavalt see silma ei paistagi, tuleb võsa vahele keerata. Kuna hoones keegi ei ela, seadsid kodutud end seal mugavalt sisse.

Möödunud reede varahommikul veidi enne üheksat sai kiirabi ootamatu kõne. Üks asotsiaal teatas, et tema tuttav naine varises kokku.

Meedikutel jäi hiljem üle vaid surm fikseerida, teha ei andnud enam midagi.

Kiirabibrigaadi hinnangul oli 40aastane naine tarvitanud aknapesuvahendit, kuna majast leiti selle jääke. See sündmus seltskonnale kainestavalt ei mõjunud − laupäeva varahommikul kell 5.25 sai kiirabi samast kohast uue abipalve.

"Samast majast leiti 30aastase mehe surnukeha, kes suure tõenäosusega oli joonud sama surrogaati," nentis politsei kõneisik.

Hukkunutel vägivallatunnuseid polnud, sestap politsei juhtumit ei uuri.

Õhtuleht käis eile sündmuskohal, et mõne sealse asukaga juhtunust rääkida, kuid ees ootasid vaid varemed.

Hoone oli maha põlenud, ümbruses vedeles rohkelt rämpsu – kilekotid, tühjad limonaadipudelid, kaltsud. Inimesi polnud näha, küll aga kerkis tukkide vahelt kerget suitsu.