Üksikvanem tegutseb

Üksikvanema blogi: see kõige esimene

Gätlin, 28. mai 2014, 12:49

8 KOMMENTAARI

ü
Üksikema/ 14. juuli 2014, 21:20
ei ole alati sama mis vallasema. Ka perekonnainimene võib jääda üksikuks. Kui jäetakse maha või jääb leseks.
Kas selles loos oli tegu eksiga või eksidega, kas väiksem on vend või poolvend? Ei oleks mõttekas kirjutada üksikemadusest, kui ei peeta väärtuseks lapse kasvamist koos mõlema vanemaga ja teadlikult sigitatakse lapsed erinevate meestega, kes lastega koos ei saagi elada, vaid ainult kohtuda heal juhul.
s
Solkija/ 31. mai 2014, 13:00
Kui abielu ja perekonda ei väärtustata siis tuleb põhjus just mehe või naise rumalusest. Rumalusest sellepärast, et rumal on ennast siduda ühise lapse, abielu või terviklikult perena, kui seda ei väärtustata. Milleks ma õpin meest tundma, kui võin temaga kohe linade vahele pugeda? Sellepärast et ma ei otsi seiklusi. Ma olen piisavalt vana väärtustamaks seda, mida 15 aastaselt ei teinud. Sõrmuse võid sõrmest võtta ja nime muuta, aga laps?
Tean üksikvanema blogi autorit. Olen üllatunud, et ta on endale kindlaks jäänud ja leian ta õhtulehest. Antud olukorras on mul vanemast lapsest ja tema isast kahju. Isa oli pere hoidev mees. Minu teada lõppes nende sõda ja kurjus võitis headuse... Kui autor hakkab lehes avalikult enda lugusid rääkima, siis palun Õhtulehel üles otsida vanema lapse isa ja saate loo, mis on lugu... Seadusega jääb laps küll emale, aga rahvas saab õppida teiste vigadest ja valudest!
K
// 1. juuni 2014, 23:09
Kui blogija ennast kiidab ja oma eksi laidab (mida ta minu arvates ei tee), miks siis isa ise kommendaarides vastulauset ei avalda
v
v/ 2. juuni 2014, 09:06
Võibolla see isa ei loegi sellist saasta ja ei oska arvatagi et temast juttu on?
m
29. mai 2014, 07:02
Miks peaks 24-aastane naine olema kahe lapsega üksikema? Oleks olnud aega valida ju küll, et sündivatel lastel oleks ka isa. Üksikemasi on kahte sorti, ühed, kes karjuvad appi ja teised, kes kiitlevad, kui hästi nad ise hakkama saavad. Jah, materiaalselt võib see nii olla, aga laps vajab perekonda, vajab ema ja isa. Meestel ei ole tihtipeale vastutustunnet, aga sama võib öelda ka rohkearvuliste üksikemade kohta.
n
njh../ 29. mai 2014, 09:19
Eriti veel, kui tal on lapsed kahe erineva mehega
K
// 1. juuni 2014, 23:07
Kelle asi, mitme mehega naine lapsed saab. Minu arvates on tema eelnevaid blogisid lugedes tegemist väga iseseisva ja tubli naisega
m
marja/ 28. mai 2014, 17:10
Võõrad inimesed võivad vahel tõesti uskumatult ebaviisatad ja kitsarinnalised olla. Minulgi on olnud juhuseid, kus mind laste õeks on peetud ja see on ju vahel isegi tore. Samas on juhtunud ka seda, et mõni pensionär astub ligi ja kuulutab keset kaubanduskeskust mu laste ees, kuivõrd inetu see ikkagi on, et lapsed tänapäeval lapsi saavad. Mul õnnestus tädike oma vanuse ja abielusõrmusega paika panna, üksikvanemale on olukord kindlasti veelgi keerulisem.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee