Tarbija

Koeraga kohvikusse? Loe, kus on loomad teretulnud (16)

Õhtuleht.ee, 27. mai 2014 10:13
Reval CaféFoto: MARIANNE LOORENTS
Eesti Loomakaitse Selts ja MTÜ Punane Koer tunnustasid kõige loomasõbralikuma kohvikuteketina Reval Café'd, mille ustele paigutatud sildid kirjaga „Hästi käituvad koerad on teretulnud!" annavad külastajatele selgelt märku kokkulepitud ootusest ja lubadusest.

Oma kaheteistkümne kohvikuga loomaomanikke ja neljakäpalisi lahkelt külla kutsuvat Reval Café'd tänati loomasõbralikkusega teistele eeskujuks olemise eest 24. mail Tallinnas Raekoja platsis kulmineerunud Eesti esimese lemmikloomaparaadi Käpakäik 2014 raames.

Samal teemal

„Kõige loomasõbralikum kohvik võtab alati loomaomaniku ja lemmiku hea tahtega vastu: antakse vett, vahel isegi küpsist või liha. Kuigi kõige tähtsam on see, et kui omanik võtab vastutuse, hoolitseb oma looma eest ning koer käitub hästi, lubatakse inimene kohvikusse neljajalgsega võrdselt," selgitab tunnustamise vajalikkust Käpakäik 2014 patroon Märt Agu ning lisab: „Tähtis on, et loomadesse suhtutakse hästi ning mõistetakse, et nad on täiesti normaalne nähtus ka linnaruumis."

Neljajalgse sõbraga avalikku ruumi siseneda lubavat uksekleebist pakub MTÜ Punane Koer soovijatele tasuta koos personalikoolitusega sellest, mida lemmikloomi külla kutsudes märgata ja erinevates olukordades teha, et kõik kliendid ja töötajad end turvaliselt ning hästi tunneksid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee