Eesti uudised

Tühi jäätiselett viitab kaupmehe lohakale ilmateate uurimisele (6)

LISA KOMMENTAAR

Söögikoha pidaja 26. juuli 2014 15:25
No ilmateade on nüüd küll viimane asi, mida uskuda.
Suvitaja Võsul. 27. mai 2014 10:47
See,mis eelmisel laupäeval 24.05 Võsu ainukeses toidupoes toimus oli täielik kaos. Tundub,et sinna firmasse saabus suvi ootamatult. No,tegelikult on see juba seal traditsioon. Suvel ükskõik,mis päeval Võsule toidupoodi minna on letid tühjad ja järjekorrad pikad.
vanaema 27. mai 2014 10:02
Möödunud pühapäev pani mind järjekordselt imestama meie kaupmeeste mõttelaiskusest. Toimus ju Tallinna erinevates asumites kogukonna päevi, vanalinna päevad jne. Väljas on varjus 30 kraadi, päikese käes... Istun ühed välikohvikus ja ootan, et ringi kõnniksid nt. teismelised jäätise-vee kandelaudadega. Paraku soovunelm. Selle teokstegemine nõuab natuke müügijuhtide tööd, aga - milleks, palga saan nagunii.
Jään siiski lootma, et suvistel kogunemistel, rääkimata rannast, ikkagi mõte töötab. Ärge rääkige midagi pagan teab millistest nõuetest - mõelge inimestele. Rohkem otsustusjulgust.
Nojah 27. mai 2014 08:59
Ei jaksa ära imestada ajakirjanike juhmust ja harimatust, Õhtuleht, keda te küll tööle võtate? Balbiino ei asu mitte Luigel. Hetkel küll võibolla tähenärimine, aga vigu artiklites on niivõrd palju, et paha hakkab. Muidugi ma võin ju Õhtulehte enam mitte lugeda, aga sellegipoolest peaks meediaväljaandel mingigi vastutus avaldatu eest olema!