Eesti uudised

Pedofiili naine politseile: andke mu mees tagasi koju, lapse võite panna lastekodusse (97)

Katrin Helend-Aaviku, 26. mai 2014, 07:00
EI KUULA: Nii lastekaitsetalituse juht kui ka prokurörid nendivad, et pahatihti on vanemad niivõrd hõivatud oma eluga, et neil ei ole aega oma lapsi kuulata. Nii jäävadki viimased oma murega üksi ja pedofiilide kuriteod avastamata. Foto: Katrin Helend-Aaviku, fotolavastus

"Emme, mul on mure..., kasuisa on juba mitu korda minuga midagi imelikku teinud..." poetab väike tüdruk arglikult emale. Laps loodab, et ema aitab, mõistab, kaitseb. Ema aga ei kuula. Tema pilk on kinni teleriekraanil.

See on üks juhtum elust enesest. Kui ema oleks kuulanud, oleks ta teada saanud, et tema tütart on mitu korda seksuaalselt ära kasutatud tema enda kodus. See juhtus tavaliselt öösel. Või kui ema ei olnud kodus. See tüdruk enam rohkem emaga rääkima ei läinud. Lugu tuli välja alles aastaid hiljem.

Peresiseseid laste seksuaalse ahistamise juhtumeid, kui pedofiiliks osutub oma kasuisa, hea peresõber või lihane isa, on lõviosa kõigist politsei ja kohtuni jõudnud lugudest. Ja kuna ema ei oska ja sageli ka ei taha märgata, mis lapsega toimub, on selliseid juhtumeid tõenäoliselt palju rohkem, kui kartagi julgeme.

Paljuski just tänu ohvri lähedaste ükskõiksusele saavad pedofiilid segamatult tegutseda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. august 2014, 07:00
Täismees käib bussis lapsi käperdamas
16. juuni 2014, 15:31
Lõksu langenud pedofiil saadeti täna trellide taha
31. mai 2014, 08:00
"Kui sul pole kusagile minna, tule ööseks minu juurde!"
2. aprill 2014, 14:11
Politsei pidas kinni mehe, keda kahtlustatakse lapsporno valmistamises

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee