Maailm

KÕHEDUST TEKITAV: Californias kuus juhuslikku inimest tapnud 22-aastane noormees salvestas enne tapatöid endast video (61)

Toimetas Geidi Raud, 25. mai 2014 14:08
Foto: YouTube
Filmi "Näljamängud" abirežissööri 22-aastane poeg Elliot Rodger tappis Californias Santa Barbaras kuus inimest ja lasi kuuli pähe ka endale. Rodger postitas oma viimase video Youtube'i päev enne võikaid mõrvu, lubades naistele kätte maksta, et nad teda terve elu tõrjunud on.

Rodger pussitas 23. mai õhtul esmalt surnuks kolm meest ja sõitis siis musta BMWga California ülikooli juurde, kus tappis relvalasuga veel kolm juhuslikku inimest, kirjutas Daily Mail.

Rodger sõitis pärast kolme inimese surnuks pussitamist väidetavalt Alpa Phi korporatsiooni juurde ja koputas uksele, aga teda ei lastud sisse. Mõrvar haaras seejärel relva ja tulistas surnuks väljas seisnud 22-aastase Katie'i ja 19-aastase Veronika.

Pärast seda naasis Rodger autosse ja sõitis kampuse lähedal asuvasse poodi, kus tulistas kuuli pähe 20-aastasele Cristopherile, kes seal juhuslikult õhtuseid sisseoste tegi.

Musta BMWga sõitnud Elliot Rodger tulistas California ülikooli läheduses poolautomaatrelvast ka juhuslikke möödujaid, enamjaolt tudengeid, kes viidi vigastustega haiglasse.

Santa Barbara maakonnašerifi sõnul toimus politseinike ja Rodgeri vahel tulevahetus, misjärel sõitis mees minema ja põrkas vastu pargitud autot. Politseinikud leidsid Rodgeri oma autost surnult, kuulihaavaga peas.

Šerifi sõnul olid kõik kolm Rodgeri autost leitud relva legaalsel viisil soetatud ja ka tema nimele registreeritud.

Vahetult pärast tulistamist hakkas sotsiaalmeedias levima video peakirjaga "Elliot Rodger'i kättemaks", mis postitati internetti päev enne veretööd Santa Barbaras.

Kuueminutilises klipis kurdab Rodger üksinduse, eemaletõugatuse ja täitmatute ihade üle ja süüdistab naisi, et need viskuvad "harimata jõhkardite" kaela, kuid tõukavad teda, "tõelist, ilusat härrasmeest", endast kogu aeg eemale. Lisaks tunnistas noormees, et naiste tõttu on ta masenduses 22-aastane neitsi.

Samal teemal

27.04.2018
Torontos 10 inimest tapnud Minassian pooldas naistevihkajate kommuuni
26.05.2014
Hullunud mõrvar: tapan iga blondi tudengil***i, kelle leian!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee