Eesti uudised

Teist korda samas lõksus – puhkuseosakute müüja terroriseerib petetud pensionäripaari (63)

LISA KOMMENTAAR

pm 25. mai 2014 07:48
Haavli Liis ikka hästi ei osanud, et vangimajja saatus - peaks teine sinna firmasse õppima minema
Kew 24. mai 2014 23:56
...tüdruk, lase ma ennustan sulle...
...tahan sulle rääkida täiesti uuest investeerimisskeemist...
...pead liituma kohe...
...meil on huvitav raamatupakkumine...
...millises pangas on teie pensionisammas...
...kas soovite teada oma keha rasvaprotsenti...
...teie post kast on limiiti ületama, klikka kohe taastada...
...I am a Nigerian royalty...
jne, jne
Mõistus ikkagi pole oma teha. Ja kuidas saab üldse pensionär tänanses Eesti Vabariigis mõelda, kuidas ja kui kiiresti ta ligi 3000 eurot kokku suudab ajada, et Soome (!!!) puhkuseosak osta? Ma ei suuda sellise lihtsameelsuse olemasolu uskuda. Pole võimalik.
(Juba aastakümneid tagasi loodud komöödiaseriaalid on seda puhkuseosakute teemat igast otsast käsitlenud.)
23. mai 2014 23:13
Juba jälle tegutsevad! See oli rohkem kui 10 aastat tagasi,kui sain ka kirja,kutsuti kohale,lubati telekat,reisi ja mobiili,ei mäletagi kuidas täpselt oli. Ei minust ei saanud asja,ei meeldinud pakutud asjakesed,tänasin ja soovisin edu edasi otsida,ehk mõni sattub õnge.
olin kaa 24. mai 2014 07:06
Oli vist aasta 2002 või 2003. Tuli kena kutse ,kus kirjas võitudeks BMW ,puhkusereis ja veel miskit. Läksime naisega kohale. Saal rahvast tulvil. Meie juurde tuli tegus noormees ja asusime siis tööle. Oli ka , et aastas saad korra nädalas seda tuba kasutada. ,mille koristuse maksad. Teema juures rõhuti siis sellele, et vaadake vene võim võib tagasi tulla ja siis on teil vara ,kus saate elada.Tegin sealsamas noormehe juures arvutuse ,kui palju minul kuluks nädalane puhkus Hispaanias ja kui kalju peaksin maksma kui ostaks osaku. Noormees sai nagu pahaseks. Siis tuli mul meelde ,et juba peaks olema osalejate vahel välja loositud ka auto BMW. Läksin seal oleva admisnistraatori juurde ja tundsin selle vastu huvi. Too helistas siis kusagile ja teatas, et loosimine toimus , aga teie ei võitnus. Kes aga võitis see olevat firma saladus. Kui tagasi läksin oli noormees lauast kadunud ,aga samas nägin kuidas mitmes lauas juba osakute vormistamisega tegeldi.
Ilus päev oli .
Raul 24. mai 2014 10:03
Vilets müügimees oli järjelikult.
Sommid ründavad 23. mai 2014 19:32
Prismateam OÜ ja Euroconsult OÜ on sarnased eestis registreeritud Soomlaste omandis olevad firmad mis müüvad osakuid agressiivselt. Olge ettevaatlikud!
ust 23. mai 2014 17:58
See äri toimub ju meie vabariigis ligi 20 a või mis? Olin ise ka ohver mingi 6 a tagasi. Õnneks suutsi lepingu juba alguses ära lõpetada. Ja nii kaua kui need on sellist skeemi eestlaste puhul kasutanud, nii kaua on riik oma jõuetust demonstreerinud. Masendav!
kass 23. mai 2014 12:36
Olen ka 50+ ja ei kujuta ettegi et mingid palmid seina peal paneks mind SOOME sellise raha eest mingit mökkipäeva ostma...taevake selle raha eest saab ju terveks suveks uhke maja üürida...sellisel tasemel võiks juba telgiga minna...selle summaga oleks lausa kuninga kass ja ei peaks novembrini ootama....meilgi on novembris talv...mis siis veel Soomest rääkida...MÕELDA TULEB....
Juss 23. mai 2014 16:44
Vii ennast teemaga kurssi, enne kui lahmima hakkad. Tüüpiline eestlane ... poole lause pealt hakkab teooriat tõukama. Jah ... MÕELDA TULEB. Aga enne võiks teada ka - mille üle mõelda !!!!
viies 24. mai 2014 07:11
Käi korra presentatsioonil ära ja ku tegasitulles puhkuseosak taskus , siis räägi edasi.Poisid on hästi koolitatud ja kui oma loogikas eksid, siis suruvad su nurka ning asudki osakut ostma.
ss 23. mai 2014 12:32
loll saab ka kirikus peksa

Nagamann 23. mai 2014 12:11
Jah, ma tean, et igasugu petturlus on äärmiselt taunitav ja häbiväärne tegevus ja ma ei taha kuidagi pettureid õigustada. Ja samuti tean ma ka seda, et vanemaid inimesi tuleb austada ja neist lugu pidada, aga, andke nüüd mulle andeks, nii rumalaid vanainimesi pole mina veel enne näinud. Tundub tõesti, et tegu mingi ahnepäitsudest vanapaariga, kes lihtsalt lootsid kähku rikkaks ja hea elu peale saada. Oleks ju võinud kasvõi natuke mõtlemisaega võtta omale enne kui allkirja andis, aga ei, hirm oli nahas, et äkki tulevadki need prantslased ja inglased ja venelased ja ostavad kõik nina eest ära...
Mis seal ikka öelda, eks loll saab kirikuski peksa, seda rääkisid juba meie esiisadki...
Vanem inimene 23. mai 2014 11:49
Meil põleb absoluutselt iga vähegi võõrama suhtes punane tuli.
Vastused ettevõttele esitatud küsimustele 23. mai 2014 11:34
Muidu olen end pidanud üsna nutikaks inimeseks, vähemalt loogika vallas. Nüüd aga, kus loen ettevõtte vastuseid esitatud küsimustele, loen mitmeid kordi üht ja sama vastust, püüdes saada aru, kas nendes üldse mingit selget sisu on, st kas küsimusele on üldse vastatud. Stiil on umbes selline:
KÜSIMUS: Kas tegemist on pettusega?
VASTUS: Ilm on päris kena - päike paistab, linnud laulavad, vesi vuliseb.
KÜSIMUS: Miks ei maksta raha tagasi?
VASTUS: Taevas on selge, pilvi ei paista sinna niipea saabuvat.
Sinisilmsest pettuse ohvriks langenud inimesest on küll inimlikust vaatevinklist kahju, kuid kui müügimees ajab samasugust "mulli" konkreetsete küsimuste vastusteks, siis peaks iga selgemõistusliku inimese peas alarm tööle hakkama ja seal tekkima mõte, et midagi selles asjas ei klapi.
To aga.. 23. mai 2014 11:20
See tuleb sulle tagsi kui invaliidi mõnitad. Olgu ta ka kõige ebameeldivam inimene..Märke peaks juba tunda olema.
Mina ei taha vene aja kohta midagi paha öelda 23. mai 2014 11:04
vaid meid opetati inimesi usaldama ja olema sonakuulelik. Vaat selles on asi. Ja kui moni arvab et olid lollid ja sellpärast juhtus se mis juhtus siis mina kysiksin nii- kas on olemas veel moni perekond kes poleks aferistide käe läbi midagi kaotanud. Kes maad kes korterid kes rahad kellet on näiteks auto voi traktori myymisega nahk yle korvade tommatud.
Mnjah 23. mai 2014 12:37
selles ongi asi.
Vanem põlvkond on kasvatatud eeldama, et inimene on aus. Otsene keeldumine oleks nagu teise inimese solvamine. Viisakas inimene seda ei tee.
Seda psühholoogilist nõksu sulid kasutavadki.
Nooremad eeldavad, et iga pakkuja on suli by default. Viisakus pole oluline. Viisakus tuleb mängu siis, kui pakkujal õnnestub tõendada, et ta pole suli.
uskumatu 24. mai 2014 07:15
Vene ajal olla aus ? No see on juba eriline muinasjutt. Nüüd Vabas riigis elades saan alles aru, mida tähendab ausus. Ausus on defitsiit ,mida ei leia isegi eredama valguse käes otsides. Vene ajal vedeles ausus tänaval ja seda peksti jalaga kui ette juhtus jääma.
MATS 23. mai 2014 10:57
Meie kristlike ning moraalsete väärtusteta ühiskonnas kehtib varakapitalistlik hundiseaduste aeg. Ausus ning sõnapidamine võrdub naiivsuse ning lollusega. Petmine, valetamine, katteta lubaduste jagamine ning nende murdmine võrdub aga äriosavusega. Ja eriti auväärsed on need, kes on osanud endale võileivahinna eest suured varandused kokku ärastada, oma taskud raha täis petta ning nii kokkurabatut hiljem veelgi kasvatada.
Juba isake Marx olevat väitnud, et iga suur varandus on alguse saanud mingist kuriteost. Mina tean Eestis ainult ühte miljonäri, kes pole häbenenud avalikult rääkida, kust ning kuidas ta oma esimese miljoni sai. Ja ka see tema lugu ei taha hästi korrektsuse raamidesse hästi ära mahtuda. Seaduslik küll, suurepärane JOKK-skeem! Kah puru silma ajamise, lihtsameelsete täis ning äramoosimisega seotud. Aga kui meie ülejäänud rahaeliit oma esimesest miljonist üldse vaikida eelistab, siis ma loogiliselt eeldan, et nende lood on ilmselt veelgi hämaramad.
nimed muudetud - pildid lehes 23. mai 2014 10:55
_Pole ta ju nii kergesti mõjutatav. Terviski hea ja mõistus peas._
Lubage nendes väidetes eriarvamusele jääda.
jälle 23. mai 2014 10:51
on tegu Soome pettustega. Millal soomlastest inimesed saavad?

Iiveldama ajab! 23. mai 2014 10:51
Mismoodi "vene aeg inimesi peedistas" nagu siin keegi väidab? "Vene ajal" polnud mingit kauplemist, sa kas said tuusiku Musta mere kuurorti, Pärnusse või Narva või ei saanud, töökoht ja Ametiühing otsustas. Inimesi peedistab tänane ühiskond kus raha nimel ollakse valmis inimestest "üle sõitma" sest raha on ainus mõõt mille järgi sinu inimeseks olemist mõõdetakse. Kui sul raha pole, pole sind olemaski, pole sulle õigusabi, ega kohut sinu "õiguste" eest seismas.
Vaadake vaid kui huvitav ikkagi, "allkiri" ja "hing läinud"? Ei loe siin mingi "meeltesegadus", muudkui maksa aga see kehtib ainult nende suhtes kes on "ei keegi", positsioonita inimene aga kui inimene kuulub "eliiti" siis võib "meeltesegaduses" allkirjastada mida tahes, kaotagu riik või kümme miljonit dollarit. "Meeltesegadus" on täiesti respekteeritav "eliitklassi õigusena" peast segane olla, vaesele penskarile seda juba ei andestata, pannakse "meeltesegaduses antud allkirja " eest lapselapsed ka maksma ja raha tuleb, kuhu nad ikka pääsevad. Ja veel - "omadele" varastele ja tapjatele võimaldatakse riigist vaba väljasõit maailma avarustesse, et nad "vaesekesed" kongis ei peaks istuma.
(Näide: Üks "blondiinist" varas tegutseb edukalt Londonis, keegi inglasest mõrtsukas jalutas ka vabalt riigist välja, ja egas nemad ainukesed pole)
MATS 23. mai 2014 10:32
On üks kindel retsept: suhtu igasse sellisesse pakkujasse nagu potentsiaalsesse kelmi! Ja mida hiilgavamad ning näiliselt soodsamad on tema pakkumised, see peaks arukat inimest just umbusklikuks tegema. Sest lolle just moositakseki. Mina võtan sellisel juhul alati aja maha, järelemõtlemisaega. Ja soovin saada tutvumiseks vastavad reklaamid ning paberid, et need pärast üksikajalikult, kriitiliselt ning hoolikalt läbi lugeda ning asjade seisu vaagida. Vajadusel ka mõne targema inimesega konsulteerida, enne kui kuhugi all kirjutan. Tänu sellele olen vaid väga harva alt läinud.
Sulleritel on selline argument, et kirjuta kohe-kohe alla, et soodustus kehtib ainult täna j.n.e. See on minu jaoks aga kindel märk, et asi on mäda!
Et paneb imestama 23. mai 2014 10:32
et see firma keda poleks pidanud enam olema tegutseb edasi Eestis.
sama 23. mai 2014 10:25
Puhkuseosakute pähemäärijad tegutsesid Eestis juba 14 aastat tagasi. Toona kutsuti meidki ühele esitlusele, kus lubati lahkelt osakuid Hispaania lõunarannikul, 1 nädal korteri kasutusõigust. Tolle aja kohta arvestatav summa tuli välja käia ja lisakś muidugi kohalelennu kulud ja elamine kohapeal, mis toonaste Eesti inimese sissetulekute taseme juures oli küllalt kallis. Esiltusele kokku tulnuid moositi nii, et isegi lahkuda esitluselt ei soovitatud/lubatud, meelitati, et lõpuks jagatakse kõigile kingitusi. Midagi muidugi ei jagatud. Kohutmine kestis ligi 3 tundi, kogu aeg pidi müüjatega vestlema, aga vaatamata nende väidetavale lahkusele, isegi joogivett ei pakutud. Kogu aeg aina räägiti ja esitati küsimusi, täielik vaimne terror, inimesed olid kurnatusest kokku kukkumas, aga meelitustega hoiti neid lahkumast - umbes nii, et oleme teid paljude seast välja valinud ja olete uskumatult hea pakkumise saanud, mõni läkski õnge. Hiljem tagasi mõeldes peab nentima, et loobumiseks ja terve nahaga pääsemiseks pidi ikka kõvasti meelekindlust üles näitama ja kiirelt peast arvutada oskama, sest müügistrateegia oli üles ehitatud inimese segadusse ajamisele ja meelitustele.
käinu 24. mai 2014 07:26
Käisin ka sellel nn "väljavalitute õnneseente presentatsionil ". Huvitav oli , sai ennast proovile panna kui hea loogik keegi on. See noorsand kes meiega ajujahti tegi osutus milust nõrgemaks . Surusin ta nurka , tõstis häält, pahandas ja lahkus meie lauast, Istusime abikaasaga veel oma paarkämmend minutit . Siis käisin ja küsisin administraaturilt, kas BMW-d on juba välja loositud. Abivalmis näitsik haaras kohe telefoni, et järele uurida . Siis andis mulle tegad , ise minu nimegi teadmata, et tal olla kahju ,aga võitjaks osutunud keegi teine. Kes see teine olnud , ta ei saavat õelda.
Huvitav üritus oli .
liit 23. mai 2014 10:22
Saan ametiyhingu kaudu nädalaks maja 160 euriga.
sicky 23. mai 2014 10:01
Oeh lollidelt tulebki raha ära võtta! Nii loll on ikka loll olla....
to sicy 23. mai 2014 10:31
Kas see ongi ülbe ja endaga rahuloleva eestlase kogu elufilosoofia?
to sicky 23. mai 2014 10:36
Kahjuks õige tähelepanek, sest lollid ja raha eriti just kokku ei sobi, kauaks nad ühte ei jää. Ikka leidub sulisid, kes neid lihtsameelseid üleliigsest rahast "vabastavad". Ise nimetavad nad seda aga äriosavuseks.
nimi 23. mai 2014 09:51
No ei saa aru, kust selliseid lolle leitakse? Soome puhkuseosak väärtusega 8000 eurot!!! Selle raha eest saab ümbermaailmareisil ära käia, mitte mingis Soome metsas aasta aega majakest üürida. Kuidas saab nii vanaks elanud inimesel nii vähe mõistust olla, et seda uskuma jääda? Kas tõesti raha väärtusest ei jagata midagi?
Teine asi, millest ma aru ei saa, et kuidas selline asi seaduslik on? Reaalselt ei müüda ju midagi (peale piltide seinal ja magusa jutu). Puhas pettus ja jamajutt. Kas tõesti ei saa selliste kohta politseis avaldust teha?
23. mai 2014 10:22
need vanaks elanud inimesed on keelegi vanemad seega lapsed- aidake neid mitte sõimate
23. mai 2014 11:23
kohe ei tea, kuidas sina võid aidada, sest nõu andmiseks on vaja mõistust
radikaalikas 23. mai 2014 09:31
Kui lepingust loobumise õigus kehtib 14 päeva, siis tuleb notari juures lepingust loobumine kinnitada ja tähitud postiga teele panna. On ka variant B - turske perepoeg läheb sõpradega sellesse petukombinaati ja tuleb sullerite allkirjastatud lepingust loobumise paberiga tagasi. Millel on küll mõned verepritsmed, kuid kiri on siiski loetav.

23. mai 2014 09:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
23. mai 2014 10:23
anna Jumal sinusugustele jo..le andeks
Naerda 23. mai 2014 09:20
petetute yle ei maksa sest me ei tea millal ise järgmised ohvrid oleme. Iseasi kas julgeme sellest rääkida. Väga tublid et votsid asja esile ja teised votku oppust . Soovin sydamest et saaksite oma rahad täies ulatuses tagasi.
Inimene. 23. mai 2014 09:14
Ka minule ja mu sõbrale pakuti osakuid kuhugile kaugele eksootilisele maale. Pool päeva masseeriti. Mina keeldusin kuid sõber lasi ennast veel õhtuni masseerida ja andis lubaduse järgmisel päeval tagasi minna. Temale pistei siis pudel svetskoje sampuse pudel pihki. Ennast tutvustas pähemäärija Silvese pojana. Silves ju oli vanaraua kuningas ja juba nii rikka inimese poeg ei ole ju suli. Selle õnge läksid paljud.
Hiljem palju kahjukannatajaid kuulutustega proovisid neid osakuid müüa lehes. Tulutult. Hinnad olid nii alla lastud, et lausa imesta. Ikkagi ei õnnestunud paljudel neid müüa.
Ma arvasin, et see kamp on lõpetanud tegevuse kuid ei. Hoiduge neist.
Juku 23. mai 2014 15:05
No Silves isiklikult sulle küll midagi ei pakkunud. Ära aja mäemöga.
Võrdleja 23. mai 2014 09:12
Demokraatja sõnanakõlksulksu all on RÖÖVKAPITALISMI väljapressimine ükskõik mil moel!MU ISAMAA ON ÕNN JA RÕÕM...ISE me laulsime BALTI ketis !!!
juhani salukannel 23. mai 2014 09:08
kas poel kuskil öeldud, et "loll saab ka kirikus peksa"? Või kuidas kehtib selline ütlus, et "lollide käest tulebki raha ära võtta"? Sellest loost ei paista küll mitte midagi muud välja kui inimete endi rumalus...
23. mai 2014 09:16
Jajah, kuid medalil on alati kaks poolt: need, kellelt võetud/võetakse ja need, kes võtavad.
Kuid seda teist poolt (võtjaid) hoitakse kiivalt saladuses ja avalikustamast.
Nii ka seekord: oli julgus võtta vanurite käest, kuid argpükslus lõi välja, et oma nime avalikustada. Julgusest tuli puudu?
Mis mehed need on? Rohkem kahejalgsed raha järgi roomajad.
23. mai 2014 10:27
Tore, kui sina oled tark, nii tark, et tööd ei peagi tegema, tööpäeval saad ÕL-s istuda vabalt kommenteerida
Aitäh, Andrus, 23. mai 2014 09:06
uhke Eesti üle, kindlalt.
Elades 23. mai 2014 09:04
15 aastat Soomes tean et ka siin juhtub yht teist. Ega see ei tähenda et koik teeksid midagi keelatut. Seda enam et ajad siin on ka karmiks muutunud. Tehakse kyll aga saadakse kohe jaole ja karistatakse. Mitte nagu meil siin.
jo 23. mai 2014 08:59
sellised petised ja lurjused teavad väga hästi, et seadusehammas neile külge ei hakka ja ühiskondlik arvamus neile ka ei loe, nii et täiskäigul edasi, raha ju ei haise!!!!

Koige rohkem 23. mai 2014 08:58
saame petta ikkagi turul.
kah pensionieelik 23. mai 2014 08:57
Mina küll nii lihtsameelne ei ole, et üldse selles vanuses veel mingite sahker mahkerite iniemstega suhtlema hakkaksin. Muidugi on igasugu pätid ja kasuahned proovinud helistada aga ma panen nad paika ja saadan pikalt, minule ei määri pähe keegi mitte mdiagi ja kui näen reklaame siis ignoreerin ning sõna "osta", "võta" on täielik ignoorimise teema.
realist: 23. mai 2014 08:52
mulle küll tundub, et need "ain ja heli" on kasuahned vanurid, kes lootuses raha teenida ise petta said- ja ikka mitu korda samas ämbris...küllap ei ole seegi viimane kord!
to realist 23. mai 2014 09:38
Milles seisneb nende kasuahnus? Lootuses oma raha tagasi saada? Kes sind küll kasvatasid? Hundid või kommunistid, lp. realist?
Soovitus 23. mai 2014 08:41
Puhkuse osakuist pakkuvaist firmadest tuleb kui katkust eemale hoida? Seal töötavad sulid,väljapressijad ja lurjused!
23. mai 2014 10:29
Tõesti ei tea, ei ole nendega koos töötanud
Tule jumal appi 23. mai 2014 08:37
Loll saab kirikus ka peksa
23. mai 2014 08:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
EE 23. mai 2014 08:48
No kas on veel vastikumat inimest maamuna peal olemas?
TO:J 23. mai 2014 09:54
Ükskord oled ise ka penskar aj astud ise "ämbrisse",siis tuleta meelde,kui mälu on,mida sa teistele kunagi ütlesid.
Kahju,et mees taas "ämbrisse" astus,kas raha niipalju,et afferiste nuumata?
Helistagu ainult.....saaks pikalt irvitada 23. mai 2014 08:33
Mulle kohe meeldiks kui see käkkärikese tegelane helistaks....oi, kuidas sihukesi pähemäärijaid on mõnus lollitada....need tegelased on ise nii lollid, et ei saa aru ka, kuidas neid mõnitatakse ja lollitatakse.
Ootaks kohe helistamist..... saaksime terve kambaga selle OLIDEI Inn'i kulul nalja
Vana Koer 23. mai 2014 08:29
Lollidelt tulebki raha ära võtta: ise neil selle kasutuseks aru peas ei ole, mine tea mida hullu võivad isegi korda saata!

ehh 23. mai 2014 08:16
meil lokkabki korruptsioon ,petetakse vanainimesi ja nii saamegi rikkaks juba need oksjonid üks pettus,kui suured sulid ees kuda saabki siin paremaks minna,väga kurb,isegi poes saad kassas petta kui ostad suurema ostu vai annad suurema raha siis sellest suuremast rahast tagasi andes vanainimestel kiiresti kaob viieline
Vana Koer 23. mai 2014 08:26
kõik on sassis: korruptsioon ,petetakse vanainimesi, oksjonid, poes kassad
Kommentaator 23. mai 2014 08:03
Helde taevas! Kui sa oled ise loll ja paned allkirja alla lepingule, mille sisu sa ei mõista, siis süüdi on ikka allkirjastaja, juhul kui ta pole teovõimetuks tunnistatud. Müügitehnikaid on erinevaid ja pika eluea jooksul peab inimene õppima ei ütlema. Uskumatu lollus.
oi joppendoffen 23. mai 2014 07:58
"Näidati seinale palme ja asju ja pea läks justkui segi, nii et kirjutasingi alla," mäletab Ain.
Nii lihtsameelselt käituvad inimesed võtavad ära usu inimkonda. Pensionär on pika elu ära elanud ja võiks selle eelduse kohaselt olla inimene, kes teab, kuidas mitte lasta end lohku tõmmata. Enam ei päde ka see vabandus, et nõukogude ajal olid teised reeglid ja vana inimene enam ümber ei harju. Juba üle 20 aasta oleme elanud vaba maailma mängureeglite kohaselt. Täiesti arusaamatu, kuias saab mingi noor müügimees vanal inimesel "pea segi ajada".
Miks oma vaevaga teenitud rahanatukest 23. mai 2014 07:49
anda aferistidele oma raske vaevaga teenitud raha. Kes myyb olematuid koeri ja kes hiigelkasumiga tolmuimejaid ja need osakemyyjad olid juba kohtu all Soomes näiteks. Vene aeg on meid peedistanud mis muud. Onneks olen ise elanud peost suhu ja päev korraga ning minu raha ei ole kaduma läinud raha muutmisega ega pankade pohja minekuga. Ja ei ole millestki ilma jäänud. Kuidas te oleksite sinna soitnud ja kiidas poes käinud? Te ei tea mis olukorras eelmine nn omanik oli selel jätnud... Parem käige Pärnus voi Haapsalus kus teie eest tehakse koik ja toidud laual ja tervisekeskuses tehakse teid tervemaks et jaksate veel pikki aastaid. Eestis on fantastilisi kohti kus puhata ja kala pyyda... Ja maksma läheb murdosa sellest summast mis olete välja käinud. Ehk toimetaja tuleb appi ja saatke oma mure ka soome lehtedesse. Paistab et myyjad on pärit sealt. Soomes juhtu ka niisugune asi et korjati raha vähifondi ja loomulikult koik läks kellegi taskusse otse.
:)) 23. mai 2014 08:57
"Ehk toimetaja tuleb appi ja saatke oma mure ka soome lehtedesse. Paistab et myyjad on pärit sealt."
Oh heldeke, ega sa ometi taha öelda, et soomlased unustasid oma aususe ukse taha?
Onnenvirta vesi on siis kuidagi sogaseks muutunud, polegi püha vesi enam...