Eesti uudised

Piiskopid ja metropoliidid: kooseluseadus võib kujuneda julgeolekuriskiks (34)

LISA KOMMENTAAR

inimene 22. mai 2014 21:49
Ma ei tea, kui see jumal peaks olemas olema, siis usun et karistab ta pigem neid, kes teistsuguseid vihkavad ja vaenu õhutavad. Pole ma kunagi mingit propagandat saanud, kuid juba lapsest saati ei suuda ma uskuda, kuidas inimesed võivad vihata.
lahutatud naine 21. mai 2014 21:09
Ma ei läheks geisid ega lesbisid kaikaga peksma, kuid võib-olla väldiksin neid kui selleks võimalus avaneb.Mina olen õppinud, et omasooliste ihalus on haigus ja vaimne kõrvalekalle ,aga ma ei vihka ühtegi haiget inimest tema haiguse pärast, kuid ei otsi nendega ka erilist kontakti, siis täpselt niimoodi käituksin ka omasoo ihalejatega.
Tõsi 21. mai 2014 16:53
Eestlaste ja Eesti perede, inimeste seestpoolt hävitajad ja õõnestjad on siin.
Pervertide (mitte homode), hälvete ja jobude Eelnõu algatajad on järgmised:
Aare Heinvee, Aivar Riisalu, Andrus Ansip, Arto Aas, Barbi Pilvre, Eiki Nestor, Enn Eesmaa, Ester Tuiksoo, Heljo Pikhof, Imre Sooäär, Indrek Saar, Jaak Allik, Jüri Jaanson, Jüri Morozov, Kadri Simson, Kaja Kallas, Kalle Jents, Kalle Palling, Karel Rüütli, Kristen Michal, Laine Randjärv, Lauri Laasi, Lauri Luik, Mailis Reps, Maimu Berg, Marianne Mikko, Mart Meri, Mati Raidma, Meelis Mälberg, Neeme Suur, Olga Sõtnik, Rainer Vakra, Rait Maruste, Rannar Vassiljev, Rein Aidma, Remo Holsmer, Tarmo Leinatamm, Tatjana Jaanson, Tiina Lokk-Tramberg, Valdo Randpere + Toomas Hendrik Ilves, kes solvas kõiki ausaid peresid, nimetades neid ürgaja inimesteks.
Tõsi 21. mai 2014 16:38
Homo propaganda tulemusel tallutakse hetero (~95%elanikonna) tõekspidamised porri. # Inglismaal, Kristlastest abielupaar ei tohi adopteerida lapsi, kohtu otsusega.
http://www.christianconcern.com/our-concerns/religious-freedom/breaking-news-high-court-judgment-sug...
. #Norras heterol on üldse raske sest lapsele ei tohi öelda isa või ema pead ütlema - vanem1 või vanem2. Laste mänguasjad peavad olema ilma sugutunnusteta, jne. #USA-s üks kondiitritoodete firma sai kopsaka trahvi ja omanikud pidi poe kinni panema kuna keeldusid homopaarile pulmatordi tegemisest. #Lääne Austraalia koolides kutsutakse homo õpetajaid oma partneritega osalema kooli üritustel ja koolides on homo seksuaalsust propageerivad plakatid #Havai riiklike koolide õppeprogrammis 11a.-tele õpetatakse seksuaal õpetuses et pärak on suguelund ja homoseksuaalne vahekord on normaalne. #Inglismaal jällegi pidi üks vanapaar oma B&B äri sulgema, kuna nad keeldusid homopaarikesele tuba välja andmast.#Šotimaal otsustas Edinburghi kohus karistada David Shuttletoni nimelist meest 40 000 naelsterlingi suuruse trahviga, sest nimetatud härrasmees avaldas sotsiaalmeedia portaalis Twitter kommentaari, milles nimetas homoabielu propageerijat "ohuks lastele".- Näiteid on üle Euroopa, USA -st rääkimata. Inglismaal homode nõudmisel vallandatakse kristlaseid nende tõekspidamiste pärast töölt.
http://christiannews.net/2014/04/22/uk-childcare-worker-fired-after-explaining-biblical-position-on-... - vaadake millega see propaganda on hakkama saanud.
Ja kui midagi ütled oled homofoob.
traxdata 23. mai 2014 23:40
Teate, Teie sõnavõtt oleks natuke tõsiseltvõetavam, kui Te alustuseks ka eesti keele ning selle reeglid ära õpiksite. :)
loogiline 21. mai 2014 16:17
ei ole loogiline et homopropagandaga tahetakse vähendada rahva arvu
kui seda tõesti tahetaks siis oleks tõhusam ühe lapse poliitika nagu Hiinas
järelikult ikkagi satanism nagu märkisin eelmises kustutatud kommentaaris
joanna 21. mai 2014 15:46
Maailma plahvatusliku sündivuse piiramise üheks aspektiks on pederastia levitamine. Algul võrdsustati hälve normaalsusega, aga ei andnud ikkagi loodetut tulemust. Seejärel hakati jõulisemalt, meil praeguseks isegi välissaatkondade tasemel,(!!!) propageerima homokultuuritust põhilise inimõigusena. Kogu demagoogiline arsenal lasti käiku, peaasi, et homode hulk suureneks. Noored, homo olla ja selleks kujuneda on edumeelne ja kiiduväärt! Kas miljonilise etnosega hõredalt asustatud Eesti on õige koht niigi kesise sündivuse vähendamiseks? Hetkel on veel valida, kas anname rohelise tee sellele stsenaariumile või jääme siiski korralikuks riigiks. Seda päästik- juriidilise konksuga seadust survestataks aastaid ja igalt poolt, seega ettevaatust! Eestis ei kiusata homosid, kui ise ei provotseeri. Maailmavalitsejatele üks facking kääbusriik ei oma mingit tähtsust, las kaduda. Aga suure iibega riikides selline pressing ei toimi moraal- eetilistel ja usulistel põhjustel, seal toimetatakse mingis vormis sõdadega. Ärge olge lihtsameelsed, pärast on keeruline dzinni pudelisse tagasi toppida.
Lutsifer 21. mai 2014 14:33
"...ära saada meid kiusatusse, vaid päästa meid kurjast..."
Ei tea küll mis kiusatused võisid öösiti peal käia 13 mehest koosneval rühmal, kes pikka aega rändasid külast külla, linnast linna. Ja mis kurje rüvedusi neil juhtus, millest pääsemist paluda, teades, et need ei olnud mitte jumalale meelepärased?...
Iseloomulik on ka see, et Juudas valis oma juhi äraandmiseks just suudluse. See pidigi olema midagi niisugust, mis Jeesuse jaoks oli tavapärane, et ta momendil midagi ei kahtlustaks, aga Rooma sõdurite jaoks ebatavaline, et äratada tähelepanu.
Juudas oli väga ilus noormees. Võib-olla ta isegi millegipärast vaikselt pisut vihkas oma juhti, et ainult 30 seekli eest nõus oli teda reetma.
on ikka variserid, saatanad! 21. mai 2014 14:19
pedofiilia on neile muidugi vastuvõetavam, aga ega suurt vahet polegi pededega,

Valimisteks 21. mai 2014 13:56
Valijatele abiks võiks keegi lisada nimekirja kõige heterofoobsematest kanditaatidest. Sest enne valimisi hoiavad lugupeetavad tagasihoidlikult noka ses suhtes kinni. No mõneks ajaks, mai lõpuni, siis on nad jälle peatamatud.
Nimekiri pole mõeldud halvustamiseks, nagu mõni rikutud mõtleja võiks arvata, vastupidi,- rahvas saab neid vääriliselt hinnata.
MuinasJulle 21. mai 2014 13:54
Loodevasti inspireerib käesolev sättunute kampaania ja kaval soffistika astuma ühiskonnal samme, et juhtida tähelepanu peavoolu inimühenduste - perekonnana toimimise kriitilistele puudustele. Mehe ja naise kokkusaamiseks enesejäädvustamise eesmärgil piisab sugutungist, mis meis on üks võimsamaid bioloogilise päritoliga nähtusi. Aga abielu ja perekond ei ole enam bioloogiline ega ka jumalik, vaid ainult sotsiaalne nähtus. Seda peavad koos hoidma sugukirest nõrgemad, lapsevanemainstinkt (naistel valdavlt tugevam kui meestel) ja sotsiaalsed kombed. Viimased ei ole loomupärased ja tuleb igal ühel omandada.
Et mitte anda võimalust sättunutele, üles ehitada oma kaval soffistika, peavoolu perekonnaelu purunemist soodustavatele ebanormaalsete suundumuste (kirgede rahuladmine ja ülearune naudiungumaania) tagajärgedele, tuleb igal põlvkonnal ise piisavalt hästi ja ustavusega investeerida järgmise põlvkonna valmisolekusse jätkata enesjäädvustamist. Tõeline ja hea perekond on see, kus lapsed õppivad oma vanematelt kannatlikkuse, altruismi, sallivuse ja leebuse õppetunde, kus need ei ole pelgalt deklaratiivsed, vaid neid neid ka realseelt teostatakse.
ise 21. mai 2014 13:48
Kui meie kirikujuhid vahepeal ka millestki positiivsest räägiks, oleks ehk nende sõnumit kaugemale kuulda. Ainus irisemine, muud ei kuule.
Usklike ega tavakodaniku õigusi ei kavatse mitte keegi kärpida, vastupidi.
Kui lihtsat ligimesearmastust vaid teatud seltskonnale jagatakse ja suur osa ühiskonnast ei saa elada oma südame järgi, siis on aeg vaateid kohendada, mitte märtritena halada, et jälle tehakse kõike valesti.
Kui normaalselt ühiskonnaelus ja meie kõigi ühise elu arendamise dialoogis osaleda ei oska ega viitsi, siis parem olge vagusi kui et taaskord viginaga avalikkuse ette jõuate. Kuni teie maine nii lootusetu on, nagu viimased paarkümmend aastat, ei võta teid nagunii mitte keegi kuulda.
Rain 21. mai 2014 15:38
Aga kes kiriku maine põhja lasid. Mehed kes ihaldasid noori poisse, ehk homod kes kiriku struktuuridesse imbusid ja kes nüüd karjuvad, et vaata millega see kirik hakkama sai. Kas sa arvad, et mõni heterost mees läheks poisse näppima või?
Inimene 21. mai 2014 13:13
Aga kui vahimees näeb mõõga tulevat, aga ei puhu sarve ega hoiata rahvast ja mõõk tuleb ning võtab ära nende hulgast ühe hinge, siis võetakse see küll ta oma süü pärast, kuid tema verd ma nõuan vahimehe käest.
Ilves on hunt lambanahas, kes hävitab Eesti rahvast.
Milleks on vaja inimestele iganädal rääkida parteide edetabelist, milles osales~600 inimest, mille tõesust ei ole võimalik kontrollida? Kas rahvast see huvitab? Miks kajastatakse perverte? Kui koguaeg ühte laulu lauldakse, hakkab see peas kummitama!
Emori ülesanne on inimaju ette valmistamine vajalikuks tulemuseks.
Meie peal katsetatakse, kas on rahva seas võimalik läbi suruda IT riiki. Kes mäletab aastaid tagasi tehti USA uuringufirmaga koostööleping. Koheselt algas ka rahva DNA kaardistamine, siis IQ ja nüüd vaadeldakse milliste vahenditega on võimalik inimesi suunata teatud "ühiseid" otsuseid tegema ja nendega nõustuma E-valimiste kaudu. Jõudu pimedate ühingule, uskudes E- jumalust! http://e24.postimees.ee/269546/suurbritannia-loobub-id-kaardist
Inglismaa sai aru, kellele kuulub tegelikult tarkvara ja tehnoloogia-arendus. Kas ka eestlased võiksid teha oma järeldused?
Lisan Eesti Inimestele Mõtlemiseks.
"EASi
Missioon
Aitame mõjusad ideed ellu viia.
Mõjusad on ideed, mis aitavad kaasa meie eesmärkide saavutamisele."
Kes need meie on? Ikka need, kes raha annavad ja pillimehed tellivad! (Meile on sisendatud, et oleme maailmas "üks-targemaid", ma loodan et me seda ka oleksime.) Kas tõesti usute, et Euroopa on nii palju Pervertne, et võitis "habemega naine" ja Iisraeli "rahvas" pani 12 punkti? (Enamik mõtleb: "ju see ikka nii kuum lugu on, et enamus pooldab, peale minu":( :):):) vabandame, liinil on rike! Liin on häiritud jne. - Kodutöö ülesanne: milline riik (v. kes)kontrollib raha loomist? Kes on täna katsejänes? Miks "homode" seadus lükati külmemale ajale? (Siis inimesed on hõivatud olme ja kooli muredega, välistingimused on ebamugavamad) Mõistlikud mõistavad.
Inimene 21. mai 2014 13:09
Kordan siin juba oma identiteedi otsingute rada.
Pervertne mõtlemine ei ole välistatud ühelgi inimesel, ka presidendil.
Olen lapsest saati samasugune teadlane nagu iga ahvist arenenud teadlane.
See perverssustest kubisev ühiskond on oma arengu lõppfaasi jõudmas.
"Homopropaganda" tegijatel ei ole mingit seost tõeliste homodega, vaid toimub pervertidele (homo egiidi all) seadusruumis õiguste loomine, ja õigus läheneda lastele. Käib mingi häma varade suhtes jne. Tõelise samasoo armastuses ei ole mingit kohta perverrsustel, vaid see esineb väärnähuna nii heterodel, homodel, puuetega inimestel nii kõrg kui ka alamklassis jne, tänu väärastunud ühiskonnale. Kui ma näiteks armastan samast soost isikut, siis ei tähenda see seda, et mul oleks vaja perekona seadust ja abielu, viimased oma olemuse poolest on ikkagi pööratud lastekaitsmisele, kus ka homod üles kasvavad. Nii ei saa erinevaid kooslusi panna sama nime kandma. Nii nagu igal: värvil, tegevusel jne on oma nimi ja eesmärk, pooldan ma asju nimetada - arusaadavate nimedega.
Olen oma elus identiteedi otsingutel uurinud juba lapsena palju loodust ja loomelugu(sid), erinevate teooriate ja loomade käitumisviise, N kooliajast sain kaasa korraliku Darwinismi õpetuse, - mitte Darwini teooria.
Tihti nn "homode" kaitsjad väidavad, et looma riigis esineb selline homode suhe. Küsin, - kas abielu? või ikkagi teatud tingimustes kooselu, sedagi lühemat aega, sest toidu laua jagamisel kehtivad teised reeglid, kui paaritumisajal. See et isas- ja emasloomad vahest koos üksteist kargavad ja justkui seksivad, ei jõua loomad kunagi vabas looduses perversuseni, kus isane oma suguti teise pärakusse lükkaks, või emane mingi asja enesesse sisendaks. Selline perverssus toimub ainult inimeste kaasabil ja kõike järgi proovida mõttebaasil.
Mõistan tänase ühiskonna segadust (kellele tõusu, kellele langust). Sest enamus maailma inimestest seisab järjekordse identiteedi teelahkmel.
Huvitav asjaolu on see, kui vaadelda Darwinismi kulgu, mis sai alguse Inglismaalt ja kõige jõulisemalt oli ta esindatud (kohustuslik) N. Koolihariduses, siis vabameelsemates, (isegi kerge vastuseisuga) Euroopa ja ka mõndades Am. osariikides ta saavutas inimeste seas surematu edu. Ja tänases "inimõiguste eest võitlejatel" alatoonis antakse mõista, et sina ahv ei ütle minule kuidas ma pean elama ja mis mulle hea ja halb on. Darwin keeraks hauas nö teise külje sest teooria järgi ei ole tänane nähtus omane looduslikule valikule, vaid põhineb teatud osa inimeste ("loodusekrooni") valikutest, millel puuduvad jätkusuutlikkus tunnused.
Aga jah, tegelikult, kuulub tulevik neile, kes on ära tundnud tõe ja püüdlevad ennast Looja seaduste järgi häälde seada
Inimene 21. mai 2014 13:05
Inimlik on eksida, ja kõik on teinud pattu, aga kuratlik on pattu eluõigustada.
miku 21. mai 2014 13:00
mis te põete,las peded peavad oma pidu pe...s. Mis see meile korda läheb. Meie elame oma elu edfasi ja normaalsetes suhetes. Kes on hälvik, las olla, eks ta ise tea. See seaduse vastuvõtmine ei muuda midagi, nagu ka mõned teised seadused (korruptsioonivastane, riigiraha vargus, onupoja poliitika jne.) Selge on see, et kogu maailm on huku äärel, sest sellist lollust ja rõvedust ei ole iial maailma ajaloos olnud, et valitsevaks klassiks on hälvikud Kirikutegelaste hulgas on aga sajandeid olnud pedofiilia ja hooramine. Kuigi nad on kõik oma arvates kõrge moraaliga ja jumala asendajad maa peal. See usu värk on suur silmakirjalikkus ja kindel vahed rahva vaos hoidmiseks olnud alati. Kes mida tegelikult usub ja kui usklik keegi on, on suure küsimärgi all. Nii, et peded ja lesbid, pidage peale seaduse vastuvõtmist pidu. Teid niikuinii tõsiselt ei võeta ja jääte igavesti normaalsete inimeste jaoks hälvikuteks. Kahju teist, te ei ole ise selles süüdi, süüdi on kõikvõimas jumal, kes teid loonud on.(imelik, et kirik sellest aru ei saa).
Meil 21. mai 2014 12:54
on levimas mingisugune laussallivuse taud. Ükskõik, millise jälkusega keegi lagedale tuleb, kostab kohe kaasaresoneerijate koor: "Miks mitte, miks mitte". Sest moes on "ajaga kaasa minna". Suurem osa sellistest "edasiviivatest uuendustest" viib aga tupikusse. Paarikümne aasta pärast see seal ongi ja siis algab tagasiminek endise seisu juurde, ehk siis - homosus on jälle vaimne puue. Head trügimist tupiku poole!
kas lausvihkamine on parem? 21. mai 2014 13:35
Mida sinusugused harimatud külvavad?
Hmm 22. mai 2014 06:58
Ja miks sa arvad, et ta on harimatu? Mis lausvihkamisest sa räägid? Tõsi küll, et me vihkame rõvedusi. Ja kuidas see sinusse puutub? Sallid kõike ja oled liberaalne? Häbi peaks sul olema!
To Hmm 22. mai 2014 14:25
Sul endal peaks häbi olema!!!! Homode sallimine ei eelda, et inimene sallib kõike! Ja miks see perverssus on, kui mehed kahte lesbit vaatavad koos siis kõigil kohe telgid püsti aga kui kaks meest on siis issand pange põlema kui rõve!! Otsustage ära siis kas on rõve või mitte! See on lihtsalt uskumatu kui sallimatud eestlased on selle kommentaarida jada põhjal, mul on häbi teie pärast!!! Mina leian, et kes kõige rohkem homoseksuaalsust vihkab, pole ise veel lihtsalt kapist välja tulnud ja vihkab ennast sellepärast! Milles siis teised õnnelikud homod süüdi on, miks neil ei võiks olla õigust abielluda, mille puhul sa nii ÕIGESTIelaja oled, et sinu peale keegi näpuga näitama ei peaks! Kõigepealt vaata ennast ja siis näita näpuga teiste peale!

Muhvin 21. mai 2014 11:59
Kui ühiskond ja teda juhtivad riigitegelased ei oska enam aegade jooksul väljakujunenud mehe ja naisevahelist, elu kujundavat ja arendavat abielu pühaks ja austusväärseks pidada, siis annab see tunnistust antud tegelaste mandumisest ja soovist puu otsa tagasi minna.
mis asi on püha? 21. mai 2014 13:33
Üle poolte abieludest lahutatakse, teistes valitseb küll psüühiline ja vahel ka füüsiline vägivald, kas see on püha?
irw 21. mai 2014 14:13
Huvitaval kombel ei ole sellest "arendava ja pühast" kooslusest seni veel mõistusega inimest tulnud, küll aga igat sorti haigeid ja hälbelisi või lihtsalt organismi tasemel funktsioneerivaid isendeid üksteist "pidamas" .
Muhvin 22. mai 2014 09:53
Üks näide, näiteks kui sa puid lõhkudeks kirvega jalga lööd, kumb on siis süüdi, kas kirves või sa ise kes kirvest kasutada ei oska???
kristlane 21. mai 2014 11:57
häbi pn selliste piikopide ja usutegelaste pärast jest jumala nime kasutavad teiste rõhumiseks ja taga kiusamiseks !
21. mai 2014 11:44
Ah soo, kimaroid saab ka suu kaudu kõrvaldada.....
Paavst 21. mai 2014 11:43
Andres Poder mine ravile.
Enn 21. mai 2014 11:24
Kui juba, siis võiks lubada ka mitme naise- ja mehepidamist.
Milleks? 21. mai 2014 13:30
Meeste palgad nii nigelad, et hoopis naised peavad neid üleval pidama ja rikkurid peavad niigi ka oma armukesi üleval ehk siis toimub mitmenaisepidamine, mõnel juhul ka mitmemehepidamine.
ainus julgeolekuoht 21. mai 2014 10:41
on siin elavad vene kolonistid ja nende ebaõiglasi nõudmisi tagant õhutavad poliitikud(sotsialistkesikud).
homode kooselude seadistamine pole mitte kuidagi julgeolekurisk.
Advokaat 21. mai 2014 10:11
Papid õhutavad pöördumises paanikat, öeldes: "kooseluseaduse vastuvõtmise järel võivad samasooliste paaride lapsendatavad lapsed...." Lugegu kõigepealt eelnõu! Samasoolistele paaridele ei anta sellega õigust lapsendada. Puhas Putini propaganda Korneliuse suu läbi!
Merike 21. mai 2014 13:48
See on vaid alguses nii, et ei anta luba lapsendada....riigid, kus see seadus on vastu võetud, on paari-kolme aasta pärast kooselu nimetatud samasooliste abieluks ja on antud ka lapsendamisõigus. Tuleb vaadata ettepoole.

joodikkommar 21. mai 2014 09:05