Meelis Kompus Eesti Vabariigi 95 aastapäeva presidendi vastuvõtul. Foto: MATI HIIS
Küllike Rooväli 20. mai 2014 16:50
Tuntud telenägu, endine Aktuaalse Kaamera diktor ja saatejuht Meelis Kompus asub pärast uute väljakutsete otsimist maanteeametis tööle hoopis kultuuriministeeriumi avalike suhete juhina. Maanteeamet otsib töökuulutusega aga uut osakonnajuhatajat.

Kompus lahkus Eesti Rahvusringhäälingust (ERR) maanteeametisse 2013. aasta sügisel, öeldes, et otsib uusi arenguvõimalusi ja tahab vahelduseks proovida ka tööd avalike suhete valdkonnas.

Äripäev kirjutas kaks nädalat tagasi, et Kompus saab maanteeametis 44,9 protsenti rohkem põhipalka kui tema eelkäija Tiina Reismann. Avalike suhete juhi Kompuse igakuine põhipalk oli 2500 eurot, Reismanni töötasu oma aga mullu 1725,60 eurot.

Kompus ütles Õhtulehele, et jutt töökohavahetusest vastab tõele. „Ma võitsin kaks nädalat tagasi konkursi kultuuriministeeriumi avalike suhete juhi kohale ja tegin otsuse kultuurivaldkonna kasuks," lausus Kompus.

Et asfaldipanek oli tema jaoks liialt tuim ala, Kompus siiski eitas. „Kultuurivaldkond on selline, kus mulle tundub, oleks minusugusest inimesest tulevikuvaates lihtsalt rohkem kasu," märkis ta.

Küsimuse peale, kas palk on ministeeriumis sama või parem, lausu Kompus, et palgas ta uuel ametikohal ei võida.

Kommentaarid  (9)

21. mai 2014 11:09
"Kompus lahkus Eesti Rahvusringhäälingust (ERR) maanteeametisse 2013. aasta sügisel, öeldes, et otsib uusi arenguvõimalusi ja tahab vahelduseks proovida ka tööd avalike suhete valdkonnas."
Aga tema ametinimetus oli ju maanteametis avalike suhete osakonna juhataja?! Lisaks on muidugi tore vaadata kuidas on võimalik vähem kui aasta jooksul võita kaks tõsiselt võetavat konkursi avalike suhete alal. Kusjuures - omamata selles valdkonnas eelnevat ja pikaajalisemat töökogemust. Edu!
jeerum 21. mai 2014 09:16
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS