Kampaania "Iga laps tahab teatrisse" raames saab taaraautomaatides taara eest saadava raha annetada puudustkannatavatele lastele.Foto: PM/Scanpix Baltics
Toimetas Geidi Raud 19. mai 2014 16:19
Inimesed on viimase kolme aasta jooksul teinud pakendiautomaatide kaudu heategevusfondile Aitan Lapsi annetusi kokku 215 000 euro väärtuses.

Täna toimunud tänuüritusel andsid heategevusfond Aitan Lapsi ja patroon Evelin Ilves Eesti Etendusasutuste Liidule üle ka sümboolse tšeki 70 000 eurole, mida kasutatakse 2013/2014 hooajal tuhandetele vähekindlustatud lastele teatrielamuste pakkumiseks.

„Täname kõiki keskkonnateadlikke Eesti inimesi, kes pakendiautomaatide kaudu on heategevusfondile Aitan Lapsi annetanud ja tänu kellele on meie tegevused osutunud nii edukaks. Tänaseks päevaks on annetusi tehtud juba üle 230 000 korra. Seda on väga palju ja see räägib selget keelt, et Eesti inimesed hoolivad Eesti lastest ja kultuurist, kes on meie tegevuse fookuses,“ ütles heategevusfondi Aitan Lapsi nõukogu liige Rauno Raal.

„Üks meie kindlatest tegutsemispõhimõtetest on, et iga annetatud sent peab minema otse laste toetamiseks, mitte kuluma administreerimisele ja vahendajatele. Peame seda ainuõigeks, sest nii on annetustest kõige suurem kasu,“ ütles Aitan Lapsi SA juhatuse liige Paal Aschjem.

Lapsi saab aidata iga inimene: piisab vaid pandipakendi tagastamisest taaraautomaati ning annetusnupu Aitan Lapsi vajutamisest. Annetada saab 279 tagastuspunktis üle Eesti.