Pokker

Müürsepp ja Varrak proovivad täna kätt Hiina pokkeris 

Toimetas Ott Järvela, 17. mai 2014 12:43
Martin Müürsepp pokkerilaua taga.Foto: Kairit Leibold, Eumedia
Laupäeval, 17. mail toimub Tallinnas Casino Grand Prix Sõpruse kino mängusaalis Tonybeti pokkeritoa poolt läbiviidav Hiina pokkeri turniir. Maailmas jõudsalt populaarsust koguvas mängus proovivad esmakordselt kätt ka endine korvpallitäht Martin Müürsepp ning BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak.

Eestis litsentseeritud Tonybeti pokkerituba käivitas möödunud aasta detsembris esimese internetioperaatorina maailmas pärisrahale mängitava avatud kaartidega Hiina pokkeri. Eestis alustati erinevate Hiina pokkeri mänguformaatide tutvustamist varakevadel ning viidi seejärel läbi ka esimesed võistlused.

Samal teemal

"Näiteks eelmisel kahel nädalavahetusel korraldasime nii Pärnus kui ka Tallinnas tasuta pubiturniiri, millel osales kümneid huvilisi," sõnas Tonybeti partner ning mitmekordne Eesti mõttemängude meister Marek Kolk. "Järgmise võistluse läbiviimine kasiinos on igati loogiline samm, sest vaid nii saab võistelda live'is rahalistele auhindadele. Lisaks ootavad turniiri parimaid eripreemiad Tonybeti pokkeritoalt."

Võistlus viiakse läbi populaarses ning teravas OFC Pineapple mänguformaadis Šveitsi süsteemis. Kokku mängitakse kuus ringi ning mängijaid regrupeeritakse iga mänguvooru järel. Kõik osalejad püsivad konkurentsis vähemalt kolmes esimeses mänguvoorus, kuuendasse ringi jõuab aga kolm parimat, kes selgitavad endi seast turniiri võitja.

Turniiri algab kell 19.00 ning osalema pääseb 30 mängijat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee