(Politsei)

Pärnu kriminaaltalitus palub kõigi inimeste abi, et leida nädalavahetusel Pärnus Mai tänaval leitud hüljatud koera omanikku.

Juhuslik mööduja leidis nädalavahetusel Pärnus Mai tänava Koidula kooli peatuse vastast võpsikust kinniseotud valge koera.

Põõsa alla jäetud pisike koer oli seotud okste külge tugevate topeltsõlmedega. Et keegi ulgumist ei kuuleks, oli julmur koera koonu nailonist suukorviga tihedalt kokku tõmmanud. Jäetud oli vaid pisike auk hingamiseks, aga häälitseda oli selle kaudu võimatu.

Leidja vabastas üsna eakana paistnud looma kohe suukorvist, aga koera keel oli hammaste vahele jäänud ja sestap tõsiselt viga saanud. Leidja helistas politseisse ning Pärnu kodutute loomade varjupaika.

Hetkel on eakas koer Pärnu kodutute loomade varjupaigas. Politsei palub kõigil, kes teavad midagi koera võimalikust omanikust, sellest tead anda telefonil 5343 5613 või 110.

Jaga artiklit

58 kommentaari

E
elli  /   17:14, 17. mai 2014
Üks variant, mis mulle pähe turgatas ( kuna ise olen pärnakas) ,et minna koeraga sinna samasse kus ta leiti ning võibolla hakkab koer kodu otsima. Üldiselt on sellised nässid vanainimestel ning võib ka olla,et vanainimene on ära surnud ja siis noored järeltulijad rahakokkuhoiu mõttes või puhtast idiootsusest sidusid võpsikusse. Äkki on kuskilt lähedalt korrusmajadest, sest kui koerast tõesti lahti vaja saada, siis viiakse ikka kaugemale kuhugi metsa ( sellieid jobusid on ka olemas) .Et äkki koer on kuskilt ligidalt pärit, milleks muidu nii kummalin ekoht. Samuti on seal lähedal mitu sellist väga räämas eramaja, kus kunagi möödasõites jäi mulje,et väga vaesed inimesed elavad. Võibolla on maha tõmmatud need majad aga tasuks uurida,et ehk sealt keegi teab midagi.
Samas viitab suu kinni sidumine tahtlikusele ja seega sellele,et võibolla mingid noored nolgid või üksik sadist ,kellele koer millegipärast ette jäi( näiteks käis võõras aias või haukus,vms), kättemaksuks või oma lõbuks nii käitusid. Igatahes...kas koidula gümnaasiumil pole turvakaameraid või miskit?? Selveril või kuskil seal läheduses mingil asutusel? Keegi ikka peaks silma jääma. Tõesti soovin sellele lurjusele kõige halvemat.
M
Miku  /   13:26, 17. mai 2014
Äkki polnudki see julmur koera peremees vaid hoopis keegi, kes tahab pisipontu pererahvale halba. On lihtsalt neilt koera ära varastanud. Kõiksugu idioote on ju maailmas olemas. Kui jõud pererahva peale ei hakka, siis makstakse kätte muudmoodi. Võimalik, et pererahvas otsib oma loomakest pisarsilmi taga. Tuli lihtsalt selline mõte pähe. Olgu kuidas on, isik kes loomaga niimoodi on käitunud, peab oma karistuse saama.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis