Maailm

JUBE PALJASTUS: mees oli oma tütrega 16 aastat suhtes ja neil sündis kolm ühist last (108)

Õhtuleht.ee, 14. mai 2014 17:02
Foto on illustratiivne.Foto: PantherMedia / Scanpix
Suurbritannias määrati 3,8 aasta pikkune vangistus mehele, kes oli olnud oma tütrega 16 aastat suhtes ja kellega tal oli ka kolm ühist last.

Leeds Crowni kohtunikud avastasid, et praegu 57 aastane mees oli 2005. aastal juba korra vahistatud, kuid siis kautsjoni vastu vanglast vabastatud. Tol hetkel ootasid isa ja tütar teist poega, kirjutas Daily Mail.

Süüdistaja Patrick Palmeri sõnul arvas tüdruk kuni teismeliseks saamiseni, et kasuisa on tema päris isa. Kui tüdruk tõe teada sai, tekkisid tal kasuisaga probleemid ja ta kolis kodust oma bioloogilise isa juurde.

Tüdruk tunnistas politseile, et isa suudles ja puudutas teda esimest korda 14. aastaselt. Isa ja tütar hakkasid siis regulaarselt vahekorras olema ja 2002. aastal sündis nende esimene poeg.

Mees vahistati esimest korda 2005. aastal, mil ta tunnistas üles, et on tütre poja isa. Kuigi meest süüdistati verepilastuses, siis tütar tema vastu ei tunnistanud ega kaebuseid ei esitanud.

Kohtunik Christopher Batty tunnistas, et politsei ei teadnud toona, et mehe tütar on temast teist korda rase.

"Ilmselt muutus elu talle nii ebameeldivaks, sest 2012. aastal pöördus ta politseisse," rääkis kohtunik, et tüdruk tuli ise isa üles andma.

Samal teemal

23.03.2015
Soome politsei otsib neli aastat ahistatud naise väikest poega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee