Maailm

Vene-Ukraina kriis pärsib mõlema riigi majandusi, ohustatud ka Baltimaade majandused

BNS, 14. mai 2014 14:02

8 KOMMENTAARI

t
to copy/ 14. mai 2014 22:55
sa mõtle veidi oma peaga! Jah,Eestil on murdosa majandusest seotud Venemaaga.Aga teised riigid on olnud targemad ja osanud oma toodangut Venemaale müüa.Suuresti sellepärast me nii sitasti elamegi ja tööpuuduses vireleme.Eesti kaubad on alati Venemaal hinnas olnud.Aga meie välispoliitika seisneb vaid Lääne ees lömitamises ja suure turu peale me vilistame. Meie toodame siin aga enamuses Soome firmadele,kes selle kauba edasi Venemaale müüvad kõva raha eest.Kehtestage aga sanktsioonid.Venemaa on suur ja lai ja teda see ei koti. Kotib soomlasi ja nende läbi ka meid kui töökohad kaovad.Sakslased on sellest juba aru saanud aga kõva peaga eestlane taob ikka pead vastu põrandat.Kui Ukraina nüüd oma gaasivõlga ära ei maksa istub pool Euroopat ilma gaasita.Kes keda karistab?!
s
suurt ja väga rikast Eestit/ 14. mai 2014 15:01
ei ohusta miski ukraina ega vene könn. Meiega on USA .Meie vabastame terve planeedi ajupuudulikest slaavlastes,teeme platsi puhtaks hindudest ja hiinlastest.
MEIEGA ON USA.
v
Venemaa majandus KAOTAS..../ 14. mai 2014 14:46
Venemaa majandus KAOTAS ainuüksi esimeses kvartalis 70 MILJARDIT dollarit sanktsioonide tõttu!
Ja sanktsioonid JÄTKUVAD ning muutuvad VEELGI karmimaks! Vaat nii on lood, kommenteerija kell 14:27!
K
.........!/ 14. mai 2014 14:27
Kõige vähem kannatab venemaa majandus!!!!
..
c
copy/ 14. mai 2014 15:25
Mida ei ole olemas, ei saagi kannatada. Venemaal on Siberi rahvastelt röövitav tooraine, mitte majandus. Venemaa on valge maailma sõrjevoi pridatok.
s
separatist/ 14. mai 2014 14:25
Vaata kui tore! Balti riigid klähvivad nagu segaverelised krantsid ameerilkase pilli järgi,suur aitäh tuleks õelda ameeriklasele või oma lollile välispoliitikale!
c
copy/ 14. mai 2014 15:23
Tead, Vasja, kahtlemata on olnud viga säilitada murdosa majandusest seotus Venemaaga. Praegune olukord toob loodetavasti sellegi vea lõpliku parandamise. Mis juhtub kõigiga, kes Venemaa ette Hiina müüri ei ehita, on just praegu näha Ukrainas. Kuigi te siin kahjurõõmust pihku irvitate ja kommentaariumides pahameelt avaldate, on tegemist VÄGA HEA UUDISEGA.
k
Känd/ 15. mai 2014 07:40
to copy, oled sa ikka veel eestis, vaevalt sa kaua siin veel oled, varsti hääletad jalgadega ja otsid tööd mõnes välisriigist.
Eesti valitsus ei saa enam oma valijatele öelda, pingutage veel püksirihma, need ajad on läbi, hääletama minnakse selisel juhul jalgadega, kogu töövõimeline elanikkond lahkub sellisest riigist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee