Maailm

Ema kohutavad kahtlused vastasid tõele: 11-aastane tütar seksis 35-aastase mehega (35)

Õhtuleht.ee, 13. mai 2014 17:03
PedofiilFoto: PantherMedia / Scanpix
Soomes tegeleb prokuratuur keskealise mehe süüasjaga, keda kahtlustatakse mitme lapse seksuaalses ärakasutamises ning nendelt seksiteenuse ostmises. Pedofiili teod jõudsid politsei huviorbiiti, kui ema oli avastanud oma 11-aastase tütre mobiiltelefonist ligi tuhat tekstisõnumit, mida laps oli vahetanud keskealise mehega, ning alastipilte nii pedofiilist kui ka tema tütrest.

Naine kahtlustas, et ta laps on olnud täiskasvanud mehega seksuaalsuhtes, kirjutab Iltalehti.

Samal teemal

Ema andis kohe juhtunust politseile teada ning üsna pea nabiti kinni ka kahtlusalune.
Mees tunnistas politseile üles lapse seksuaalse ärakasutamise ja alastipiltide vahetamise. Lisaks selgus, et seda perverti saab seostada seksuaalkuritegudega veel mitme tüdruku suhtes. Politsei leidis mehe arvutitest lastest veel ligikaudu 8000 pornograafilist pilti ja videot, mida ta levitas internetis anonüümse teenusena.

Eelmise sügisel läkitas mees üle 70 alaealise tütarlapse pildi galeriisse, kust otsitakse seksipartnereid. Kahtlusalune ahvatles alaealisi tüdrukuid kohtamistele lubadustega hankida neile napsi ja tubakat.

Politsei vahistas pedofiilias kahtlustatava uurimise ajaks viieks kuuks, kuid hiljem ta vabastati. Praegu tegeleb selle pedofiiliajuhtumiga prokuratuur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee