Eesti uudised

GALERII: Tanel Padar, Anni Arro, Toomas Hendrik Ilves ja paljud teised ENTRUMi võitjate väljakuulutamisel 

Õhtuleht.ee, 8. mai 2014, 17:14
Tallinna Lauluväljaku klaassaalis kuulutati välja noorte ettevõtlikkusprogrammi ENTRUM võitjad. Parimaid olid õnnitlemas ENTRUM patroonid Tanel Padar, Anni Arro, Liina Stein, Nikolai Novosjolov, Mart Noorma, žürii esimees Sandor Liive ning president Toomas Hendrik Ilves. Foto: LAURA LANTS
Täna kuulutati Tallinna Lauluväljaku klaassaalis välja noorte ettevõtlikkusprogrammi ENTRUM võitjad.

Võitjaid olid õnnitlemas ENTRUM patroonid Tanel Padar, Anni Arro, Liina Stein, Nikolai Novosjolov, Mart Noorma, žürii esimees Sandor Liive ning president Toomas Hendrik Ilves.

Seitse kuud tagasi alustasid ligi 600 13-19-aastast Tallinna, Harjumaa, Järvamaa, Läänemaa ja Raplamaa noort ENTRUM inkubatsiooniprogrammis 171 ettevõtliku idee arendamisega. Finaali jõudsid rekordilised 56 ideed IKT ja inseneeria, loomemajanduse (eraldi disain ja muusika-tööstus), sotsiaalse ettevõtluse ja teenusmajanduse valdkondadest.

ENTRUM on Eesti Energia algatatud ja koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga ning Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga ellu viidav üleriigiline noorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm.

Samal teemal

18. juuli 2014, 09:00
KOLM ON KOHTUSEADUS: kas Nikolai Novosjolov toob kolmanda MM-kulla?
6. juuni 2014, 07:00
Epp Maria Kokamägi: Anni on olnud alati väga laste- ja kodulembene

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee